Skoda Karoq отримала версії для поліції та пожежників. Новинки мирового авторынка

Марка Skoda понад 115 років постачає свої автомобілі для екстрених служб і новий кросовер Skoda Karoq не став винятком. Чеський автовиробник підготував лінійку Rapid Response, до якої увійшли три виконання нової моделі — для поліції, пожежників та «швидкої допомоги». Технічних відмінностей службові кросовери від цивільних автомобілів не мають, проте машини обзавелися спеціальною лівреєю і рядом додаткового обладнання для допомоги людям у складних ситуаціях.

Завдяки потужним світлодіодним сигнальним ліхтарям, вбудованим у вітрове скло, радіаторні грати, задні двері та номерний знак, автомобілі помітні з усіх боків, а тритональна сирена дозволяє заздалегідь попереджати інших водіїв про наближення екстрених служб.

Багажник об’ємом 588 літрів з опцією VarioFlex за рахунок можливості скласти сидіння можна збільшити до 1810 літрів, щоб розмістити все потрібне обладнання. Управління системою радіозв’язку та спеціальним освітленням у кросоверів зав’язане на штатну мультимедійну систему з 8-дюймовим тачскрином.

Для спеціальних Skoda Karoq запропоновані два дизельні і три бензинові силові агрегати потужністю від 110 до 190 кінських сил, також доступна можливість вибору кросовера з переднім і повним приводом. При необхідності автомобіль можуть оснастити додатковим акумулятором, який дозволить підключати спеціальне обладнання.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.