Представлено найдорожчий Suzuki Jimny в історії. Новини світових тюнінг-ательє

У Suzuki Jimny 2023 з’явилася нестандартна розкішна версія. Мініатюрний позашляховик надійде в продаж з жовтня за ціною $61 450, тобто він удвічі дорожчий за стандартну модель у не найбіднішій комплектації. Про це повідомляє сайт компанії Twisted Automotive.

Саме це британське ательє (воно спеціалізується на Land Rover) виконало тюнінг Suzuki Jimny, причому наголос зробили на розкіш. В оздобленні салону використана дорога стьобана шкіра, а стеля обшили алькантарою.

Замість штатної мультимедіа встановили досконалішу систему від Alpine, що включає супутникову навігацію. Крім того, з’явилася потужніша акустика.

Решітка радіатора Suzuki Jimny пофарбували в колір кузова, а фари тонували. Водночас, не забули покращити і прохідність авто — встановлені позашляхові шини, а за доплату кліренсу Suzuki Jimny можуть збільшити до 235 мм. Серед опцій є лебідка та багажник на дах.

До того ж, тюнінг Suzuki Jimny торкнувся двигуна. 1,5-літрову бензинову четвірку доповнили турбіною, що підняло її потужність із 103 до 165 к.с.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.