Ринок автобусів та маршруток в Україні досить нестабільний. Після значного зростання продажів сегмент вже другий місяць поспіль йде на спад. Це стосується як нової, так і вживаної техніки, ввезеної з-за кордону.
За даними «Укравтопрому», у жовтні було зареєстровано 225 одиниць цього типу транспортних засобів, що на 5% менше, ніж за аналогічний період минулого року. Частка нової техніки становила 49% проти 57% у 2024 році. Лідером у сегменті нових автобусів став український бренд ATAMAN, а серед вживаних автобусів з-за кордону — німецький Mercedes-Benz.
У жовтні українці надавали перевагу таким маркам автобусів та мікроавтобусів:
У плані нових транспортних засобів:
- ATAMAN — 39 одиниць;
- ЗАЗ — 29 одиниць;
- ETALON — 14 одиниць.
Серед імпортованих вживаних товарів:
- MERCEDES-BENZ — 45 одиниць ;
- SOR — 21 одиниця;
- VOLKSWAGEN — 11 одиниць.
Загалом з початку 2025 року український автопарк поповнився 2113 автобусами, що на 28% перевищує минулорічний результат. З них 1046 одиниць (+12%) були новими, а 1067 одиниць (+50%) з пробігом.

Опубликовал
Теги: 

