Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Просто ЧАТ .....
Лада Калина Клуб в Украине > Главный форум > Клуб Лада Калина в Украине > Львовская
Страницы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
sanny
Цитата(scorpion_vp @ 11.6.2009, 23:24) *
Та шо там рамки? Во як треба... Модно? connie_crazyperson.gif
Нажмите для просмотра прикрепленного файла

Повний абзац !
scorpion_vp
А то наші Львівські дороги. Після дощу невідомо, що чекає попереду.
Нажмите для просмотра прикрепленного файла


Всі ці цікаві фото я знімаю сам..., то не з інтернету.
Vr_
Що цікаво, що невідомо, що чекає позаду smile.gif
"Тільки у нас, виїхавши на зустрічну смугу, можна отримати удар ззаду" :-D
Shyma
вітаю )) покишо двиться нічо так )))
sanny
Цитата(Shyma @ 18.6.2009, 9:37) *
вітаю )) покишо двиться нічо так )))

Дякую! Прийдеться, напевно, свердлити багажник. Інакше не уявляю...
scorpion_vp
Цитата(sanny @ 18.6.2009, 9:43) *
... Прийдеться, ..., свердлити багажник. ...


Ще запитай в Мастергіда, як він ставив. В нього копія цього.

Добавлено:
Я свій свердлив.
Shyma
а коли ставити збираєшся???? Хочу приміряти ))))
sanny
Цитата(scorpion_vp @ 18.6.2009, 9:48) *
Ще запитай в Мастергіда, як він ставив. В нього копія цього.

Добавлено:
Я свій свердлив.

Не знаю, чи просвердлю сам. Може довірити цю справу професорам. Чи не буде бігати сверло по поверхні...

Добавлено:
Цитата(Shyma @ 18.6.2009, 9:49) *
а коли ставити збираєшся???? Хочу приміряти ))))

Можем зустрітися, приміряєш connie_crazyperson.gif
Shyma
ок..... постараюсь як найшвидше )
sanny
Цитата(Shyma @ 18.6.2009, 9:54) *
ок..... постараюсь як найшвидше )

ОК !
scorpion_vp
Цитата(sanny @ 18.6.2009, 9:53) *
...Чи не буде бігати сверло по поверхні...
...


Розміряти, потім накернити, потім свердлити.
sanny
Цитата(scorpion_vp @ 18.6.2009, 10:05) *
Розміряти, потім накернити, потім свердлити.

А якщо кернити, фарба не буде стріляти...?
scorpion_vp
Цитата(sanny @ 18.6.2009, 10:08) *
А якщо кернити, фарба не буде стріляти...?


Кернити з чуттям, шоб цятка тільки до бляхи дійшла(тобто це буде центр для свердла), фарба не відстрелить. Потім свердлити спочатку малим діаметром (2-2,5мм), потім таким як треба. Потім я замазав посадочне місце нігролом, потім тонку (1мм) прокладку з резини потім спойлер і притягнув болами. Нічого не ржавіє і не відвалилось вже 2р.
sanny
Цитата(scorpion_vp @ 18.6.2009, 10:48) *
Кернити з чуттям, шоб цятка тільки до бляхи дійшла(тобто це буде центр для свердла), фарба не відстрелить. Потім свердлити спочатку малим діаметром (2-2,5мм), потім таким як треба. Потім я замазав посадочне місце нігролом, потім тонку (1мм) прокладку з резини потім спойлер і притягнув болами. Нічого не ржавіє і не відвалилось вже 2р.

Зрозумів, дякую !
scorpion_vp
В цій справі 100% працює правило "Сім раз відміряй, один відріж". Бо інакше прийдеться розпилювати, або пересвердлювати, а то не є гуд.
sanny
Подивився де свердлити - не розумію, там же отвір буде в пустоту (в середину П-подібного підсилювача(???))...
scorpion_vp
В мене отвір десь 1-1,5см від краю. Правда "крило" інше.

Добавлено:
Цитата(sanny @ 18.6.2009, 14:07) *
Подивився де свердлити - не розумію, там же отвір буде в пустоту (в середину П-подібного підсилювача(???))...



Тому і кажу подзвони до Мастергіда(Володя). Тел в нього в підпису вроді, як нема то скину.

Добавлено:
І зміни аватар!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! angry.gif diablo.gif В очах рябить...
sanny
Цитата(scorpion_vp @ 18.6.2009, 14:19) *
В мене отвір десь 1-1,5см від краю. Правда "крило" інше.

Добавлено:
Тому і кажу подзвони до Мастергіда(Володя). Тел в нього в підпису вроді, як нема то скину.

Добавлено:
І зміни аватар!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! angry.gif diablo.gif В очах рябить...

