Чинний нардеп постачав пальне для військової техніки РФ. Новини про авто-кримінал

За матеріалами СБУ і ДБР підозру у державній зраді отримав чинний народний депутат України, чиї заводи постачали паливно-мастильні матеріали для військової техніки РФ. Про це Служба безпеки України повідомляє на своєму телеграм-каналі.

«Служба безпеки і Державне бюро розслідувань викрили на співпраці з РФ чинного народного депутата України від забороненої проросійської партії «ОПЗЖ». За наявною інформацією, заводи фігуранта постачали ПММ для військової техніки РФ і надавали техніку для облаштування ворожих фортифікаційних споруд», — йдеться у повідомленні.

Як зазначають в СБУ, встановлено, що під час повномасштабного вторгнення РФ цей депутат, перебуваючи на тимчасово окупованій території Запорізької області, добровільно пішов на співпрацю з агресором.

Зокрема перереєстрував підконтрольні йому підприємства за російським законодавством, відкрив рахунки у місцевих «філіях» банківських установ РФ, а також організував виробництво матеріальних цінностей і їх передачу російським окупаційним військам.

Виїхавши в Київ, цей нардеп «продовжив координувати підприємства, які допомагають ворогу у війні проти України», повідомляє прес-служба СБУ.

Під час невідкладних слідчих дій правоохоронці виявили й вилучили електронні носії з доказами діяльності нардепа на користь РФ.

Фігуранту повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада).

Наразі триває досудове розслідування для встановлення усіх обставин злочину й вирішується питання щодо обрання фігуранту запобіжного заходу.

Зловмиснику загрожує до 15 років тюрми.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.