Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Просто ЧАТ .....
Лада Калина Клуб в Украине > Главный форум > Клуб Лада Калина в Украине > Львовская
Страницы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Shyma
В цій темі. Можемо просто спілкуватися , себе нічим не обмежуючи.

Наприклад:

SEREGA привіт! Як там Київ ?? тавро і церато і ланосо клуб?????)))))) На пиво збираєтесь?????

Добавлено:
А також: хочу привселюдно подякувати Василю, він же scorpion_vp, за встановлення центрального замка на багажник. Тепер я відчуваю себе людиною ))))

Отож ДЯКУЮ connie_crazyperson.gif
Serega
А может просто Ярика попросить присобачить чат?
Shyma
а так мона?
Serega
Думаю что можно
Shyma
Я тут порився на вашій гілці, і у мене виникла ідея.... Якщо я вкраду одну із ваших тем, а саме ФАФА тільки інакше її назву. Кияни проти не будуть?
Serega
Да никто против не будет, только лучше, наверное, если ты назовешь ее, например, "Фа-фа Львів", что бы в темах не было путаницы.
scorpion_vp
Цитата(Shyma @ 16.1.2008, 15:37) *
Добавлено:
А також: хочу привселюдно подякувати Василю, він же scorpion_vp, за встановлення центрального замка на багажник. Тепер я відчуваю себе людиною ))))

Отож ДЯКУЮ connie_crazyperson.gif


boast.gif Нема за що. connie_crazyperson.gif Рости широкий. connie_crazyperson.gif І !!! dash1.gif Жартую !!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif crigon_04.gif

П.С. Наступні установки ЦЗ на багажник (варіант зі збереженням ключа + закрити, відкрити з кнопочки на дверях) платні. Ціна договірна. KidRock_07.gif

Добавлено:
ЙТИ СЮДИ. ДИВИТИСЬ ОБОВЯЗКОВО!
http://kalina-club.com.ua/forum/index.php?showtopic=519
Serega
По ссылке ничего нет...
Tsykala
А ось і я вернувся.
Нарешті забрав свою ягідку з сервісу. Залишилось лише дещо доробити своїми силами і все буде впорядку. yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif
scorpion_vp
Tsykala привіт. Ну накінець то зремонтувався. smile.gif
І питання до адміністрації, для чого витерли тему яку я створив за цією ссилкою http://kalina-club.com.ua/forum/index.php?showtopic=519
Я нічого і нікого не рекламував! Я просто запитав "Чи таке можливо?" ТОМУ, ЩО БАЧУ РЕАЛЬНО ТАКЕ, ЩОБ ЗРОБИТИ НА КАЛИНІ, ПЕРШИЙ РАЗ.
Великий привіт адміністрації!!! angry.gif
ZZZ
Цитата(scorpion_vp @ 19.1.2008, 9:19) *
Tsykala привіт. Ну накінець то зремонтувався. smile.gif
І питання до адміністрації, для чого витерли тему яку я створив за цією ссилкою http://kalina-club.com.ua/forum/index.php?showtopic=519
Я нічого і нікого не рекламував! Я просто запитав "Чи таке можливо?" ТОМУ, ЩО БАЧУ РЕАЛЬНО ТАКЕ, ЩОБ ЗРОБИТИ НА КАЛИНІ, ПЕРШИЙ РАЗ.
Великий привіт адміністрації!!! angry.gif


что за тема?
как называлась и содержимое?
И ещё у тебя есть ася, а то так медленно общатся получается

Добавлено:
Если это содержимое:
Цитата(scorpion_vp @ 17.1.2008, 3:07) *


то оно было перенесенно в тему "Интересное Видео" см http://kalina-club.com.ua/forum/index.php?...40&start=40
Почему быстро удалили именно тему http://kalina-club.com.ua/forum/index.php?showtopic=519 я не в курсе она должна была повисеть пару дней закрытой чтобы ты смог почитать перемещение твоего сообщения.

Добавлено:
Электроник тебе дал замечание и закрыл тему, потом я перенёс твоё сообщение в другую тему и судя по всему Электроник оперативненько старую тему удалил.
scorpion_vp
АСІ немаю (подумаю над цим питанням). Всі пояснення в тебе в личці.
ZZZ
Цитата
Тема називалась "Чи можливо таке?" Тема знаходилась в "Курилке".
Абсолютно не хотів нікого і нічого рекламувати. Просто запитав в одноклубників, бо не повірив побаченому!

