Вінничанин встановив антирекорд: понад 1050 несплачених штрафів за порушення ПДР. Патрульна поліція

27-річний чоловік із Вінниччини став антирекордсменом за кількістю несплачених штрафів за порушення правил дорожнього руху — у нього 1056 відкритих проваджень. Про це повідомляє Opendatabot.

«27-річний чоловік з Вінниччини встановив антирекорд за кількістю несплачених протермінованих штрафів через порушення правил дорожнього руху — 1056 проваджень», — йдеться у повідомленні.

Загалом, за перше півріччя 2025 року в Єдиному реєстрі боржників зафіксовано 375 810 справ через несплату штрафів за ПДР. Це менше, ніж торік, однак все ще на третину більше, ніж у 2023 році, і у 2,5 раза більше, ніж до початку повномасштабної війни.

Найбільше боржників — у столиці. Крім того, зростає частка жінок серед водіїв, які не сплачують штрафи: якщо у 2021 році вони становили лише 8%, то у 2025 році вже 21%.

Найчастіше порушують і не сплачують штрафи чоловіки віком близько 40 років — на них припадає 41% усіх проваджень.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.