Презентовано новий Suzuki Vitara 2024. Новинки світового авторинку

Оприлюднені офіційні фото Suzuki Vitara 2024 модельного року. Компактний кросовер пройшов уже другий фейсліфтинг і надійде в продаж на європейському ринку з літа. Подробиці авто розкрили на офіційному сайті японського виробника.

Новий Suzuki Vitara вирізняється, перш за все, зміненою передньою частиною. Кросовер отримав нові фари, бампер та решітку радіатора. Крім того, з’явилися оновлені ліхтарі та колісні диски свіжого дизайну.

У салоні звертають на себе увагу змінені циферблати приладів та збільшений 9-дюймовий тачскрін із новою мультимедійною системою від Suzuki S-Cross. Крім того, годинник на центральній панелі став цифровим.

Базова комплектація Suzuki Vitara 2024 розширена – тепер за замовчуванням встановлюються адаптивний круїз-контроль, автоматичне гальмування, утримування в смузі руху, контроль «сліпих» зон та моніторинг втоми водія.

Кросовер Suzuki Vitara 2024 дебютує із двома бензиновими двигунами, доповненими 48-вольтними «м’якими» гібридними установками. 1,5-літрова четвірка розвиває 117 к.с., а 1,4-літровий турбомотор – 129 к.с. Пізніше з’явиться новий 1,2-літровий турбодвигун.

Як і раніше, Suzuki Vitara пропонуватимуть із 6-ступінчастими механічною або автоматичною КПП. У лінійці залишаться версії з переднім та повним приводом.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.