Мені подобається цей аватар!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! connie_crazyperson.gif ... не хотів би міняти...
scorpion_vp
ArtК_ переніс сюди http://kalina-club.com.ua/forum/index.php?...ost&p=50704, бо тут загубиться...
scorpion_vp
Всім привіт, я вже повернувся в рідний край.
Коротко про поїздку:
-Львів-Затока-Львів
-1770км
-96л спаленого А95 = ~700грн спалених папірців
-50грн віддано "на лапу" нашому доблесному "ДАЙ"(недотримання руху по полосах в Хмельн. обл)
-16раз міряли швидкість(радар-детектор змучився кричати)
-3км блукав по Затоці поки базу знайшов (там просто мільйон тих баз)
-6млн 294тис 748 приклеєних до "морди" Калинки комарів і мошок (сцуко, тепер не знаю чим відпарити ту хрєнь з передка, тому поки, що так і їжджу)
-Колеса злегка перекачав (спеціально, дорога до Умані в ямах) 2,1 перед; 2,2 зад (був трохи завантажений)
-2-ві прой...них ями в Тернопільській і Хмельницькій областях. Підвіска ціла, диски і гума також.
-12год їхав туди(1год на зупинки) і 13 назад(1,5год на зупинки)
-їхав вночі туди і назад
-80грн на 2 Товстолоби і 30 грн на 1кг живих раків (в Летичеві). Вже доїдаю, з пивком ...
В останній день познайомився з нашим Львівським форумчанином Петром, який зареєстрований на форумі і обіцяв приєднатись на наступній зустрічі.
Загалом поїздка вдалась...
mastergid
Цитата(scorpion_vp @ 19.7.2009, 0:21) *
тепер не знаю чим відпарити ту хрєнь з передка, тому поки, що так і їжджу)

Вітаю. Візьми СLIN для вікон змочи ним і він відмиває провірив на своїй connie_crazyperson.gif
scorpion_vp
Vr_, ти вже на колесах, чи ще на ногах?
Shyma
Так він на колесах відколи продав Калину, йому дали службовий Кліо.
scorpion_vp
... однако.
yurko
Цитата(scorpion_vp @ 19.7.2009, 0:21) *
-50грн віддано "на лапу" нашому доблесному "ДАЙ"(недотримання руху по полосах в Хмельн. обл)

Аааааа!
Летичів?

Я ж писав у нашому "ДАІ підстерігає" про це місце. Мені там протокол написали, коли їхав у Коблеве.

Цитата(scorpion_vp @ 19.7.2009, 0:21) *
-6млн 294тис 748 приклеєних до "морди" Калинки комарів і мошок (сцуко, тепер не знаю чим відпарити ту хрєнь з передка, тому поки, що так і їжджу)

Я коли повернувся з подорожі - поїхав на мийку. Сказали за тих комах - все торба в'їлося в лак. Звичайно, що я їм не повірив, на найблищому ОККО купив засіб "Антимошка". Наприскав, на 5хв залишив, наприскав на мягеньку шматочку и нею постирав всі сліди від комах. Змив великою кількістю води.

Цитата(scorpion_vp @ 19.7.2009, 0:21) *
-їхав вночі туди і назад

Їхав в день, з кондеєм - туди і назад smile.gif
Як їхав туди - зупинявся на ніч в Умані - погуляти по Софіївці.
З Коблево два рази їздив в Одесу - погуляти, у Бєлгород-Дністровський - подивитися на фортецю (через Затоку доречі), в Очаків - взнав яке там забите село. Дорога до дому пролягла через музей РВСН, Полтаву - там як раз відбувалося 300-ліття Полтавської битви, на яке нас запросили друзі, Київ проїздом - підїзжаючи до якого проїхався по справжньому українському автобану Київ-Бориспіль, Рівне в околицях якого камінь зробив мені тріщену на лобовому склі.
Намотав 3700 км, спалив цистерну Аи-95, залишивши собі купу вражень! smile.gif
Vr_
Цитата(scorpion_vp @ 19.7.2009, 23:41) *
... однако.

bobsleigh.gif
"свої" колеса плануються на наступний рік, хіба службову ренуху заберуть - то буду думати щось швидше.
Але в роздумах розриваюсь між 1.6 і 1.4, а також седан і хетч smile.gif
Але кондюк мусить бути!
scorpion_vp
Цитата(Vr_ @ 20.7.2009, 15:30) *
bobsleigh.gif
"свої" колеса плануються на наступний рік, хіба службову ренуху заберуть - то буду думати щось швидше.
Але в роздумах розриваюсь між 1.6 і 1.4, а також седан і хетч smile.gif
Але кондюк мусить бути!


