Lamborghini Revuelto SV встановив рекорд Хоккенхаймрингу. Новини автоспорту

Lamborghini Revuelto SV ще до офіційної прем’єри встановив рекорд на німецькому автодромі Хоккенхаймринг. Закамуфльований прототип подолав коло конфігурації Grand Prix за 1 хвилину 41,6 секунди, однак цей результат не є абсолютним рекордом серед серійних дорожніх автомобілів.

За кермом перебував заводський випробувач Lamborghini Марко Мапеллі. Заїзд провели на тій самій конфігурації траси, де Mercedes-AMG One раніше показав значно кращий час — 1 хвилину 38,5 секунди.

У Lamborghini пояснили цю розбіжність поділом автомобілів на різні категорії. Компанія називає Revuelto SV найшвидшим серійним суперспорткаром на Хоккенхаймрингу, тоді як Mercedes-AMG One зараховує до малосерійних гіперкарів. Виробник наголосив, що AMG One має принципово іншу технічну концепцію, значно менший тираж та інше цінове позиціонування. Отже, йдеться про рекорд окремої категорії, а не про найкращий час серед усіх серійних автомобілів.

Під час заїзду Revuelto SV залишався вкритим камуфляжем, який приховував зміни в аеродинаміці. Технічні характеристики новинки Lamborghini поки не розкриває. Відомо лише, що позначення SV, скорочене від Superveloce, отримає потужніша й орієнтована на гоночну трасу модифікація Revuelto.

Стандартний Revuelto оснащений 6,5-літровим атмосферним двигуном V12 і трьома електромоторами, які разом розвивають 1015 к.с. Версія SV, імовірно, перевершить базову модель не лише потужністю, а й ефективністю аеродинаміки та налаштуваннями ходової частини, проте конкретних даних про двигун, підвіску, гальма й масу автомобіля виробник ще не оприлюднив.

Прем’єра Lamborghini Revuelto SV відбудеться 14 серпня на виставці The Quail у межах автомобільного тижня в Монтереї. Там компанія має повністю показати автомобіль і розкрити його технічні характеристики. Інформації про тираж, ціну та початок постачання поки немає.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.