Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Тернопіль
Лада Калина Клуб в Украине > Главный форум > Клуб Лада Калина в Украине > Тернопольская
E1ectronic
Тернопіль де ви? wink.gif
Ларочка
Привіт! Тернопіль на місці :-)
Vr_
Салют!
Бачу, багатьох заінтригувала твоя фотка wink.gif
ZZZ
wink.gif
Sergiush
Привіт із Рівного........!!!!!!!!
E1ectronic
Всіх вітаю !
Ларочка
Цитата(Vr_ @ 7.4.2008, 18:30) *
Салют!
Бачу, багатьох заінтригувала твоя фотка wink.gif





вживу ынтригую ще быльше!





Sergiush
Цитата(Ларочка @ 10.4.2008, 15:11) *
вживу ынтригую ще быльше!

Нічого собі.........!!!!!!!
Владислав
Тернопольчане приветствую, Вас.
Vr_ты прав пейзаж очень красивый,правда я заметил его спустя некоторое время buba.gif
Yarik
а где там вообще пейзаж =) вижу одну ларочку хоть убей =)
AlMiGu
Зри вглубь а не только на передний план.....
там душа есть wink.gif
Ларочка
Ребята, вы меня смущаете.... И душа у меня есть, и всё остальное тоже на месте, и пейзажи в Тернополе просто СУПЕР!!!!!!
И, благодаря Виталику ZZZ - машинка бегает!!!!
P.S. ОСОБЕННЫЙ привет городам РОВНО, СУМЫ, ХАРЬКОВ, ЛЬВОВ и, само собой КИЕВ. Кде уменя множество друзей ;-)
AlMiGu
Не смущайся wink.gif Всё ОК.
А как там у вас с аквапарком (работает-ли сейчас и по-чём билетики)?
Да и в Тернополе я был пару раз - у жены родственники, вроде неплохой городишко smile.gif.
scorpion_vp
Привіт. І не забувай. Чекаєм у Львові в цю неділю. biggrin.gif Потрібна допомога, телефони знайдеш ТУТ.
Ларочка
В нас не тільки аквапарк працює, але й новий розважальний центр з льлдовим катком відкрили.
Vr_
13.04.2008 відбулась зустріч клубу у Львові, на якій всі раді були познайомитись з Ларочкою "вживу" wink.gif
Ларочка
Пасибки!!!! За наклеечку и рамки!!!!!!
Было всё супер! жалею, что уехала раньше :-(
scorpion_vp
Ларочка привіт! Як там справи? Давненько не чули ми тебе. Мабудь роботою завантажена.
П.С. Ти вибачай, що я перевіряв твої їздові навики по Львову biggrin.gif . Просто стало цікаво, як жінки в різних ситуаціях себе за кермом поводять. Хоча при такому стилі водіння як в тебе, ти мабудь і не помітила. Скажу по секрету всім: сиділа на хвості, не відставала, не дала вклинитись між нами жодній машині та ще і дистанцію витримувала. Отакі в нас жінки за кермом connie_1.gif .

Valent
Цитата(scorpion_vp @ 20.4.2008, 20:48) *
Ларочка привіт! Як там справи? Давненько не чули ми тебе. Мабудь роботою завантажена.
П.С. Ти вибачай, що я перевіряв твої їздові навики по Львову biggrin.gif . Просто стало цікаво, як жінки в різних ситуаціях себе за кермом поводять. Хоча при такому стилі водіння як в тебе, ти мабудь і не помітила. Скажу по секрету всім: сиділа на хвості, не відставала, не дала вклинитись між нами жодній машині та ще і дистанцію витримувала. Отакі в нас жінки за кермом connie_1.gif .

Класс!
scorpion_vp и Ларочка поделитесь методой а то у нас на работе есть подружка двумя машинами прикрывали при перестроениях иногда доходило до полной остановки движения в крайнем ряду. smile.gif И при этом по документам стаж вождения 9 лет хотя машину купила пол года назад и то за пол года уже можно было б научиться. smile.gif Главный враг на дороге - страх. Как его победить?
scorpion_vp
Просто в мене в венах бензин замість крові(так мені дружина сказала). Я з 9-ти років за рулем(починав в батька на колінах на Москвичі 412). Ларочка говорила, що колись переганяла машини, звідти і за рулем почуває себе впевнено. Страх, шоферу не товариш - тільки холоднокровний розрахунок + трішки адреналіну.
Ларочка
Цитата(scorpion_vp @ 20.4.2008, 20:48) *
Ларочка привіт! Як там справи? Давненько не чули ми тебе. Мабудь роботою завантажена.
П.С. Ти вибачай, що я перевіряв твої їздові навики по Львову biggrin.gif . Просто стало цікаво, як жінки в різних ситуаціях себе за кермом поводять. Хоча при такому стилі водіння як в тебе, ти мабудь і не помітила. Скажу по секрету всім: сиділа на хвості, не відставала, не дала вклинитись між нами жодній машині та ще і дистанцію витримувала. Отакі в нас жінки за кермом connie_1.gif .



Всім привіт!!! Особливо......... biggrin.gif
В мене навіть є досвід їзди на КРАЗі з дерев'ною кабіною по Москві :-)
Правда там двома ногами вижимала сцепление і двома руками переключала передачу :-D
А ще, приходилось свого часу, попробувати моторчик спортивного Alfa-Romeo :-P


scorpion_vp - досить мене хвалити;-), а то.......

Ага, мене ще багато хто не бачив :-)
Мене сфоткали "втихаря" :-)
Lesuk
Привіт Вам також , Я теж став власником Калинки (седан), так що в Тернополі на 1 Калину стало більше....
Ларочка
Цитата(Lesuk @ 14.6.2008, 11:58) *
Привіт Вам також , Я теж став власником Калинки (седан), так що в Тернополі на 1 Калину стало більше....


ВІТАЄМО!!!!!!!!!!!!!!!!
В Тернополі Калинок бігає багато, але не всі на сайті :-(
Lesuk
вот Вам моя Калинка, яка недавно почала радувати мешканців славного мsста "Тернопіль"
Vr_
Седан "чєрніка", як і у мене!
Хороший вибір! wink.gif
Speedy
Цитата(Lesuk @ 21.6.2008, 11:10) *
вот Вам моя Калинка, яка недавно почала радувати мешканців славного мsста "Тернопіль"

Чим цікаво радувати???
Lesuk
яскравою неординрністю свого вигляду і в єдиному виконанні
Сявчик
Прівєт всім я тоже з тернополя і в мене також Лада Калина!!!!!! viannen_37.gif
serter
Скажіть будь ласка чи можна керувати нормально машиною при неробочому підсилювачі, крутити важче ніж на жигулях
GreegAV
Цитата(serter @ 25.1.2011, 0:46) *
Скажіть будь ласка чи можна керувати нормально машиною при неробочому підсилювачі, крутити важче ніж на жигулях

По ПДД низзя.
А так если не тяжело - крутите smile.gif
serter
А хтось пробував ставити просту колонку без підсилювача , скільки вона може коштувати, скажіть будьласка
Sany4ka
Тернополяни ще є?
kritik
та є)
Sany4ka
Тернополяни, робим збори на наступний тиждень!
IgorS
Цитата(Sany4ka @ 7.3.2013, 12:17) *
Тернополяни, робим збори на наступний тиждень!


Ще б збори фото прикрасити... wink.gif
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
IPB NULL RU