Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Просто ЧАТ .....
Лада Калина Клуб в Украине > Главный форум > Клуб Лада Калина в Украине > Львовская
Страницы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Serega
Цитата(scorpion_vp @ 24.1.2008, 22:53) *
Во мля шайтан! ohmy.gif Тільки подумав, а нова тема вже існує huh.gif . Дякую Serega. smile.gif


Да не за что. Если что - пиши лучше в личку, так быстрее будет. А гляди скоро мож кто из вас будет модерировать Львовскую ветку smile.gif
scorpion_vp
Всім привіт! До 2.01.08р я вихідний. Всім пока до 2-го!

Shyma
пока biggrin.gif Це тіпа покищо ????? Па па ))))))
scorpion_vp
Shyma butcher.gif .

Добавлено:
Повимирали тут всі, чи як? Е-е-е-е-е-е-ей. angry.gif connie_beatdeadhorse.gif diablo.gif Я сьогодні добрий, як завжди.

Добавлено:
Тільки-но 5 днів не показувався на форумі, як Львівська гілка впала в Лютневу сплячку, Народ де всі подівались? Дожився, почав писати сам до себе biggrin.gif . Завтра після 20.00 всім бути тут angry.gif , поговорим tongue.gif .
Shyma
Я вже починаю бути тут! Нет відрубали ....... ,!!!! Як це ми, могли без нашого командира про щось тут говорити ???? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Після 20 буду.
scorpion_vp
Хтось казав "Буду"...



Добавлено:
Tsykala здоров, чого затаївся?

Tsykala
Здоров був.
Просто поправляв свої дані biggrin.gif
scorpion_vp
Надіюсь на цю зустріч приїдеш? Бо блін наклейки точно комусь другому наклею. smile.gif
Tsykala
Якщо ніяких надзвичайних подій не трапиться (сплюнув три рази) то буду точно
scorpion_vp
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Добавлено:
Дату і місце затверджуєм остаточно???
Tsykala
Як на мене то змінювати дату та місце зустрічі є вже недоцільним, так як інформація про зустріч розповсюджувалась і за допомогою візиток , по крайній мірі мною.
scorpion_vp
Третього старожила нема, десь пропав "гад ползучий" biggrin.gif , хоча обіцяв після 20.00год появитись.
Сьогодні просто отанній день внесення змін щодо зустрічі.

Добавлено:
Чьорт поб"єрі! Я навіть не догнав що можна і на візитках намалювати час і місце зустрічі.
Добре тоді я зараз допишу остаточне повідомлення в темі "Третя зустріч".
Tsykala
Напевно знову йому іНЕТ рубанули.
scorpion_vp
Та то він приколювався.

Добавлено:
Ти то появляєшся тут то зникаєш. mellow.gif
scorpion_vp
Повідомлення, що стосуються зустрічі переніс в тему "Третя зустріч".
З повагою scorpion_vp.


Shyma
ТИ на роботі??? Скорпіон! ))
scorpion_vp
Звичайно. Як завжди. Вдома до інтернету не дожився.

Добавлено:
На роботі я. Ну кажи шо хотів. biggrin.gif
Shyma
та нічо не хотів, просто бачив тебе знизу серед тих хто переглядає форум, от і запитав.
scorpion_vp
Якось тут тихо стало. Alex_03.gif
Shyma
це точно! Ще, я б хотів бачити враження і думки про зустріч інших учасників. Але зрештою, не все одразу....