Скажу честно, запросто такое возможно, даже если сравнить вес запорожца около 500кг и тойже восьмёрки около 900кг и дать запорожцу мотор от восьмёрки и соответствующую трансмисию то он будет запросто всех рвать. Судя по всему там и мотор если от восьмёрки то разогнанный.

Добавлено:
Это просто очевидно, а доказательство твоё видео

Добавлено:
Инцидент исчерпан?
scorpion_vp
Це змогли побачити тільки Я І ТИ (ЗЗЗ), Чому інші не можуть побачити? І навіщо тему з КУРИЛКИ витерли?

СОРРІ!!! Велике спасибі!!! НЕ ПОБАЧИВ, ЩО ПЕРЕНЕСЛИ! ЩЕ РАЗ ВИБАЧАЙТЕ ХЛОПАКИ!!!!
ZZZ
Твоё сообщение перенесенно в тему "Интересное Видео"

Добавлено:
см http://kalina-club.com.ua/forum/index.php?...40&start=40

Добавлено:
сорри
http://kalina-club.com.ua/forum/index.php?...40&start=40
scorpion_vp
СХІД, ЗАХІД, ПІВНІЧ, ПІВДЕНЬ, ЦЕНТР friends.gif friends.gif friends.gif friends.gif friends.gif friends.gif

Добавлено:
Цитата(Tsykala @ 17.1.2008, 17:49) *
А ось і я вернувся.
Нарешті забрав свою ягідку з сервісу. Залишилось лише дещо доробити своїми силами і все буде впорядку. yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif


Фото виклади, бо не повірим. biggrin.gif
Yarik
а может вам и вправду чат сделать =)... щас время есть свободное, так что подумаю над этим =)
Shyma
Якщо це реально, і зручно, то чому б і ні.... Ми тіко раді laugh.gif
Shyma
Василь! Якщо чесно, то щось так на ЛОМ згадувати що і за скільки я купував, + до того, а раптом хтось не добрий зацікавиться моєю красунею??? ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
))))))))
scorpion_vp
Вовка боятися - вдома сидіти!
Serega
Вас тут уже много насобиралось. Василий, Богдан, наклейки еще есть? Будут заканчиваться - говорите.
Vr_
Дякую за вітання!
Наклейка б не завадила.
Shyma
Теж правда )

Добавлено:
serega За наклейки вразі чогось скажем. Я вже питав - у нас таке теж мона робити, тре тільки в корелі дати напис у відповідному розмірі і шрифті, і канеха бабло. )))

Добавлено:
За пиво мабуть не зроблять )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
scorpion_vp
Shyma доробляти можна тільки "Ніки", адреси поки що є готові, і в тебе і в мене. Поки використовуєм ті що є.
Serega
Цитата(Shyma @ 22.1.2008, 23:09) *
Теж правда )

Добавлено:
serega За наклейки вразі чогось скажем. Я вже питав - у нас таке теж мона робити, тре тільки в корелі дати напис у відповідному розмірі і шрифті, і канеха бабло. )))

Добавлено:
За пиво мабуть не зроблять )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Отписался в личку.
scorpion_vp
Адреса клубу, є поки що в достатній кількості. На зустрічі отримаєш. Нік, якщо захочеш, доробим думаю. smile.gif
Shyma
serega тебе зрозумів. Добре. Коли щось , то я напишу. Дякую

Добавлено:
Цитата(scorpion_vp @ 23.1.2008, 16:26) *
Shyma доробляти можна тільки "Ніки", адреси поки що є готові, і в тебе і в мене. Поки використовуєм ті що є.


Скільки ж в нас їх є??? пару штук. в тебе 2 і е мене 3 чи 4 . Людей у нас вже явно більше (те що вони не приїжджають на зустрічі, це вже інше )))))))
scorpion_vp
Порахуй: машин без наклейок три, а вільних наклейок 6, використовуєм ті що є і доробляєм по мірі потреби в нових. Згідний? smile.gif
Tsykala
Я надіюсь моя наклейка невраховується acute.gif
scorpion_vp
Твою давно відклали.



Добавлено:
Вожу в машині вже три тижні, і не знаю куди їх приткнути, скільки раз просив забрати. Напевне продам. big_boss.gif
Tsykala
Я тобі продам connie_beatdeadhorse.gif

А якщо серйозно, то зашився на роботі (в нас проходить виплата компенсації, впевнений що всі чули), та й дружина лежить в лікарні (далися взнаки наслідки ДТП)
scorpion_vp
Жартую Юра. Наклейки для тебе відкладені. На зустрічі віддам. А сім"я це святе. Дружині бажаю швидкого одужання.

