Volkswagen завершив розробку компактного електромобіля. Електромобілі та електрокари

Розробку доступного електромобіля Volkswagen ID.2all повністю завершено. Німецький автовиробник готується продемонструвати новинку до кінця року, гарантуючи, що він «навіть кращий», ніж концепт.

Відомо, що новинка створена на модифікованій версії платформи MEB та має запас ходу до 450 км. Генеральний директор Томас Шафер сказав, що новий електромобіль показує, куди компанія хоче розвивати напрям електромобілів.

Очікується, що новий ID.2all від Volkswagen коштуватиме від 27 тисяч доларів. Після повернення минулого року колишнього дизайнера Bentley та Audi Андреаса Міндта, автовиробник хоче змінити дизайн своїх електромобілів наступного покоління.

Після завершення роботи над дизайном нового електромобіля Міндт каже, що серійна версія «навіть краща», ніж концепт.

«Мені це дуже подобається, і це одна з причин, чому я так оптимістично налаштований щодо нашого майбутнього», – сказав Міндт.

Керівник дизайну додав, що нове авто буде унікальним з самого початку. За словами Міндта, інтер’єр електромобіля початкового рівня має «нову мову дизайну» з елементами, що відображають минуле.

Однією з найцікавіших функцій є різні режими водіння, які дають «спалах з минулого» з класичним або вінтажним режимами. Classic походить від епохи Beetle, тоді як Vintage демонструє дисплей, схожий на Golf.

Новий електромобіль Volkswagen ID.2all за 27 тисяч доларів стане одним із десяти нових електромобілів, які будуть випущені автовиробником до 2027 року. Він приєднається до ID.3, ID.4, ID.5, ID.6, ID.7 та ID.Buzz.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.