Toyota Land Cruiser 300 перетворили на розкішний лімузин. Новини світових тюнінг-ательє

Toyota Land Cruiser став основою для цікавого проєкту. Позашляховик перетворили на люксовий подовжений лімузин.

Нестандартний тюнінг Toyota Land Cruiser 300 виконали в Індії. Про оригінальне авто розповідає сайт «ТопЖир».

Toyota Land Cruiser 300 подовжили до приблизно 6 метрів, додавши вставку між дверима. До того ж, йому дещо підняли дах, щоб збільшити висоту салону.

Також Toyota Land Cruiser 300 отримав ширшу і агресивнішу решітку радіатора. З’явилися обвіс, підніжки, спойлер на даху і чорний декор.

Салон Toyota Land Cruiser 300 оздобили дорогою шкірою і деревом, а підсвічування стелі імітує зоряне небо — як у Rolls-Royce. Автомобіль розрахований на сім осіб.

Усередині з’явилися два окремі крісла з електроприводом і підставками під ноги, а також широкий задній диван. Для задніх пасажирів встановили величезний телевізор, є і невеличкі планшети для управління різноманітними функціями.

Характеристики Toyota Land Cruiser 300 не розкривають. Як відомо, стандартна модель пропонується з 3,4-літровим 415-сильним бензиновим V6 твін-турбо та 3,3-літровим 309-сильним турбодизелем.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.