У США назвали фіналістів конкурсу на звання автомобіля року. Автомобільні рейтинги та номінації

Організатори регулярного конкурсу «Північноамериканський автомобіль, позашляховик та пікап року» (NACTOY) оголосили півфіналістів премії. До них потрапили три легковика, три пікапа, а також три кросовери та позашляховики. Причому в кожній із категорій на перемогу у конкурсі претендують моделі з електричними силовими установками.

Наприклад, серед легкових автомобілів у фінал зміг пробитися електрокар Genesis G80 EV. Його суперниками у конкурсі стануть Acura Integra та Nissan Z із традиційними ДВЗ. У категорії пікапів у фінал пройшли відразу дві електричні моделі — Ford F-150 Lightning та Lordstown Endurance. Також на перемогу претендує Chevrolet Silverado ZR2.

Серед кросоверів та позашляховиків автомобілем року стане точно «зелений» автомобіль. Справа в тому, що до фіналу конкурсу дісталися виключно електрокари. Цього року ними стали Cadillac Lyriq, Genesis GV60 та Kia EV6.

Фіналісти у категорії легкові авто:

  • Acura Integra
  • Genesis G80 EV
  • Nissan Z

Фіналісти у категорії пікапи:

  • Chevrolet Silverado ZR2
  • Ford F-150 Lightning
  • Lordstown Endurance

Фіналісти у категорії кросовери та позашляховики:

  • Cadillac Lyriq
  • Genesis GV60
  • KIA EV6

У журі конкурсу входять 50 автомобільних журналістів, які представляють друковану та онлайн-пресу, а також радіо та телебачення. Переможців престижної премії оголосять у січні 2023 року у рамках спеціального заходу Асоціації автодилерів із Детройту (DADA).

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.