Суперкар Ferrari Daytona SP3 продали за 26 млн доларів. Автомобільні аукціони

У США на аукціоні продали новий Ferrari Daytona SP3. За екстремальний 840-сильний суперкар віддали 26 мільйонів доларів.

Ціна Ferrari Daytona SP3 у стандартному виконанні становить $2,25 мільйона, тобто суперкар за 10 хвилин аукціону подорожчав у 11 разів і став найдорожчою новою моделлю марки. Про це повідомляє сайт аукціону RM Sotheby’s.

Купе Ferrari Daytona SP3 випустили накладом у 600 екземплярів і саме це — останнє в серії. Воно вирізняється незвичним забарвленням: половина кузова жовта, а на іншій — залишили голий карбон. Також встановили нові колісні диски.

Особливим є і внутрішнє оздоблення із матеріалів, отриманих шляхом вторинної переробки. Також інтер’єр прикрасили оригінальними візерунками та декором.

Висока ціна Ferrari Daytona SP3 2025 обумовлена ще й тим, що отримані за автомобіль кошти надійдуть на благодійність.

Нагадаємо, що суперкар Ferrari Daytona SP3 — екстремальна середньо моторна модель із дизайном у дусі гоночних Ferrari 330 P3 і P4 60-х років. Купе оснащене 6,5-літровим атмосферним V12 на 840 к.с. і здатне розігнатися до 100 км/год за 2,85 с і розвинути понад 340 км/год.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.