Audi має намір відмовитись від Q8 e-tron. Електромобілі та електрокари

Через низький попит Audi планує достроково припинити виробництво Q8 e-tron і Q8 Sportback e-tron. Компанія також хоче реструктуризувати завод у Брюсселі, що займався виробництвом електричного кросовера, проте, за повідомленнями інсайдерів, він може бути закритий.

Як передає Carscoops, компанія підтвердила, що розглядає дострокове припинення виробництва. Як заявляє Audi – цей крок є результатом «глобального зниження замовлень клієнтів у сегменті електромобілів класу люкс».

До того ж на зниження попиту на електричний кросовер суттєво вплинув менший Q6 e-tron, адже він сучасніший та пропонує більший запас ходу, ніж Q8 e-tron. Автовиробник також заявив, що на заводі в Брюсселі, існують «давні структурні проблеми».Йдеться про високі витрати на логістику та невдале розташування заводу поблизу центру міста.

«Компанія почала процес консультацій відповідно до бельгійського законодавства з питання реструктуризації заводу. У цьому процесі керівництво обговорює рішення для подальших дій разом із відповідальними соціальними партнерами. Це також може включати припинення діяльності, якщо альтернативи не буде знайдено», – йдеться у заяві Audi Brussels.

Однак, попри те, що створюється враження, ніби компанія вирішила припинити випуск Q8 e-tron і закрити фабрику, генеральний директор Audi Brussels Фолькер Германн підкреслив: «Оголошення не означає, що рішення було прийнято».

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.