Морська піхота США замовила нові прототипи бронемашин ARV. Надзвичайні події

Корпус морської піхоти США уклав контракти з компаніями General Dynamics та Textron Systems на другий етап прототипування нової розвідувальної машини за програмою Advanced Reconnaissance Vehicle (ARV). Про це повідомляє профільне видання Executive Gov.

Проєкт переходить у стадію розробки передсерійних зразків, які мають замінити застарілий парк легких броньованих машин LAV-25.

Компанії мають спроєктувати та поставити кілька варіантів ARV, зокрема машини управління для інтеграції безпілотників, платформи з 30-мм автоматичною гарматою та логістичні автомобілі.

Нова платформа має замінити старі бронемашини, зокрема командно-штабні LAV-C2, протитанкові LAV-AT та логістичні LAV-L.

Варіант ARV-30 отримає 30-мм гармату та протитанкові засоби, а версія C4UAS виконуватиме роль центрального вузла на полі бою для управління розвідкою та безпілотними апаратами.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.