Porsche представила оновлений 911 Carrera 4S

Porsche розпочала планове оновлення модельного ряду 911 ще навесні 2024 року, і після дебюту моделей Carrera та GTS настала черга повноприводної версії Carrera 4S. Новинка буде доступна у трьох варіантах кузова — купе, кабріолет і тарга, та отримає низку як візуальних, так і технічних оновлень.

Усі три варіанти виконані в характерному стилі 911, проте з легкими візуальними змінами. Передня оптика тепер має нову матричну LED-технологію, задні ліхтарі також отримали нову графіку, а передні та задні бампери були перероблені для поліпшення аеродинаміки. Оновлені й дзеркала заднього огляду — тепер із функцією автоматичного затемнення. Для інтер’єру доступна контурна підсвітка та слот для бездротової зарядки смартфона.

Усередині Porsche пропонує класичну архітектуру салону з акцентом на водія, однак із оновленими елементами ергономіки. Важливо, що купе можна замовити як у конфігурації з двома сидіннями, так і у форматі 2+2. У свою чергу, кабріолет і версія Targa оснащуються заднім рядом сидінь у базовому виконанні.

Найбільші зміни торкнулися силової установки. Під капотом оновленого 911 Carrera 4S встановлено 3,0-літровий опозитний шестициліндровий бензиновий двигун із двома турбінами, який був серйозно модернізований. Його потужність тепер складає 480 кінських сил, а максимальний крутний момент досягає 530 Нм. Це на 30 к.с. більше, ніж у попередника. Двигун працює в парі з восьмиступеневою трансмісією Porsche PDK із подвійним зчепленням. Автомобіль має повний привод Porsche Traction Management, який забезпечує динамічний розподіл тяги з акцентом на задню вісь.

Що стосується динаміки, то нове купе Carrera 4S здатне прискорюватися від 0 до 100 км/год усього за 3,1 секунди. Максимальна швидкість досягає 308 км/год. Виробник поки не оприлюднив точні показники розгону для кабріолету та Targa, однак за логікою та конструкцією вони мають бути трохи повільнішими через більшу масу.

Крім приросту потужності, всі нові версії 911 Carrera 4S стандартно отримали вдосконалену гальмівну систему, яка раніше була доступною лише на модифікації GTS. Також у базове оснащення увійшли нові спортивні амортизатори та вдосконалена вихлопна система. Серед додаткових опцій — спортивна підвіска PASM із зменшеним дорожнім просвітом, пакет Sport Chrono для покращеної динаміки, а також керамічні гальма Porsche Ceramic Composite Brake (PCCB).

Замовлення на оновлений 911 Carrera 4S вже відкриті, а перші поставки очікуються в останньому кварталі 2025 року. Хоча офіційні ціни поки не оголошені, за попередніми оцінками базова вартість нової моделі стартуватиме від приблизно 154 тисяч доларів США.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.