Добавлено:
Я бачу ти вже встиг попрацювати над нашими "діагнозами" ))))) Я про риболова, звязкову і т.д Круто biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Vr_
Я вже "риболов" biggrin.gif
Тре аватара міняти
Vr_
Scorpion, думаю, не варто було тему про ідентифікацію (карточки) закривати.
На форумі спілкування йде досить повільно, але ж йде!
Я наприклад в неті сиджу лише в робочий час. Вдома нет є, але діти не дають за комп сісти smile.gif
Згідний, що не все у нас обговорюється так активно, якби хотілось. Але в будь-якому разі наша гілка одна з найактивніших, хоча менш "населена" та активна, ніж напр. київська.
Нічого, доженем та переженем! ;-)
Щодо карточок, варто створити окрему тему з умовами їх отримання і паралельно збільшувати кількість партнерів з детальним їх описом в окремій темі.
Я таку роботу веду, вже планував закинути одного продавця автокниг (кольорова по калині 100 грн., але поки-що мене підвели, обіцяли мати в наявності всі варіанти, а привезли лише чорно-білі варіанти.)
Та й не обов'язково щоби всі і зразу купували клубні картки - хтось візьме зараз, хтось після зарплати, а хтось тоді, коли буде потреба в запчастинах, і відповідно в знижках.
Головне не опускати руки!
При кількості учасників близько 10 супер-активності чекати не варто.
Димон
German.gif
Shyma
Я через кожну годину дів бачу Салатову Калину (таксі) правда не знаю хто це )) German.gif на привокзальній біля базару)) А мене чомусь ніхто не замічає


Дімончік) можливо ти просто не зрозумів, ми говоримо (вже тепер) про Калини що мають на задньому шклі наклейку (фото э у темі про зустріч). А ти маєш таку???? Мабуть ні, от тому і ніхто тебе не бачить )))))

Vr_
До речі, як замовити номерну рамку? Готовий внести переодплату...
Shyma
ТО тре подивитися по форуму, або поговорити з Василем (скорпіон)

Добавлено:
Народ, у мене таке враження що я нині бачив Калину - універсал. Це мені здалось, чи вони вже є у продажу ????
scorpion_vp
Цитата(Vr_ @ 18.2.2008, 8:53) *
Scorpion, думаю, не варто було тему про ідентифікацію (карточки) закривати.
На форумі спілкування йде досить повільно, але ж йде!
Я наприклад в неті сиджу лише в робочий час. Вдома нет є, але діти не дають за комп сісти smile.gif
Згідний, що не все у нас обговорюється так активно, якби хотілось. Але в будь-якому разі наша гілка одна з найактивніших, хоча менш "населена" та активна, ніж напр. київська.
Нічого, доженем та переженем! ;-)
Щодо карточок, варто створити окрему тему з умовами їх отримання і паралельно збільшувати кількість партнерів з детальним їх описом в окремій темі.
Я таку роботу веду, вже планував закинути одного продавця автокниг (кольорова по калині 100 грн., але поки-що мене підвели, обіцяли мати в наявності всі варіанти, а привезли лише чорно-білі варіанти.)
Та й не обов'язково щоби всі і зразу купували клубні картки - хтось візьме зараз, хтось після зарплати, а хтось тоді, коли буде потреба в запчастинах, і відповідно в знижках.
Головне не опускати руки!
При кількості учасників близько 10 супер-активності чекати не варто.


Відкрив.

Добавлено:
Цитата(Vr_ @ 18.2.2008, 14:15) *
До речі, як замовити номерну рамку? Готовий внести переодплату...



Це після вирішення питання з карточками.
Shyma
http://kalina-club.com.ua/forum/index.php?showtopic=769

Шановні члени клубу!!! Прошу заглянути по цьому посиланню, і сказати свою відповідь (мені повідомлення). ЧИ берете Ви рамки і скіки штук. Не тягніть будьласка!!!
Serega
Цитата(Shyma @ 5.3.2008, 16:20) *
http://kalina-club.com.ua/forum/index.php?showtopic=769

Шановні члени клубу!!! Прошу заглянути по цьому посиланню, і сказати свою відповідь (мені повідомлення). ЧИ берете Ви рамки і скіки штук. Не тягніть будьласка!!!


Просьба решать тут, а Бодя потом скажет сколько рамок нужно на Львов - это для того, что бы мне там легче было разобраться сколько куда отправлять.
Vr_
Беру. Можу забрати у Львові по вихідних, бо працюю тимчасово в Ужгороді.
ekvilibrium
беру комплект!
ekvilibrium
а чо так тихо?
Shyma
ат просто нема кому, і в очевидь про що говорити!
Vr_
Калиноводів у Львові багато, а активних учасників клубу - одиниці.
В Ужгороді калин ще більше, ніж у Львові, а в клубі взагалі нікого...
Можливо, мало власників калин дружать з інтернетом.



