Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Просто ЧАТ .....
Лада Калина Клуб в Украине > Главный форум > Клуб Лада Калина в Украине > Львовская
Страницы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
shaft
to scorpion_vp, в вівторок нарешті будуть DENSO на вази, так шо можеш заїхати
mastergid
shaft а ти що торгуєш ними?
scorpion_vp
Цитата(shaft @ 5.12.2010, 19:57) *
to scorpion_vp, в вівторок нарешті будуть DENSO на вази, так шо можеш заїхати

Нарешті. 1 комплект відкладай. Буду в цьому районі то заїду і заберу.

Цитата(mastergid @ 5.12.2010, 20:27) *
shaft а ти що торгуєш ними?


Типу так.
mastergid
А шо по чом?
Vr_
shaft, і я хочу!
ціна? де і коли забрати?
а то в мене ще стокові стоять sad.gif
scorpion_vp
Цитата(mastergid @ 6.12.2010, 15:12) *
А шо по чом?


110-120грн комплект.
sanny
Цитата(Vr_ @ 6.12.2010, 15:46) *
shaft, і я хочу!
ціна? де і коли забрати?
а то в мене ще стокові стоять sad.gif

зря ти... стокові нормальні, я на них 26000 км проїхав без проблем ! wink.gif
Vr_
Чому "зря"?
Я ж не з нуля їх викидаю.
По-перше, вже 12.5 тис. на них накатав, поки скарг нема.
По-друге, на денсо їздив на попередній калині (а також на НЖК та бош) - як на мене денсо - №1, нжк - №2, бош №3.
Тому "про запас" взяв би денсо - тисяч на 15-20 все одно прийдеться міняти.
scorpion_vp
Я на Денсо накатав 35тис. Свічки робочі, але на кераміці вже видно сажу,вже почали пропускати між керамікою і корпусом свічки. Ледве їх відкрутив, бо за 35тис ні разу не відкручував. Зараз поставив такі ж(Denso W20EPR-U).
sanny
Цитата(scorpion_vp @ 10.12.2010, 20:31) *
Я на Денсо накатав 35тис. Свічки робочі, але на кераміці вже видно сажу,вже почали пропускати між керамікою і корпусом свічки. Ледве їх відкрутив, бо за 35тис ні разу не відкручував. Зараз поставив такі ж(Denso W20EPR-U).

як це - робочі, але почали пропускати ??? шутнік, однако... але хазяїн - барін biggrin.gif

Добавлено:
Цитата(sanny @ 10.12.2010, 21:33) *
Цитата(scorpion_vp @ 10.12.2010, 20:31) *
Я на Денсо накатав 35тис. Свічки робочі, але на кераміці вже видно сажу,вже почали пропускати між керамікою і корпусом свічки. Ледве їх відкрутив, бо за 35тис ні разу не відкручував. Зараз поставив такі ж(Denso W20EPR-U).

як це - робочі, але почали пропускати ??? шутнік, однако... але хазяїн - барін biggrin.gif

35000 краще не резикувати, а то і котушку запалювання можна заодно поміняти...
mastergid
Так через погані свічки катушки стріляють і ключі в блоці горять
scorpion_vp
Тому і поміняв бо в них вже друге життя закінчувалось biggrin.gif .

Ну і отак в житті також буває:
Нажмите для просмотра прикрепленного файла
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
sanny
Нарешті маю пластини - підсилювачі стаканів, скоро буду ставити... wink.gif

Кстаті, є ше один комплект (зробили два)... кому тре - в лічку ! cool.gif
mastergid
З новим роком!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sanny
Стопудово з Новим Роком ! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Vr_
З Новим! smile.gif
Щось дуже тихо тут - всі святкують мабуть... smile.gif
yurko
Цитата(sanny @ 3.1.2011, 16:58) *
Нарешті маю пластини - підсилювачі стаканів, скоро буду ставити... wink.gif


З Новим Роком!

Коли міняв гуму на зимову, помітив що потікла ліва передня стійка (заводська, на пробігу 50 000).
Замовив стійки Асомі масляні.
Ну і за одно підсилювачі стаканів виробництва славної фірми Техномастер.

