Hyundai вивів на тести оновлений Tucson. Шпигунські фото автомобілів

Плановому оновленню піддали популярний кросовер Hyundai Tucson, актуальне четверте покоління якого вийшло на ринок у 2020 році. Перші зразки моделі помітили на дорожніх тестах.

Кросовер виглядає більш кутастим. Але сміливий квадратний дизайн, як у нового Santa Fe, йому не дістався. Крізь щільний камуфляж можна розгледіти збільшену решітку радіатора, в яку інтегровані покажчики повороту і ДХО, оновлені фари з іншим наповненням і перероблений передній бампер.

Бічні сторони здаються практично недоторканими, хоча камуфляж на D-стійкі передбачає, що можуть бути зміни. Також варто відзначити нові задні ліхтарі з тривимірною графікою та стильні колісні диски. У салон Tucson фотошпигунам заглянути не вдалося.

За даними інсайдерів, оновлений кросовер вийде на ринок із 2,5-літровим чотирициліндровим двигуном потужністю 194 к.с. Також будуть доступні гібридні та гібридні варіанти, що підключаються.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.