IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

3 страниц V  < 1 2 3  
Ответить в данную темуНачать новую тему
Провалы педали тормоза, повторное нажатие при неполном отпускании
scorpion_vp
сообщение 30.12.2009, 0:25
Сообщение #41


Куратор Львовской Области
***

Группа: Совет директоров
Сообщений: 2.523
Регистрация: 27.11.2007
Из: Lemberg
Пользователь №: 104
Из: Галичина
Авто: 1118 1,6 8 кл

Предупреждения:
(0%) -----


Щоб перевірити вакуум, натисни педаль гальма і заводь двигун. Педаль має опуститись на 2-3см і зупинитись. Відносно ГТЦ. Він може перекачувати гальмівну рідину через себе, тобто рідина нікуди діватись не буде, але і гальм нормальних теж не буде.
Ще одне зауваження. Якщо закис будь-який з робочих циліндрів і підклинює колодки, то рідина може грітись до Т кипіння, тоді заповітрюється система гальм, віповідно гальм нормальних також не буде.
Ще може бути, що погано прокачали систему під час заміни будь якого з ціліндрів, тобто є повітряний корок. В справній гальмівній системі, гальма мають бути досить м"які, тобто без зайвих зусиль на ногу водія і хапати майже відразу( при натисненні 1/4-1/3 ходу педалі), при подальшому натисненні штопор колеса (юз).
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
NoRus
сообщение 4.1.2010, 13:40
Сообщение #42


Участник
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 150
Регистрация: 23.1.2008
Пользователь №: 324
Из: Україна, Київська обл., м. Бровари
Авто: 11184

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата(Серж @ 28.12.2009, 14:07) *
NoRus, ти теж міняв - що скажеш, як гальма - чи схвачують гальма зразу, чи гальмування плавне/повільне при б.-я. зусиллі на педаль; чи є моливість загальмувать, щоб як кажуть "стала як вкопана"; наскільки сильно треба тиснуть педаль, щоб повністю заблокувати колеса, наприклад з шв. 40-50 km/h на сухому асфальті?

Ну "стала як вкопана" - то мабуть все ж таки неможливо...
Доводилось не раз вже різко гальмувати після заміни, все нормально, при різкому гальмуванні колеса блокуються. ABSу в мене немає.

Ти перевір у себе ВУТ. Бо коли я звернувся на ГСТО з провалами педалі, то перший раз, мені замінили тільки ГТЦ, при цьому чи пошкодили ВУТ, чи він некоректно працює з різними ГТЦ я не знаю, проте після виїзду з ремонту, я зрозумів що ВУТ в мене не працює (хоча раніше скарг на його роботу в мене не було), педаль гальм стала дуже важка і дотиснути її до блокування коліс я не міг. Їхати було страшно, гальмівний шлях був дуже великий, гальмувала машинка дуже повільно й неохотно. До того ж якщо прислухатися в салоні на фоні роботи двигуна було чути виразне шипіння. Як виявилось ВУТ травив повітря.
Гарну перевірку ВУТ підказав scorpion_vp, я свого часу теж так робив. Натискаеш гальма до упору і ісля того заводиш машину, якщо все працює педаль посунется донизу на кілька см. Або є інший метод, після того як заглушив двигун, в робочому ВУТ має вистачати вакууму на кілька наттискань на гальма (4-5), після чого педаль стає колом, і її майже неможливо зсунути з місця. Коли в мене ВУТ травив повітря, то педаль застигала одразу після заглушення двигуна, жодного нормального витиску гальм зробити не вдавалося. Після цього я звернувся на сервіс, де мені замінили ВУТ, і тоді гальма стали нормальні. Наскільки я зрозумів, при провалах педалі тормоза потрібно міняти оптом і ГТЦ і ВУТ.


--------------------

Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
IgorS
сообщение 4.1.2010, 15:34
Сообщение #43


Куратор ХАРЬКОВСКОЙ области
***

Группа: Совет директоров
Сообщений: 2.994
Регистрация: 28.4.2008
Пользователь №: 798
Из: м.Харків
Авто: Lada-11173-110-30

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата(NoRus @ 4.1.2010, 13:40) *
... Наскільки я зрозумів, при провалах педалі тормоза потрібно міняти оптом і ГТЦ і ВУТ.

Я себе менял просто ГТЦ. Оптом менять, ИМХО, не стОит. Главное, чтоб длина штока ГТЦ была соответсвующей для данного вакуумника. Хотя, если мшина гарнийная, то можно поменять и все вместе smile.gif
Теперь, что касается "шипения" вакуумника. Оно может происходить, как правило, по двум причинам:
1. Не совпадает шток ГТЦ с вакуумником,
2. Отсутствие (износ) прокладки между ГТЦ и вакуумником


--------------------
There are more things in heaven and earth, than are dreamt of in your philosophy (с)
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Sniket
сообщение 9.1.2010, 14:06
Сообщение #44


Активный участник
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 549
Регистрация: 9.8.2008
Из: киев
Пользователь №: 1.397
Из: Украина, город-герой Киев, Русановка/КПИ
Авто: 1118 1.4 16\/ была...

Предупреждения:
(0%) -----


У меня когда происходили такие провалы. то при повторном нажати на тормоз давка появлялась.
Но сначала прокачивал тормоза и выдавливал из них воздух. было довольно много. особенно в задних частях тормозного контура.
Потом проверзака болзни задних торомозов еще с 8ки. потели сильно рабочий тормозные цилиндры в барабанах. заменили. сложного ничего нет. прокачал. и забыл, тьфу тьфу тьфу, про провалы в тормозах.


--------------------
Страх - это слабость и потому тот кто испугался уже побежден. (с)Эпидемия

Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
ALEX_XXX
сообщение 1.7.2011, 19:56
Сообщение #45


Активный участник
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 317
Регистрация: 7.5.2009
Из: Васильков
Пользователь №: 3.635
Из: Васильков
Авто: Калина 1118 1.4 16v

Предупреждения:
(0%) -----


У меня в жару бывают провалы на пол хода педали, якась срань (
Кто знает как правильно прокачиваются тормоза на авто с системой ABS ???
Полазил по нету, 100 % ответа не нашёл.
Вот файлик с инструкцией, всё что более менее толовое нашлось, кто что скажет?
Прикрепленные файлы
Прикрепленный файл  Инст_по_прокачке_АБС.doc ( 131.5 килобайт ) Кол-во скачиваний: 2
 


--------------------
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение

3 страниц V  < 1 2 3
Ответить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 3.5.2024, 22:48