Невдачею завершилася поїздка українськими ґрунтовими дорогами на купе Ferrari 488 GTB. Недешевий суперкар застряг і його довелося витягувати.
Водій Ferrari 488 GTB вирішив проїхатися дорогою без асфальтового покриття і поплатився за це — авто «сіло на пузо». Відео інциденту опублікували на сторінці carspotter.ukraine в Instagram.
У короткому ролику видно купе Ferrari 488 GTB на ґрунтовій дорозі біля водойми. Суперкар із невисоким кліренсом не пристосований до таких шляхів, тому не дивно, що він застряг і не здатен виїхати самостійно.
Переглянути цей допис в Instagram
На допомогу Ferrari прийшов водій Lada Kalina, який намагався витягнути суперкар із болота на буксирі. Утім, далі відео обривається, тому не відомо, чи вдалося визволити авто в такий спосіб, чи все ж таки довелося викликати серйознішу техніку.
Купе Ferrari 488 GTB випускали з 2015 по 2019 рік. Зараз такий автомобіль в Україні коштує приблизно 250 000 доларів.
Суперкар Ferrari 488 GTB оснащений 3,9-лытровим V8 твін-турбо потужністю 670 к.с. та 7-ступінчастим роботом. Він здатен розігнатися до 100 км/год за 3 с та розвинути 330 км/год.

Опубликовал
Теги: 

