Toyota скоротить гаму олдскульних рамних позашляховиків

Toyota скоротить гаму олдскульних рамних позашляховиків: у грудні у відставку остаточно відправлять FJ Cruiser. Єдиним ринком збуту для всюдихода, розробленого у першій половині 2000-х, є Близький Схід, адже в Японії, Північній Америці та Південній Африці ця модель давно не пропонується. Toyota попрощається з FJ Cruiser, випустивши тиражем 1000 екземплярів лімітовану спецверсію Final Edition з особливим декором та пакетом антихром.

Фотографій Toyota FJ Cruiser Final Edition поки немає, але, судячи з опису, остання партія позашляховиків для Близького Сходу буде дуже схожа на «прощальну» серію FJ Cruiser для Японії з поправкою на розташування керма.

П’ять років тому в «країні висхідного сонця» пропонували бежеві всюдиходи з чорними дверними ручками, дзеркалами заднього виду, решіткою радіатора і бамперами; щось схоже чекає на покупців і зараз.

Відомо, що техніка FJ Cruiser Final Edition не зміниться: під капотом збережеться безальтернативний 270-сильний (380 Нм) атмосферний бензиновий двигун V6 об’ємом 4,0 літра у зв’язці з 5-швидкісним «автоматом», повним приводом, що підключається, і двоступінчастою «роздаткою».

У США Toyota FJ Cruiser припинили продавати ще у 2015 році, але позашляховик досі має попит. У Північній Америці старі олдскульні всюдиходи всього за пару років подорожчали в кілька разів, і тепер доглянуті екземпляри з маленькими пробігами коштують 60-80 тисяч доларів. В Арабських Еміратах ажіотажу поки що немає, і Toyota досі приймає заявки на модель за ціною від 156 900 дирхамів (еквівалент 43 тисячі доларів).

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.