Aston Martin Vantage отримає повністю новий салон та значне оновлення потужності

Один з найбільш особливих виробників спортивних автомобілів в світі регулярно вносить оновлення. Нещодавно стало відомо, що у 2025 році з’явиться нове покоління Vantage, – у британській компанії обіцяють спортивний автомобіль зі ще більш потужним двигуном. Про це повідомляє сайт Ars Technica.

«Aston Martin Vantage 2025 року отримає новий сміливий кузов та значний приріст потужності; нова модель має відрізнятися сучасними технологіями, кращим інтер’єром та додатковими 150 к.с. у порівнянні зі старою моделлю», – ідеться у матеріалі.

Зазначається, що новий автомобіль більш ніж на 150 к.с. (112 кВт) потужніший за модель, яку він замінює, з турбованим 4,0-літровим V8.

Час розгону від 0 до 100 км/год становить 3,4 секунди. Якщо достатньо місця (і немає обмежень швидкості), користувач може досягти 321 км/год.

Обіцяють чудову характеристику очікуваної моделі: від нових фар до решітки радіатора, бічних вентиляційних отворів, спідниць, квадроциклів вихлопних труб і однієї з найкращих задніх частин на ринку сьогодні.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.