BYD Seagull має крихкі важелі підвіски: власники обурені. Відкликання автомобілів

Власники компактного електричного хетчбека BYD Seagull в Бразилії масово зіткнулися з проблемою підвіски — правий важіль постійно ламається. Замість оригінального важеля, вони встановлюють подібний елемент від Toyota.

Як зазначає Autoevolution, окрім виходу з ладу самого важеля, у деяких також ламається редуктор рульового управління. Через брак запасних частин, кілька власників встановили правий передній важіль підвіски від Corolla десятого покоління. Як помітно на фото, він ідеально підходить замість оригінального.

Перші повідомлення про проблему з’явились в групі в Facebook під назвою Dolphin Mini — саме так називається BYD Seagull в Бразилії. Першим про поломку у публікації розповів Даніло Алмейда. Він детально показав зламаний важіль на відео.

Деталь підвіски тріснула лише після 40 000 кілометрів пробігу. Після того, як пост отримав перші реакції, власник зіткнувся з низкою негативних коментарів як від прихильників бренду BYD, котрі стверджували, що він хоче розкритикувати бренд, так і від ненависників електромобілів, які приєдналися до групи лише для того, щоб познущатися з власників та шанувальників.

Однак, згодом ще 8 власників підтвердили, що виявили подібний дефект правого важеля у своїх автомобілях. Незабаром кількість випадків зросла до 40. У більшості випадків важіль виходить з ладу на пробігах до 100 тисяч кілометрів. Ремонт з заміною на оригінальний важіль у дилера BYD обходиться у 800 бразильських реалів (143 долари).

Проте у деяких водіїв проблема з’являлась вже декілька разів, тож вони почали шукати альтернативні рішення й виявили, що деякі компоненти підвіски від Toyota Corolla повністю ідентичні. Вірогідно, головною причиною частих поломок підвіски BYD Seagull є погана якість доріг в країні.

Хоча вибоїни є проблемою в усьому світі, вони особливо неприємні в Бразилії. На асфальтованих вулицях гладке покриття є винятком. Саме тому кілька власників написали у Facebook, що BYD, мабуть, просто імпортувала свої електромобілі до країни, не випробовуючи їх на бразильських вулицях чи дорогах. Якби процес «тропікалізації» був виконаний належним чином, важелі підвіски не виходили б з ладу з такою регулярною частотою.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.