Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Клубна картка
Лада Калина Клуб в Украине > Главный форум > Клуб Лада Калина в Украине > Львовская
Страницы: 1, 2
Shyma
У мене правда є питання! Якщо припустим домовимося про якусь знижку, для прикладу в 95 кіоску на зеленій. Як продавець має нас відрізняти??? Маю на увазі те що потрібно зробити чи то якусь картку з написом "член клубу лада калина" чи ще щось на подобі того!

Список тих, хто замовляв картки:
-mouse
-Vr_
-Tsykala
-scorpion_vp
-ekvilibrium
-Shyma
-ArtK
scorpion_vp
Тут поки що варіант один напевне, за наклейкою на задньому шклі cool.gif .

Добавлено:
Але це питання треба якось регульнути. buba.gif
Tsykala
За наклейкою на задньому шклі мабуть невийде. sad.gif Наприклад до 95 кіоску незручно підїзжати. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Shyma
І продавцю мабуть теж не захочеться їти до моєї машини ))
Vr_
Можливо, достатньо сказати, що я з калина-клубу?
Адже якщо покупець знає, що дадуть знижку для члена клубу - то знає або із сайту - тобто "майже член клубу" - варто заохочувати, або від знайомих учасників клубу.

Думаю, якщо з продавцем попередньо поспілкувались, домовились за знижки і пообіцяли прорекламувати його за це на сайті, і після цього до нього підуть покупці "з клубу" - продавець буде задоволений результатом. А клуб буде отримувати нових прихильників та учасників.
scorpion_vp
Отже напрошується думка, яку ми всі чули на останніх зборах. Потрібно робити карточки членів клубу. От і буде ідентифікація членів клубу.
І ще одна добра новина, для Львова карточки будуть по суттєво дешевшій ціні ніж для Києва наприклад.
Наголошую, гроші не мені в кишеню, а на потреби клубу (нашої гілки клубу зокрема)! Деталі обговорювали на зустрічі.

ZZZ
Василий, индификацию членов клуба вроде уже обговорили в совете, для вашего региона это наклейка и лучше всего клубная карта по заниженной цене (очень мало партнёров).
А вот поиском партнёров вам бы не помешало занятся.
scorpion_vp
Цитата(ZZZ @ 15.2.2008, 18:10) *
Василий, индификацию членов клуба вроде уже обговорили в совете, для вашего региона это наклейка и лучше всего клубная карта по заниженной цене (очень мало партнёров).
А вот поиском партнёров вам бы не помешало занятся.


ZZZ привіт. Тут бачиш проблемка виникає з тим, що не кожен продавець захоче йти на стоянку біля базару, щоб глянути є втебе наклейка, чи ні. Тому напевне подумаєм за карточки (що народ скаже).
А пошуком партнерів починаєм потрохи займатися після 3-ї зустрічі. Поки що обговорюєм це питання.
Будь спок, ми ще вас доженем і переженем! biggrin.gif
ZZZ
Василий, скажу прямо, клубные карточки будут одного формата для всех олдноклубников и нечего с ними мудрить не нужно, будем штамповать их и передавать тебе. Чем сможем тем поможем, а дальше это Ваш регион и развивайтесь. Про индификацию не ломайте головы, уже всё придуманно и скоро будет запущенно.
Основной вопрос - поиск партнёров!!!
scorpion_vp
Цитата(ZZZ @ 15.2.2008, 18:34) *
Василий, скажу прямо, клубные карточки будут одного формата для всех олдноклубников и нечего с ними мудрить не нужно, будем штамповать их и передавать тебе. Чем сможем тем поможем, а дальше это Ваш регион и развивайтесь. Про индификацию не ломайте головы, уже всё придуманно и скоро будет запущенно.
Основной вопрос - поиск партнёров!!!


На зборах питання ціни на карточки було озвучене, але народ нічого конкретного не сказав, отже зараз є нагода. Чекаю, що народ скаже, треба карточки зараз, чи пізніше, як я вже сказав за значно нижчою ціною ніж була озвучена на зборах.

Добавлено:
Цитата(ZZZ @ 15.2.2008, 18:34) *
Основной вопрос - поиск партнёров!!!


Цитата(scorpion_vp @ 15.2.2008, 18:20) *
А пошуком партнерів починаєм потрохи займатися після 3-ї зустрічі.
ZZZ
Так

Як зрозуміти? huh.gif
-Та-ааа-а-ак...(договорились)
-ОК!
Скорпіон.


