Записи с меткой ‘Tesla’

Tesla втрачає шанувальників через дії Ілона Маска

Очільник компанії Ілон Маск все більше займається політикою. Через це він може втратити частину прихильників. Згідно з нещодавнім опитуванням, багато прихильників демократів у США відмовляються від Tesla, тоді як деякі республіканці стають на бік компанії.

The Wall Street Journal нещодавно поділився опитуванням Morning Consult, яке свідчить про те, що імідж бренду зазнає великого тиску, пов’язаного з політикою. Ймовірно, це пов’язано з тим, що генеральний директор Ілон Маск вирішив зробити політику однією зі своїх головних напрямків у Twitter.

Раніше Маск казав, що не дуже втручається в політику. Щобільше, коли деякий час тому він почав йти цим шляхом у Twitter, багато шанувальників попросили його припинити це. Це пов’язано з тим, що політика на цю мить дуже гаряча, а слова та дії Маска явно не влаштовують прибічників Байдена.

Придбавши Twitter, Маск, по суті, оприлюднив, що його (і Twitter) обов’язок — полагодити весь цей політичний безлад, щоб люди довіряли платформі та рухалися вперед. Однак у процесі багато відданих шанувальників Tesla, схоже, не розділяють поглядів Маска, тоді як їхні колеги-республіканці стають новими фанатами Tesla.

За даними Morning Consult, чиста прихильність Tesla серед демократів у США впала в середньому до 10,4% цього місяця, порівняно із середніми 24,8% у жовтні. У той же час прихильність серед республіканців зросла до 26,5% з 20% за той самий період.

Tesla відновила постачання Model X та Model S до Європи

У січні 2021 року компанія Tesla зупинила конвеєр єдиного підприємства в Каліфорнії, де вироблялася Tesla Model S, оскільки вона мала разом з Model X пройти рестайлінг. Тоді ж Model S перестали постачати до Європи. Нарощування обсягів виробництва оновлених флагманів зайняло так багато часу, що європейські клієнти почали отримувати їх тільки зараз.

Про це повідомив ресурс Electrek, що стежить за хронологією подій. Навіть у США, як зазначається, оновлена ??Model S почала поставлятися клієнтам лише у червні 2021 року, а оновлений кросовер Model X змусив американських покупців чекати до жовтня того ж року.

У Європі Tesla продовжувала приймати замовлення на Model S та Model X аж до грудня минулого року, але потім зрозуміла, що не здатна забезпечити постачання авто та припинила приймати заявки на них від клієнтів за межами США.

Випуску електромобілів заважали проблеми з доступністю напівпровідникових компонентів та перебої з логістикою, і останній чинник був здатний серйозно вплинути на відвантаження машин до Європи. Більше доступні Tesla Model Y і Model 3 для місцевого ринку в той же час продовжували випускатися на підприємстві в Шанхаї, а пізніше підключилося і нове підприємство в Берліні.

Флагманські моделі Tesla не можна назвати поширеними з погляду обсягів виробництва, оскільки нині їхня частка у загальній програмі випуску електромобілів марки ледве перевищує 5%. Тому проблеми з нарощуванням обсягів виробництва рестайлінгових Model S і Model X не дозволяли повною мірою задовольняти попит на них ні в Європі, ні в Китаї.

Лише у серпні цього року Tesla відновила прийом замовлень на обидві моделі від європейських клієнтів, і лише зараз вони почали отримувати перші рестайлінгові машини. При цьому деякі покупці замовлення на електромобілі оформляли ще взимку минулого року. Тим, хто оформив замовлення минулого серпня, доведеться почекати до наступного року. Насамперед із США поставлятимуться найдорожчі Tesla Model X та Model S у версіях Plaid.

До нових моделей Tesla додали інтеграцію з ігровою платформою Steam. Техніка і технології

Tesla запустила інтеграцію з ігровою платформою Steam для нових автомобілів Model S і X, повідомляє Engadget.

Ще в лютому керівник Tesla Ілон Маск повідомив у Twitter, що автовиробник працює над впровадженням Steam у свої автомобілі. Тепер компанія офіційно запускає інтеграцію Steam для останніх версій своїх автомобілів Model S і X у рамках святкового оновлення.

У промо-відео нової функції можна побачити інформаційно-розважальну систему Tesla, яка працює під керуванням бета-версії Steam і навіть може запустити гру Cyberpunk 2077.

Під новими автомобілями Model S і X Tesla, ймовірно, має на увазі їхні версії Plaid, постачання яких почалися у 2021 році. Інформаційно-розважальні системи обох моделей використовують графічні процесори AMD RDNA 2 та чипи Ryzen від AMD. Протягом останніх кількох років Tesla створювала свою бібліотеку автомобільних ігор і додала до своїх пропозицій такі ігри, як Cuphead, PUBG Mobile і Fallout Shelter. Запровадивши Steam у свої автомобілі, Tesla зможе додати тисячі ігор.

Окрім інтеграції зі Steam, святкове оновлення Tesla також надає власникам доступ до Apple Music для їхніх інформаційно-розважальних систем.