Все поставив, все працює. smile.gif
sanny
Короче, підсилювальні пластини стаканів є, кому тре - звертайтесь ! biggrin.gif
Shyma
Цитата(yurko @ 4.1.2011, 13:08) *
Цитата(sanny @ 3.1.2011, 16:58) *
Нарешті маю пластини - підсилювачі стаканів, скоро буду ставити... wink.gif


З Новим Роком!

Коли міняв гуму на зимову, помітив що потікла ліва передня стійка (заводська, на пробігу 50 000).
Замовив стійки Асомі масляні.
Ну і за одно підсилювачі стаканів виробництва славної фірми Техномастер.

Все поставив, все працює. smile.gif




А як працює ??? порівняно із стоковими амортизаторами ???

Краще-гірше, без змін ????
Igor_K
Цитата(sanny @ 4.1.2011, 13:38) *
Короче, підсилювальні пластини стаканів є, кому тре - звертайтесь ! biggrin.gif



Яка їх ціна і чи можлива відразу установка?
sanny
Цитата(Igor_K @ 4.1.2011, 21:12) *
Цитата(sanny @ 4.1.2011, 13:38) *
Короче, підсилювальні пластини стаканів є, кому тре - звертайтесь ! biggrin.gif



Яка їх ціна і чи можлива відразу установка?

установка можлива, ціну написав в лічку.
scorpion_vp
Цитата(sanny @ 10.12.2010, 21:35) *
Цитата(scorpion_vp @ 10.12.2010, 20:31) *
Я на Денсо накатав 35тис. Свічки робочі, але на кераміці вже видно сажу,вже почали пропускати між керамікою і корпусом свічки. Ледве їх відкрутив, бо за 35тис ні разу не відкручував. Зараз поставив такі ж(Denso W20EPR-U).

як це - робочі, але почали пропускати ??? шутнік, однако... але хазяїн - барін biggrin.gif

Добавлено:
Цитата(sanny @ 10.12.2010, 21:33) *
Цитата(scorpion_vp @ 10.12.2010, 20:31) *
Я на Денсо накатав 35тис. Свічки робочі, але на кераміці вже видно сажу,вже почали пропускати між керамікою і корпусом свічки. Ледве їх відкрутив, бо за 35тис ні разу не відкручував. Зараз поставив такі ж(Denso W20EPR-U).

як це - робочі, але почали пропускати ??? шутнік, однако... але хазяїн - барін biggrin.gif

35000 краще не резикувати, а то і котушку запалювання можна заодно поміняти...

Цитата(mastergid @ 10.12.2010, 21:53) *
Так через погані свічки катушки стріляють і ключі в блоці горять


Саня і Вова!!! wild.gif ТО ВИ ГАДИ! girl_cray2.gif НАВРОЧИЛИ МЕНІ!!! wild.gif ТО Я ЧЕРЕЗ ВАС ''ЗАГАРЯВ'' НА МОРОЗІ СЬОГОДНІ ТРИ ГОДИНИ!!! girl_cray2.gif ОТ ГАДИ, feminist.gif , Я ВАС ТЕПЕР ТОЧНО ЗАБАНЮ, ТІЛЬКИ ПОПАДІТЬСЯ. angry.gif wild.gif wild.gif
Vr_
Старших тре було слухати! big_boss.gif
biggrin.gif

Добавлено:
Але ти ж написав, що вже поміняв свічки...
Катушка згоріла після заміни свічок? ohmy.gif
scorpion_vp
Так, але вона вже мала тріщину в корпусі до заміни свічок.
yurko
Цитата(Shyma @ 4.1.2011, 16:40) *
Цитата(yurko @ 4.1.2011, 13:08) *

Замовив стійки Асомі масляні.
Ну і за одно підсилювачі стаканів виробництва славної фірми Техномастер.

Все поставив, все працює. smile.gif

А як працює ??? порівняно із стоковими амортизаторами ???

Краще-гірше, без змін ????

Про стійки - вони однозначно тихіші, трохи мягче стокових, лежачих поліцаїв переїжджають без звуків, по бруківці комфортніше стоку. Погіршення керованості не відчув але для повноцінного тесту на швидкості треба дочекатися літа smile.gif
На жаль звуки від роботи підвіски повністю не пропали dry.gif . Почав відчувати рейку (Василь, записуй на переборку biggrin.gif ).
Та й стокові опорники мабуть гримучі.