ДОБРЕ
scorpion_vp
Хочу почути, що хто думає, на рахунок карточок, потрібні вже, чи пізніше (інакше нас ідентифікувати партнери не зможуть). Тобто ще питання,чим світити перед ймовірним партнером, карточкою чи словами що "я з калина-клубу"?
Якщо карточки будем замовляти вже, то я озвучу суму і всі нюанси з ними повязані, якщо пізніше - то нафіг її озвучувати.
Народ, не спати, сам вирішувати нічого не збираюсь! Чекаю конкретних відповідей.
Shyma
Я вважаю що репліки " я з клубу лада калина" мало! Бо будь хто може просікти і користатися цим. За карточки я не проти! Хоч завтра. ЦЕ вирішує питання ідентифікації.
scorpion_vp
Shyma зрозумів тебе і дякую. Ну а всім решту типа по барабану, що тут вирішується. Ну і мені тоді також. KidRock_06.gif
scorpion_vp
Тему відкрив на прохання самих активних. Обговорюйте...

Shyma
Так шо там з картками Василь?
Vr_
Пропоную наступний варіант - назвати ціну та коли їх можна отримати.
Відповідно, хто вважає за потрібне - візьме вже, хтось візьме через місяць.
Можливо, хтось відмовиться, це також не виключено.

Але тоді вже буде чіткий поділ - власники карток будуть членами клубу, без карток - читачами форуму...

Відповідно, і з партнерами будемо домовлятись про ітентифікацією карткою.

Василь, ціна?

P.S. Я з березня буду Львівсько-Закарпатський учасник - їду у відрядження smile.gif
Shyma
Це не погано, будеш там візитки роздавати )))
mouse
Ми теж "За" за картки!!!!!!!!!!!!!!!! wink.gif
Ctrelec
Давайте картки !
Питання - Хто, як за яки кошти ???
Tsykala
Василь пропоную поставити голосовалку на рахунок потреби карточок:

- ЗА
- Утримався (для тих що ще не вирішив)
- проти

Заодно буде відомо скільки потрібно карточок (для початку)

я "ЗА"
scorpion_vp
Цитата(Vr_ @ 21.2.2008, 10:02) *
Пропоную наступний варіант - назвати ціну та коли їх можна отримати.
Відповідно, хто вважає за потрібне - візьме вже, хтось візьме через місяць.
Можливо, хтось відмовиться, це також не виключено.

Але тоді вже буде чіткий поділ - власники карток будуть членами клубу, без карток - читачами форуму...

Відповідно, і з партнерами будемо домовлятись про ітентифікацією карткою.

Василь, ціна?

P.S. Я з березня буду Львівсько-Закарпатський учасник - їду у відрядження smile.gif



Цитата(mouse @ 22.2.2008, 10:12) *
Ми теж "За" за картки!!!!!!!!!!!!!!!! wink.gif



Цитата(Ctrelec @ 22.2.2008, 14:05) *
Давайте картки !
Питання - Хто, як за яки кошти ???



Цитата(Tsykala @ 22.2.2008, 14:17) *
Василь пропоную поставити голосовалку на рахунок потреби карточок:

- ЗА
- Утримався (для тих що ще не вирішив)
- проти

Заодно буде відомо скільки потрібно карточок (для початку)

я "ЗА"


Бачу багато кричать "я за". Голосувалку добавив. Хотілось би побачити результат голосування.
Тепер стосовно ціни. Тут буде не зовсім сама картка, а комплект для членів клубу. В комплект входить: іменна (буде вказане ім"я або нік) картка, 2шт підномерні рамки з рекламою і лого клубу, наклейка на заднє шкло. Весь комплект коштує 100грн, з яких половина - складає бюджет клубу (на потреби львівської гілки + якщо будуть проводитись спільні міроприємства з іншими регіональними гілками), друга половина - платиться за виготовлення.
Питайте, висловлюйте свої думки, критикуйте., погоджуйтесь, не погоджуйтесь.
Tsykala
Я, згідний.
ekvilibrium
я - за

Цитата(scorpion_vp @ 23.2.2008, 10:12) *
наклейка на заднє шкло

то з ніком/ім'ям чи без?
Vr_
Цитата(Tsykala @ 23.2.2008, 20:46) *
Я, згідний.


