У США пропонують великі знижки на BMW XM

BMW продала лише 541 автомобіль XM протягом першого кварталу цього року. Зараз на цю модель запропонували значні знижки: 17 500 доларів США для лізингу і 15 000 доларів США для «прямої» покупки.

Як повідомляє Cars Direct, 3 червня BMW повідомила дилерам про ці «послабленя». Умови знижки на лізинг не уточнюються, проте знижка на покупку доступна для всіх покупців автомобілів. Також знижка у розмірі 15 000 доларів діє при укладенні угоди про фінансування BMW під 3,99% річних на термін до п’яти років.

BMW XM відомий своєю високою ціною, яка стартує від 159 995 доларів для базової версії. Версія XM Label коштує від 185 995 доларів. Офіційний веб-сайт BMW не згадує про знижки, а представник компанії відмовився коментувати стратегію ціноутворення.

Ні для кого не секрет, що XM з моменту свого дебюту викликав неоднозначну реакцію, і не лише через свій громіздкий дизайн. Це перша автономна машина від підрозділу BMW M після культового M1, і вона є найпотужнішим серійним BMW з 738 кінськими силами у версії Label. Однак він також надзвичайно важкий, маючи вагу понад три тонни завдяки плагін-гібридній силовій установці. Автомобіль може розганятися до 100 км/год за 3,6 секунди і має запас ходу на електриці 50 км.

Проте, американські покупці не поспішають з придбанням BMW XM, що відображається в низьких продажах. Продажі XM виявилися другими з кінця серед всіх моделей BMW у Північній Америці, майже дорівнюючи нішевому Z4.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.