
Мінівен Toyota Sienta отримав нестандартні модифікації Juno. Доступну модель перетворили на автодім, пересувну лаунж зону та мобільний офіс.
Нова Toyota Sienta Juno надійшла у продаж в Японії за ціною від 3 654 200 до 3 852 200 єн ($24 800 — 26 100). Про це повідомляється на офіційному сайті Toyota.
Оригінальний тюнінг Toyota Sienta виконало японське ательє Modellista. У задній частині авто змінили оздоблення — встановили підлогу та боковини з фанери.
Крім того, для 4,3-метрового авто пропонують розкладні столики, стільчики-пуфи та спальні матраци. Отже, за бажання Toyota Sienta можна перетворити на дім на колесах, пересувний офіс із робочим місцем або зону відпочинку.
Усі Toyota Sienta Juno комплектують клімат-контролем та адаптивним круїз-контролем із напівавтономним режимом. Доступні п’ять різних пакетів кастомізації (Chill, Comfort, Focus і Refresh) вартістю від 1100 до 2200 доларів.
На вибір доступні 1,5-літровий бензиновий двигун на 125 к.с. та 116-сильну гібридну установку. Обидві версії оснащені варіатором, а доплату можна обрати повний привод.