Реформа автобусних перевезень: до єдиного реєстру вже приєдналися шість компаній. Громадський транспорт та маршрутні таксі

До онлайн-порталу офіційних міжнародних автобусних маршрутів приєдналося 6 компаній, ще 15 перевізників будуть інтегровані найближчим часом. Про це повідомила у Фейсбуці пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури.

«Тестуємо портал autobus.gov.ua. Вже шість компаній приєднались до єдиного порталу офіційних автобусних маршрутів. Серед них як пасажирські перевізники, так і агрегатори квитків на автобуси», — йдеться в повідомленні.

За інформацією міністерства, зараз ведуться технічні роботи щодо інтеграції ще 15 перевізників до порталу.

Наголошується, що після повноцінного запуску єдиного реєстру пасажири зможуть на ньому не лише перевірити легальність перевізника, а й маршрут, розклад руху та матимуть змогу придбати квитки безпосередньо на сайті перевізника.

Перевізники мають можливість приєднатися до порталу безоплатно, направивши відповідного листа на електронну адресу Укртрансбезпеки.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.