Ще цікавий нюанс по стійкам. Стокові протидіють тільки витягуванню штоку з корпусу стійки, повернення штоку у корпус відбувається взагалі без зусилля. Асомі протидіють витягуванню з корпусу і мають деяку протидію при поверненні штоку у корпус. Думаю, що саме через цю особливість, Калина на стокових стійках гримить при проїзді дрібних не рівностей (лежачі поліцаї і т.п.).

Ще Асомі можна розбирати smile.gif

Підсилювач стаканів "Техномастер" у роботі не відчувається ніяк biggrin.gif. Підйом передка на 3мм (висота підсилювача) на око не помітний. Через значно збільшену площу опори стійки, погнути стакан зараз просто не можливо - хіба вирвати його по зварному шву biggrin.gif
Shyma
Цитата(yurko @ 5.1.2011, 10:45) *
Про стійки - вони однозначно тихіші, трохи мягче стокових, лежачих поліцаїв переїжджають без звуків, по бруківці комфортніше стоку. Погіршення керованості не відчув але для повноцінного тесту на швидкості треба дочекатися літа smile.gif
На жаль звуки від роботи підвіски повністю не пропали dry.gif . Почав відчувати рейку (Василь, записуй на переборку biggrin.gif ).
Та й стокові опорники мабуть гримучі.

Ще цікавий нюанс по стійкам. Стокові протидіють тільки витягуванню штоку з корпусу стійки, повернення штоку у корпус відбувається взагалі без зусилля. Асомі протидіють витягуванню з корпусу і мають деяку протидію при поверненні штоку у корпус. Думаю, що саме через цю особливість, Калина на стокових стійках гримить при проїзді дрібних не рівностей (лежачі поліцаї і т.п.).

Ще Асомі можна розбирати smile.gif

Підсилювач стаканів "Техномастер" у роботі не відчувається ніяк biggrin.gif. Підйом передка на 3мм (висота підсилювача) на око не помітний. Через значно збільшену площу опори стійки, погнути стакан зараз просто не можливо - хіба вирвати його по зварному шву biggrin.gif


Подивився на сайт Асомі і виявив що нажаль стійки є лише під бочкоподібну пружину !! Мені не підходить... А жаль.
yurko
Цитата(Shyma @ 5.1.2011, 10:54) *
Подивився на сайт Асомі і виявив що нажаль стійки є лише під бочкоподібну пружину !! Мені не підходить... А жаль.

Так. Асомі під пружину Mubea (бочка).
scorpion_vp
Якщо стала м'якшою, знач стане гірше в управлінні. Закони фізики ніхто не відміняв.
mastergid
scorpion_vp МЕГАДЯКУЮ за допомогу у покупці термостата і в допомозі для інсталяції
scorpion_vp
Мегапрошу. Але більше не дякуй, не люблю я цього.. Та й не так сильно я вже і допоміг... smile.gif
sanny
Як вам таке во :
mastergid
laugh.gif blink.gif huh.gif
scorpion_vp
об'ем 2,4... 7л/100км... Триндёш.
sanny
Цитата(scorpion_vp @ 30.1.2011, 12:16) *
об'ем 2,4... 7л/100км... Триндёш.

Почитай де ПІДКРЕСЛЕНО biggrin.gif
scorpion_vp
Читав. Зрозумів, що такий розхід через водяну установку. Все рівно триндьож.
sanny
Цитата(scorpion_vp @ 30.1.2011, 20:48) *
Читав. Зрозумів, що такий розхід через водяну установку. Все рівно триндьож.

чи водневу ?
scorpion_vp
Чи водневу..
От вам і автозапуск http://www.youtube.com/watch?v=s5YGCntaA8o

Добавлено:
Цитата(sanny @ 30.1.2011, 20:49) *
Цитата(scorpion_vp @ 30.1.2011, 20:48) *
Читав. Зрозумів, що такий розхід через водяну установку. Все рівно триндьож.

чи водневу ?

