Toyota зніме з виробництва відразу три моделі

Компанія Toyota готується зняти з виробництва в Японії відразу три свої моделі — седан Camry, малолітражку Passo та кей-кар Pixis Joy.

Так, добре відомий українцям седан Camry припинять випускати лише в Японії і виключно в специфікації для внутрішнього ринку — останні автомобілі в «рідній» JDM-версії зійдуть з конвеєра наприкінці грудня.

У свою чергу, Passo покоління M700, що випускається з 2016 року, перестануть виготовляти наприкінці вересня. Ця модель є різновидом Daihatsu Boon і оснащується тим же 1,0-літровим бензиновим двигуном потужністю 69 «коней».

Нарешті, Pixis Joy — стилізований під ретро кей-кар з великої родини Pixis (близнюк Daihatsu Cast) залишить конвеєр на початку червня. Цей хетчбек оснащується ще більш скромним 660-кубовим бензиновим агрегатом в атмосферній та турбоверсіях, що видають 52 і 64 к.с. відповідно.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.