А 1,6 16V випускають чи ні? Я б на таку з доплатою махнувся.

Добавлено:
То Yurko. 50 наших папірців віддав не в Летичеві, а вже майже на виїзді з Хмельн. обл.
За "Антимошку" дякую. Тре попробувати.
scorpion_vp
То Vr_. Міняй позначене стрілочкою і не дури людей. smile.gif
Нажмите для просмотра прикрепленного файла
Vr_
По-перше, незнаю, що правильно вказати - "ноги" smile.gif чи "рено" - рено службова, не моя, ноги ніби мої.
Та й міняти зараз на "рено" щоби згодом знову написати "калина"... wink.gif
Yura.Veres
Всім привіт.Хто підкаже яку краще книжку по ремонту Калини придбати і де ? Дякую.
scorpion_vp
Цитата(Yura.Veres @ 17.9.2009, 11:50) *
Всім привіт.Хто підкаже яку краще книжку по ремонту Калини придбати і де ? Дякую.



http://kalina-club.com.ua/forum/index.php?...t=0&start=0
mastergid
Вроді була така книга на форумі
sanny
Не горить задній правий стоп, хто підкаже, як поміняти лампочку... ?
Shyma
))))0 дуже !"просто"


1) відкриваєш багажник
2) відриваєш від лепучок оббивку (напроти фари) з середини багажного відділення
3) ключиком (здається на 10 або 8) відкручуєш 3 гайки
4) знімаєш фару
5) находиш необхідну лампочку...
6) міняєш на нову.
7) збираєш все назад ))))))

П.С. треба буде підмога, пиши.. робив це вже 3 рази... ))))
sanny
Цитата(Shyma @ 18.9.2009, 20:42) *
))))0 дуже !"просто"
1) відкриваєш багажник
2) відриваєш від лепучок оббивку (напроти фари) з середини багажного відділення
3) ключиком (здається на 10 або 8) відкручуєш 3 гайки
4) знімаєш фару
5) находиш необхідну лампочку...
6) міняєш на нову.
7) збираєш все назад ))))))

П.С. треба буде підмога, пиши.. робив це вже 3 рази... ))))

Поміняв... працює. Але рідна лампа виглядає цілою... треба її перевірити, може десь контакт був поганий...
Vr_
Народ, може хто знає, де кредит на калину дають нормальний (невеликий перший внесок, нормальні відсотки).
Бо всюди хочуть 50% перший внесок, і ставка під 30%... blazes.gif
Shyma
особисто я поняття не маю
sanny
Цитата(Vr_ @ 21.9.2009, 16:54) *
Народ, може хто знає, де кредит на калину дають нормальний (невеликий перший внесок, нормальні відсотки).
Бо всюди хочуть 50% перший внесок, і ставка під 30%... blazes.gif

По-моєму, в росавто зараз акція на кредит, коли даєш 50% нормально, але я не впевнений... Ти шо хочеш ЗНОВУ Калину ???
scorpion_vp
Цитата(sanny @ 21.9.2009, 15:37) *
Поміняв... працює. Але рідна лампа виглядає цілою... треба її перевірити, може десь контакт був поганий...


А де золоте правило електрика? 70% поломок в електриці - це поганий або відсутній контакт.

Цитата(Vr_ @ 21.9.2009, 16:54) *
Народ, може хто знає, де кредит на калину дають нормальний (невеликий перший внесок, нормальні відсотки).
Бо всюди хочуть 50% перший внесок, і ставка під 30%... blazes.gif


Тож шось навіть не в курсі huh.gif .
Покопай в неті.
sanny
Цитата(scorpion_vp @ 21.9.2009, 20:51) *
А де золоте правило електрика? 70% поломок в електриці - це поганий або відсутній контакт.

Та ладно... Як вже розібрав то і лампочку заодно (хе-хе!)- часу не було розбиратися...

За таке, буду бити по попередженнях! Спеціально ж створена тема. angry.gif
Добавлено:

Хтось чув про наконечники рульового, типу сс20 (чи в тому роді) ? Хто вже міняв? які краще?
Тема тут. angry.gif
yurko
Цитата(Vr_ @ 21.9.2009, 16:54) *
Народ, може хто знає, де кредит на калину дають нормальний (невеликий перший внесок, нормальні відсотки).
Бо всюди хочуть 50% перший внесок, і ставка під 30%... blazes.gif

35% перший внесок и 19,5% в грн на митцубиси smile.gif :
http://www.mitsubishi.lviv.ua/page_357.html
sanny
Цитата(sanny @ 21.9.2009, 22:29) *
Та ладно... Як вже розібрав то і лампочку заодно (хе-хе!)- часу не було розбиратися...