Саня можеш собі поставити biggrin.gif
http://www.youtube.com/watch?v=ahZNITBgtHI...feature=related
sanny
Цитата(scorpion_vp @ 30.1.2011, 23:08) *
Чи водневу..
От вам і автозапуск http://www.youtube.com/watch?v=s5YGCntaA8o

Добавлено:
Цитата(sanny @ 30.1.2011, 20:49) *
Цитата(scorpion_vp @ 30.1.2011, 20:48) *
Читав. Зрозумів, що такий розхід через водяну установку. Все рівно триндьож.

чи водневу ?

Саня можеш собі поставити biggrin.gif
http://www.youtube.com/watch?v=ahZNITBgtHI...feature=related

нах надо ! biggrin.gif
sanny
В зв*язку з високими темпами "покращення життя вже сьогодні" laugh.gif laugh.gif laugh.gif перейшов на 92-й бензин. Заправки ANP, бензин 92 Дрогобицький НПЗ. Пробіг на ньому 800 км. Розхід не збільшився, тяга не зменшилась. 1л - був 8,15грн, тепер 8,25/літр. При подальшому зростанні ціни - лишиться чекати е- мобіль biggrin.gif
mastergid
В мене така сам ситуація(
Yarik
Як писали: "Ще трохи покращення, ы я скоро помру з голоду " smile.gif
alexV
А как красиво говорит---вы ребята поймите, что бы было лучше сегодня надо потерпеть еще годик и вот тогда будет лучше...вот только сегодня это сегодня, а через год дык это вроде как сегодня но через год.Фигня какае-то получается.
sanny
я уверен - все делается с надеждой, что через год народу троха подохнет - меньше будет недовольных... Они уверены - Ливии и Египта у нас не будет ! Вопрос только один - СКОЛЬКО им надо, чтобы они убрались из страны ??? Может скинемся СЛУГАМ народным на билет в один конец... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Саша-1117
Ну взагалі в клуб мене приймаєте??? Як шо шось то пишіть!
ZIG_R
Цитата(Саша-1117 @ 21.3.2011, 22:34) *
Ну взагалі в клуб мене приймаєте??? Як шо шось то пишіть!


Львівська гілка тут ... "медленная и печальная", по парі повідомлень у тиждень... ))) Звичайно, що приймають усіх ))
lemberg
Цитата(scorpion_vp @ 21.3.2011, 22:06) *
Я займався ремонтом рейок, але
Цитата(scorpion_vp @ 11.3.2011, 21:19) *
... поки що гараж закритий, катастрофічно мало часу після роботи займатись ремонтом калин.
...

Порадити хорошого майстра по рейках не можу, бо не знаю де такі є. Питай хлопців, може хтось та й підкаже. Вибачай.



Мені робив знайомий. ПІсля ремонту рейка як нова. З заводу в рейці не було змазки.
Shyma
Цитата(ZIG_R @ 22.3.2011, 8:33) *
Львівська гілка тут ... "медленная и печальная", по парі повідомлень у тиждень... ))) Звичайно, що приймають усіх ))


Надіюсь Ви внесете корективи у ситуацію яка склалася , а ми підтримаєм rolleyes.gif
sanny
Цитата(Shyma @ 23.3.2011, 18:46) *
Цитата(ZIG_R @ 22.3.2011, 8:33) *
Львівська гілка тут ... "медленная и печальная", по парі повідомлень у тиждень... ))) Звичайно, що приймають усіх ))


Надіюсь Ви внесете корективи у ситуацію яка склалася , а ми підтримаєм rolleyes.gif

Бодя, може шось організувати на початок квітня ? laugh.gif Тре подумати колективно wink.gif
scorpion_vp
А ситуація склалась така, що на зустрічі приїжджає постійно 3-4 ті самі машини, а в нашій гілці зареєструвались вже поза 30 чол. Хоча час зараз дурнуватий, люди немають часу і грошей на такі справи...

Добавлено:
Саня, в майбутньому натискай кнопку Ответить а не Цитата.
Vr_
Цитата(sanny @ 24.3.2011, 17:51) *
Бодя, може шось організувати на початок квітня ? laugh.gif ...

Рибалку? unsure.gif cool.gif
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
IPB NULL RU