Унікальний секретний прототип електромобіля Tesla Roadster виставили на торги. Автомобільні аукціони

Раніше невідомий прототип зарядженої версії електромобіля Tesla Roadster виставили на продаж на аукціоні Cars&Bids. Аукціон закінчується 15 липня.

Мова йде про електромобіль Tesla Roadster Sport з номером VIN 1124, який був викуплений у Tesla в 2012 році, потім був пошкоджений в аварії та знову придбаний Tesla. Свого часу спорткаром володів Джеймсон Каммінгс, головний технік Tesla часів розробки моделі Roadster.

Згодом тодішній віце-президент Tesla з обслуговування, Йост де Фріс, придбав авто, і його відремонтували та відновили під наглядом Карла Медлока, який на той час був менеджером сервісного центру Tesla в Сіетлі, а зараз керує станцією з ремонту Tesla Roadster у США під назвою Medlock and Sons.

Свого часу у де Фріса виникла ідея розробити спортпакет для родстерів Tesla. Проект так і не був запущений у серію, але відомо, що він мав би називатися Tesla Roadster RR, або E-Sport.

Унікальний прототип має кілька технічних особливостей. Так, на машині встановлені передні та задні гальма Tarox Italian Performance, диференціал підвищеного тертя Hollinger, спеціально налаштована спортивна підвіска Bilstein Performance, а також кузов із карбону.

Передбачалось, що спортпакет буде коштувати 30 000 доларів. Але ідея так і не була реалізована через зміни в керівництві. Цікаво, що нещодавно машина отримала нову тягову батарею на 80 кВт.год. Загальний пробіг авто становить близько 31 600 миль.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.