За таке, буду бити по попередженнях! Спеціально ж створена тема. angry.gif
Добавлено:

Хтось чув про наконечники рульового, типу сс20 (чи в тому роді) ? Хто вже міняв? які краще?
Тема тут. angry.gif

Та вже не бий... тож ЧАТ !!!
Роман
Цитата: Ти шо хочеш ЗНОВУ Калину ???

Sanny, а що ти тим хотів сказати?
sanny
Цитата(Роман @ 22.9.2009, 13:38) *
Цитата: Ти шо хочеш ЗНОВУ Калину ???

Sanny, а що ти тим хотів сказати?

А то, шо після продажі одної Калини нелогічно знову купляти Калину (сенс продажу?)... biggrin.gif
Роман
Трафунки бувають різними (брак коштів, відпочинок, .....)
sanny
Цитата(Роман @ 22.9.2009, 15:21) *
Трафунки бувають різними (брак коштів, відпочинок, .....)

бувають...
scorpion_vp
А ще буває таке, що чоловік захотів в іншій машині кундюк, ел.підсил керма, АБС, ЄБД smile.gif , інший кузов, і т.д. і т.п... Ото трафунок...
Shyma
Цитата(scorpion_vp @ 22.9.2009, 20:50) *
А ще буває таке, що чоловік захотів в іншій машині кундюк, ел.підсил керма, АБС, ЄБД smile.gif , інший кузов, і т.д. і т.п... Ото трафунок...



Це все є шкарлупа, а середина лишиться та сама......

Ходова, коробка, шумний двугун і тому подібне.
sanny
Кондюк в цій машині - це якась пародія. при його включенні машина трясеться, б**дь, як коза перед смертю... правда функцію свою виконує (але на нагрів не працює - теж якась аномалія). Тяга при цьому падає - тіпа ту машину мішком по балді хтось й**нув. Коробка - це повна торба - не порівняти навіть з десяточною по шуму. Ричаг той як в тракторі. Про ходову мовчу... Понаробили тих усяких "пікалок" дурних, які зай***ють - краще би коробку хоч десяточну поставили... Давайте ТВЕРЕЗО оцінювати цю машину - та не було більше грошей на іншу, в принципі виглядає непогано (тіпа навіть сучасно) і... усе . Особисто я чекав більшого від неї... Двіжок той 1,6 тоже гамно таке саме як і в девятки і десятки. І до задниці, шо там було 1,3 чи 1,5. А сідушки які - як крісла в борделі- м*які і довго не посидиш (крісла вже найшов собі інші - від гольфа 4). Башка до підголовника не дістає, аж шия вигинається. І не треба тріпатись, шо вона дешева в експлуатації... І боже збережи від тої АБС - тяжко уявити шо буде, як та херня глюкне...
Може я і лох, шо її купив, але я все одно її люблю !!!
P.S. Vr купи краще десятку...
Соррі за погані слова (скорпіон - не бий). Вибачте, кого обідив... я не спеціально... тепер он акум мені треба, бо рідний став інвалідом - дві банки мертві (а гарантія не канає!)... коли ж то закінчиться з викиданням бабла...
Vr_
Sanny, не дочекаєшся! smile.gif
Незнаю, але я після калини в жодній машині не почуваюсь так комфортно.
Можливо, моя калина унікальна була, що в мене за 50 тис. жодних нюансів не виникало, а тут півфоруму стійки з рейками міняють...
Але їздив я 3 місяці на службовому рено кліо - запальничка, і не більше. Відносно калини лише один "плюс" - не чути коробки в салоні... все решту - "мінуси" - керованість ніяка, гальма жахливі, дригатель сіпається, і ні один оф.сервіс цьому не зарадить, любу кочку дном чіпляє і т.д. і т.п.
А звикнути відкривати вікна вручну і обходитись без борткомпютера - це взагалі була проблема smile.gif
Десятка мене відлякує кузовом - звук жестянки при закриванні дверей мене вбиває... те ж і з пріорою.
Зараз сів на гольфа 4 - це вже клас вище, ніж калина, але ж і ціна, відповідно...
Машинка класом вище від калини починається від 140 тис.грн...
Всі, що нижче - аналоги калини (лайноси, авео, і т.д).
Тому мій вибір і надалі - калина.
Та й не в автівці заключається сенс життя - потрібно ще й будинок збудувати, дерево посадити... (синів вже маю biggrin.gif ).

Тому на сьогодні в планах - калина седан срібного кольору в комплектації з кондюком, але без АБС (АБС має бути в голові), двигло значення суттєвого немає. smile.gif
Ціна на сьогодні 66 тис.грн. Є інші пропозиції +/- в цьому діапазоні? wink.gif
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
IPB NULL RU