Добавлено:
Shyma, як там замок на багажнику, ще працює? smile.gif

Shyma
Цитата(scorpion_vp @ 23.1.2008, 17:02) *
Порахуй: машин без наклейок три, а вільних наклейок 6, використовуєм ті що є і доробляєм по мірі потреби в нових. Згідний? smile.gif



три кажеш???? Роман Стахів, двоє новоприбулих, Шпот Роман , Шуляков Віктор, + ще дві машини які жодного разу не були на зустрічах. Тобто родати всі мона за раз.
scorpion_vp
Ууу-уу-упс. ohmy.gif Я і незнав, що нас вже так багато у Львові. Блін! Всім хто ще тут http://kalina-club.com.ua/forum/index.php?showtopic=315 не був, негайно НАМАЛЮВАТИСЬ. biggrin.gif Треба, щоб Адміністрація нам якусь лічилку поставила у вказаній темі.
Serega
Добавь голосовалку с одним вариантом ответа и будет тебе считалка. Типа: "Хто зі Львова" и ответ "я" smile.gif
scorpion_vp
Поміркуєм надпропозицією. buba.gif
Shyma
просто в тій темі не потрібно нічого коментувати. Хтось записався, хочеш відповісти гайда в личку або просто чат. і все!
scorpion_vp
Уточни, в якій, в тій темі? В тій, що вже створена, чи в тій що Serega пропонує створити.
Shyma
В темі яка звичайно створена! Тобою! " Давайте знайомитись"

Добавлено:
Особисто я видалив повідомлення , що не стосуються змісту, написані мною в тому розділі.

Добавлено:
пропуную і решті зробити аналогічно, як результат : будемо мати суто перелік Львівян на калинах.
scorpion_vp
Сказано, зроблено! dry.gif



Добавлено:
Прохання Serega i Mouse зробити те саме!
Shyma
Думаю так буде норм. Не знаю чи потрібно, та можеш дописати у першому повідомленні щось на зразок: "решту питань обговорюємо в інших темах".(дякую за розуміння) або щось в тому роді. З метою аби всі розуміли до чого ми прагнемо.
scorpion_vp
Знов зроблено. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Shyma
Швидко схоплюєш друже бобер clapping.gif
Serega
Цитата(scorpion_vp @ 23.1.2008, 19:32) *
Сказано, зроблено! dry.gif
Добавлено:
Прохання Serega i Mouse зробити те саме!


Не понял что мне и Mouse нужно сделать...
Shyma
Привіт! Ми вирішили почистити тему "Львів приєднуйтесь". Тобто я Василь постирали свої повідомлення, які не стосуються змісту теми. Таким чином хочемо отримати суто перелік Калин у Львові. А там знаходять і кілька ваших повідомлень. От було б не погано якби і ти і маус іх потерли . rolleyes.gif
Serega
Цитата(Shyma @ 24.1.2008, 10:58) *
Привіт! Ми вирішили почистити тему "Львів приєднуйтесь". Тобто я Василь постирали свої повідомлення, які не стосуються змісту теми. Таким чином хочемо отримати суто перелік Калин у Львові. А там знаходять і кілька ваших повідомлень. От було б не погано якби і ти і маус іх потерли . rolleyes.gif


Щас все поудаляю, и свое и чужое smile.gif
Shyma
Аяк чуже можна видаляти??? Чи тобі соціальне становище дозволяє?? )))

Добавлено:
Тепер дивиться класно!!! і чітко рахунку підлягає. тепер видно зареєстрованих нас 7 biggrin.gif
scorpion_vp
Цитата(Shyma @ 23.1.2008, 19:56) *
Швидко схоплюєш друже бобер clapping.gif


Нічого собі, все нам. biggrin.gif Тонас тепер десь 12 зі всіма.
Serega
Цитата(Shyma @ 24.1.2008, 19:48) *
Аяк чуже можна видаляти??? Чи тобі соціальне становище дозволяє?? )))


Дозволяє smile.gif
scorpion_vp
Во мля шайтан! ohmy.gif Тільки подумав, а нова тема вже існує huh.gif . Дякую Serega. smile.gif
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
IPB NULL RU