Добавлено:
Шима, клубні номерні рамки будуть?
Якщо потрібно, можу на вихідних внести передоплату wink.gif
Shyma
Номерні рамки будуть!!! коли точно не знаю, думаю до кінця наступного тижня точно!
Shyma
Привіт!!!! як і обіцяв, рамки вже є у мене на руках. Тому є такі варіанти : або кожен до мене якось телефонує і забирає свої рамки, або ми починаємо думати про наступну, вже четверту зустріч!! Тому для такого випадку заводжу нову тему :
Vr_
Буду у Львові 06 квітня, в неділю. Тоді і задзвоню. Якщо будеш мати час - зустрінемось, заберу.
Shyma
Я не проти , дзвони!!!
ekvilibrium
рамки заберу на зустрічі, ок?
а візитки є?
Shyma
Ок! візитки є . Вчора вже 3 штуки роздав Калинам.
ekvilibrium
супер smile.gif
Vr_
До уваги тих, хто обслуговується на СТО РОСАВТО Львів.
Рекомендую після ТО перевіряти тиск повітря в шинах.
Мені вже двічі доводили до 2,5 атм. і я не довго не міг зрозуміти, чому ж машина поводить себе трохи не так, як хотілося б.
Тепер зрозумів. Довів тиск до норми (1,9) - інша машина! wink.gif
Shyma
Люди!! може хтось вже стикався з ремонтом автомагнітоли ???? Не порадите де такі роботи у Львові виконують якісно.

У мене магнітофон при програванні Мп3 , коли я їду по бруківці чи по якихось нерівностях, просто перестає лабати. Деколи пройде 1-3 секунд і відновлюється, а деколи вибиває на екран ЕРРОР і тоді треба його перезапускати.

На російському форумі вичитав що в когось теж це було, в ремонт заніс, замінили там якийсь амортезатор шо відповідає за антишок і все стало гуд. От і думаю самому пробувати.
Vr_
Це якщо в магнітолі взагалі є антишок smile.gif
Можна звернутись на радіоринок на Б.Хмельницького, навпроти автостанції-2, працює до обіду в середу, п'ятницю, суботу.
Можна спробувати на ринку Галицьке Перехрестя, там є Ігор на авторинку, він лише автозвуком і займається - продає, ремонтує (має майстрів). У нього можливий обмін - тобто якщо не будеш казати, що злітають треки на бруківці, то можеш поміняти з доплатою на дорожчий wink.gif . А можеш просто попросити відремонтувати.
Shyma
Ок! дякую і на тому. Вже принаймні є якісь варіанти!
Shyma
Народ, хочу поділитися з вами трагедією................ Сьогодні 5 квітня, їздив в Дубно (біля Рівного) , вийшовши з машини , виявив страшну річ ------ загубив по дорозі одну РЄСНІЧКУ sad.gif sad.gif І у мене тепер душевна травма. Отака історія............
Vr_
Купи нову пару і буде тобі щастя - буш мати запасну wink.gif biggrin.gif
Shyma
Якби ти ще сказав мені де це зробити, було б просто супер !
scorpion_vp
Цитата(Shyma @ 5.4.2008, 22:56) *
Народ, хочу поділитися з вами трагедією................ Сьогодні 5 квітня, їздив в Дубно (біля Рівного) , вийшовши з машини , виявив страшну річ ------ загубив по дорозі одну РЄСНІЧКУ sad.gif sad.gif І у мене тепер душевна травма. Отака історія............


Говорив я тобі колись, приклей на нормальний двосторонній скотч. Тепер до Марини звертайся, каже, що в Дніпрі є (80 грн - пара).
Shyma
от що значить - старших слухати тре!! buba.gif
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
IPB NULL RU