+1
scorpion_vp
Оживляю і цю тему. Хто замовив картки і має вже номерні рамки на наступну зустріч прохання підготувати 70грн внесок. Хто замовив картку і не має номерної рамки - підготувати 100 грн. Хто не замовляв нічого - думайте. На першій сторінці складаю список хто замовив картки. Прохання голосувати і дописуватись тут хто згідний чи ні. Складем повний список, тоді закину його в Київ.
Shyma
мене будьласка в список. Я хочу картку на якій писатиме " SHYMA " )))))
Vr_
Але щоби мені дві картки випадково не зробили, бо я також замовив в загальній темі wink.gif
Serega
Цитата(Vr_ @ 21.4.2008, 7:51) *
Але щоби мені дві картки випадково не зробили, бо я також замовив в загальній темі wink.gif


Карточки в регион, в котором есть куратор, заказывает только куратор, а то будет беспорядок smile.gif
ArtK
Всім привіт, я також хочу картку клубу.
Tsykala
Цитата(Vr_ @ 21.4.2008, 7:51) *
Але щоби мені дві картки випадково не зробили, бо я також замовив в загальній темі wink.gif


Цитата(Serega @ 21.4.2008, 10:34) *
Карточки в регион, в котором есть куратор, заказывает только куратор, а то будет беспорядок smile.gif


І я також замовив в загальній темі huh.gif
scorpion_vp
Цитата(Serega @ 21.4.2008, 10:34) *
Карточки в регион, в котором есть куратор, заказывает только куратор, а то будет беспорядок smile.gif



Саме так! Складем список і я його закину в Київ!

Добавлено:
Дописуйтесь тут!
ArtK
Всім привіт, маю деякі пропозиції, не знаю як прикріпити файл?допоможіть
Shyma
Внизу , де ти пишеш повідомлення, є РОЗШИРЕННАЯ ФОРМА тиснеш туди, а там вже тиснеш ОБЗОР, Вибираєш файл на компі, і нажимаєш на зелену кнопочку загрузіть. І все має бути гаразд.
ArtK
хочу картку клубу
Serega
Давайте общий список!!! smile.gif
Vr_
Коли чекати? wink.gif
Serega
Цитата(Vr_ @ 30.5.2008, 20:13) *
Коли чекати? wink.gif


Обещали в понедельник (2 июня) отдать уже.
Vr_
Рідко захожу на форум. Що з картками? Як забрати, кому гроші? wink.gif
Shyma
Я теж досить рідко. Картки в мене . Гроші мені ! не віддам поки не буде зустрічі )))))))))))))))
ArtK
+1 Коли і де зустріч ? biggrin.gif
Vr_
Нарешті я повернувся в Україну!!! smile.gif
Моє довготривале відрядження в Закарпаття завершилось.
З 30 червня по 06 липня йду у відпустку (період акліматизації smile.gif)) ), а далі вже буду на місці, так що можна буде організувати зустріч, наприклад десь на природі з рибалкою та шашликами wink.gif
Якщо є бажаючі - подаємо пропозиції!
ArtK
+1 Я за bobsleigh.gif
mastergid
Свисток і мені
santy
І я картку також хочу smile.gif
Алла
Я за карточки!
Vr_
Думаю, про це поговоримо на зустрічі.
Богдан, мою картку не забудь!
scorpion_vp
Картки є, що далі?
Shyma
І нічого !!!! Можливо для початку давайте визначимо обєкти, які цікавлять нас як клієнтів !!!!!

Тобто : заправки (окко чи вог чи ше якась)
базар (на зеленій на кульпарківській чи ще десь)
магазини (атл, вояж, чи ще щось)

Думаю політ думок зрозуміли!!!

Від себе скажу, що заправляюсь лише на окко !!!!! на зеленій (авто базар) товари стабільно купую у трьох магазинах, Впевнений що як мінімум один , на знижку підпишеться. Продають там всяку фігню (хімія, запахи, фари, сигналізації, лампи(філіпс,та інші)коврики, шумоізоляція там є ну і багато чого інщого)

Та й і з 95 кіоском теж мона поспілкуватись.
ArtK
Цитата(Shyma @ 1.10.2008, 21:40) *
І нічого !!!! Можливо для початку давайте визначимо обєкти, які цікавлять нас як клієнтів !!!!!

Тобто : заправки (окко чи вог чи ше якась)
базар (на зеленій на кульпарківській чи ще десь)
магазини (атл, вояж, чи ще щось)

Думаю політ думок зрозуміли!!!

Від себе скажу, що заправляюсь лише на окко !!!!! на зеленій (авто базар) товари стабільно купую у трьох магазинах, Впевнений що як мінімум один , на знижку підпишеться. Продають там всяку фігню (хімія, запахи, фари, сигналізації, лампи(філіпс,та інші)коврики, шумоізоляція там є ну і багато чого інщого)

Та й і з 95 кіоском теж мона поспілкуватись.

доречі, на якому етапі моя картка? на тижні буду у Львові наберу зустрінемось.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
IPB NULL RU