Geely представила в Пекіні «міжгалактичний» кросовер. Новини світових автошоу

На міжнародному автосалоні в Пекін відбулася довгоочікувана прем’єра нового флагманського кросовера від Geely – Galaxy Starship. Цей великий SUV довжиною понад 5 метрів розроблений на платформі GEA і явояє собою вершину новітніх технологій Geely.

Galaxy Starship привертає увагу своїм витонченим дизайном, демонструючи потужний і виразний фронтальний вигляд. 

Автомобіль оснащений інтегрованою передньою панеллю, що світиться, аналогічною тій, що використовується в Geely Galaxy E8, з патентованою технологією мікроперфорованого лазерного гравіювання, що створює різноманітні світлові ефекти в динаміці та під музику.

Бічна частина автомобіля виділяється рельєфним дизайном із прямими лініями та вираженими арками коліс, що додає автомобілю візуальної потужності. Плоска лінія даху забезпечує достатньо простору для голови задніх пасажирів.

Galaxy Starship отримав безліч передових технологій, таких як нове покоління гібридної системи Thor, інтелектуальну електричну систему Galaxy 11-in-1, інтелектуальні сидіння та цифровий дух Galaxy, що поєднують можливості штучного інтелекту, великих даних та хмарних обчислень.

Найбільше запитань викликає словосполучення «інтелектуальні сидіння». Так ось, це сидіння, якими можна керувати голосом для зміни конфігурації простору в салоні. Вони також здатні самостійно виїжджати з автомобіля.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.