Електричний кросовер Honda S7 надійшов у продаж. Електромобілі та електрокари

У Китаї «дебютувала» нова Honda S7. Електричний кросовер надходить у продаж за ціною від 263 500 юанів ($36 000). Про це повідомляється на офіційному сайті японського автовиробника.

Електромобіль Honda S7 випускають на китайському підприємстві Dongfeng-Honda. Він є первістком у новій лінійці моделей Honda Ye та конкурентом Tesla Model Y.

Нова Honda S7 вирізняється рубаним дизайном із загостреним «носом», високою віконною лінією та нахиленим заднім склом. У нього тонка діодна оптика, виражений обвіс та чималий спойлер на даху.

Розміри Honda S7 2025:

  • довжина — 4750 мм;
  • ширина — 1930 мм;
  • висота — 1625 мм;
  • колісна база — 2930 мм;
  • маса — 2305 кг.

У салоні вузький цифровий щиток приладів розмістили дуже високо, а на центральній панелі встановили два сенсорних дисплеї. Електрокросовер Honda S7 отримав панорамний дах, розпилювач парфумів, акустику Bose, камери кругового огляду, паркувальний автопілот, електропривод сидінь та дверей багажника, а також широкий набір систем безпеки.

Нова Honda S7 доступна в 272-сильній задньоприводній та 476-сильній повноприводній версіях. Потужніший варіант стартує до 100 км/год за 4,6 с. Максимальна швидкість усіх Honda S7 2025 обмежена на 180 км/год.

Електромобіль Honda S7 отримав батарею ємністю 89,8 кВт-год. Запас ходу становить 650 км у задньоприводній модифікації та 620 км — у повноприводній.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.