Новий Geely BinYue L Beyond Edition презентують 25 березня. Китайський автопром

Geely офіційно представить нову версію кросовера BinYue L Beyond Edition 25 березня 2025 року. Модель стане більш доступною завдяки відмові від низки опцій, що дозволить знизити вартість у порівнянні з BinYue L Diamond Edition, який зараз продається за еквівалент 12,5 тисяч доларів.

Основні зміни торкнулися оснащення. BinYue L Beyond Edition отримає менший за розміром 8-дюймовий екран мультимедійної системи, а панорамна система кругового огляду поступиться місцем звичайній камері заднього виду. Крім того, в оновленій версії не буде підтримки бездротових оновлень (OTA) та популярних у Китаї мобільних протоколів підключення, зокрема HiCar.

Також автовиробник прибрав низку функцій комфорту: кросовер позбавили бесключового доступу, електрорегулювання та обігріву дзеркал заднього виду.

Однак технічна частина залишиться без змін. Під капотом розташується 1,5-літровий турбований двигун, що видає 181 к.с., у парі з 7-ступеневою роботизованою коробкою передач.

Очікується, що така оптимізація допоможе знизити ціну новинки, зробивши її привабливішою для покупців, які шукають бюджетний, але продуктивний кросовер.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.