Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: А я тебе бачив...))
Лада Калина Клуб в Украине > Главный форум > Клуб Лада Калина в Украине > Львовская
Страницы: 1, 2
Shyma
Скажу я вам, що побачити одноклубника, це чомусь приємно(тіпа не один ти такий...). Mause Сьгодні десь о 15.00 бачив Олексія вже з наклейкою на задньому шклі, біля МОТОЗАВОДУ. Очевидно їхав на сервіс. Мабуть це він першим мене побачив бо був позаду мене і потім мигнув аварійкою, у відповідь отримав дальній блим-блим. Коротче було класно.....)) biggrin.gif
scorpion_vp
Shyma я також тебе бачив сьогодні!!! В себе дома. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Shyma
Сьогодні 24.01.2008 бачив Стахіва Романа біля себе на Сихові, він віддав мені диск(Василь ти вкурсі ))) Коли він підїхав до місця зустрічі на своїй (ЧИСТій) машинці, я не міг налюбуватись. І згадав що моя вже кілька днів у гаражі брудненька ночує , і мене залила кров )) Тому згодом я зібрався, і поїхав вимивати свою кралю. Приклад - це серйозна штука

Мала !!!! вибач мені, я каюсь blush2.gif
scorpion_vp
27.01.08 в верху пр. Чорновола на заправці WOG зустрів Олексія (Mouse). Два слова і роз"їхались. Зате приємно. big_boss.gif
Vr_
Бачив минулого тижня на своїй вулиці знайомого на синій калині. Виявляється це 1118 GTI wink.gif
Shyma
Ще один доказ того що світ тісний, а Львів велике село. ))
scorpion_vp
Сьогодні бачив на в.Під дубом Олега (таксі). Стояв перший в черзі, але в машині його не було. Пофафакав йому і поїхав (доцю до лікаря віз тому не зупинявся).
Shyma
тобі мабуть першим пощастило побачити новоспечених членів Львівської гілки ))) Що з доцею???
scorpion_vp
Та так, нічого страшного.
Димон
Я через кожну годину дів бачу Салатову Калину (таксі) правда не знаю хто це )) German.gif на привокзальній біля базару)) А мене чомусь ніхто не замічає
Vr_
Бачив сьогодні Олега (таксі) в районі Галицького перехрестя. Звільнив йому третю полосу. Він на мене уваги не звернув, мабуть тому що у мене дотепер не дійшли руки наклейку наклеїти sad.gif
Shyma
Нині 29.08 десь біля 19.00 бачив на стоянці "Метро" Романа Стахіва (верніше його калину) з наклейкою на задньому шклі.

П.С недалеко стояла ще одна Калина Слива, нажаль мала вгнуту задню дверку. Та я за щітку поставив візиточку )))
Shyma
Сьогодні в 16.40 бачив Олексія на Проспекті Шевченка. Подивившись, знову виникло бажання затонувати вікна. rolleyes.gif
Shyma
Сьогодні в 18.15 Їхав на сихівському мості в 45 маршрутці в сторону центру. В протележному напрямку їхала калина "Диня" , повернув голову а там - наклейка на задньому шклі. Думаю Олег той шо на таксі. Привіт )))
Vr_
Який на жаль на сайт не заходить smile.gif
Shyma
Вчора 9 квітня їду собі тихенько десь година 17.20 на Сихові , доганяє мене Tsykala, сигналить і втікає далі ))) я помаячив йому дальніми і примусив через 100 зупинитися. Побалакали трішки і розїхались, він був втомлений, тому я його не харив довго biggrin.gif
scorpion_vp
Приблизно 2-3 тижні тому, виїжджав на Городоцьку біля Левандівського мосту. Зі сторони привокзальної, в сторону мотозаводу їхала Калина синього кольору, помаячили мені фарами і рукою, я у відповідь посигналив, але не впізнав шофера. huh.gif Хто то такий був? Просто соромно, мою машину впізнають (хоча її важко не впізнати), а я ні.
Роман
Це був я Alvarin_07.gif
scorpion_vp
Хороша в тебе пам"ять. bye.gif
Shyma
Сьогодні зранку, їду на ровері до гаража. German.gif Будучи вже майже на місці, на зустріч мені рухається Tsykala bobsleigh.gif .... Я йому маячив маячив, а він у мій бік так і не подивився !! connie_beatdeadhorse.gif Під колеса кидатися не хотів бо був гололід. smile.gif
Vr_
Якщо не сам, то міг вже ровера кинути laugh.gif
Shyma
acute.gif шалун ...)))
Tsykala
Видно мені було не до ровериста happy.gif
Shyma
Це точно, обличчя у тебе було явно не задоволене )))
Tsykala
Два дні заглядаю на всіх роверистів. astronomer1.gif
Сьогодні нарешті побачив ровериста Shymy tongue.gif
Shyma
давненько на дорогах я нікого з наклеїчками не бачив ...))) а ну вилазьте )) connie_beatdeadhorse.gif
Vr_
А я в Мукачево... smile.gif
Shyma
Ходив вчора ввечері з вертепом, колядували. Після... розвозив учасників по домам. Десь о 1.00 зустрів по вулиці Січових Стрільців, Олексія (таксі) ---- стояв і віддерав лід зі щіток ))) Хвилинку порозмовляли і я поїхав далі...
scorpion_vp
Аналогічно, тільки 6.01.09 о 19.45год.
afa14
А я постоянно по городу ношусь, тока с наклейками тавроклуба.
scorpion_vp
Пібіп Олексію. Сьгодні на Січ.стрільців.
scorpion_vp
Бачив сьогодні Tsykala в нього на стоянці. Каже що кругом завал, тому і на форумі нема.
Shyma
Привіт Tsykala!! Популярний ти )))) Сьогодні о 8.20 перетнулися .... Я в гараж, він вже з нього )))
Роман
Фа-фа Мускату на світлофорі біля Мотозаводу вчора близько 12.00. Стояв перший. По-моєму це scorpion_vp. Я виїждав з Виговського в сторону Метро.
scorpion_vp
Точно, то був я... Тебе не замітив bye.gif
Shyma
Сьогодні бачив Олега таксиста на Аспарагусі..... Посигналились .... ))
Vr_
Вчора на Топольній біля Балатону їхав за таксистом, чєрніка, старший дядько, не пам'ятаю як звати, тут не зареєстрований, був лише на одній зустрічі на Промисловій.
Але номерні рамки - клубні! smile.gif
Shyma
Вітя....)))))))))))))

Добавлено:
Вчора на сихові , зустрілись із Tsykala , побалакали трішки .)
mastergid
Бачив сьогодні таксі салатового кольору на Джерельній посигналив йому. Незнаю як його нік тут на форумі, наклейка клубу на задньому склі.
Shyma
Звати Олег! На форумі ніколи не був... На зустрічі 1 раз ))
Gudinishe
Блін, чого я ніколи нікого не бачу!!!!! Я вже як параноїк дивлюсь на заднє шкло чи нема там наклейки!!!!! Може я якихось не каліновських місцях швендяю!!!!
mastergid
В мене теж так заглядую на кожну калину biggrin.gif
Gudinishe
Це напевно нова хвороба-назвем її каліноманія smile.gif
Gudinishe
smile.gif Я накінець то побачив машину одноклубника і навіть не одну!!!!! yes.gif
Shyma
)) кого? де?коли..)
Vr_
На зустрічі мабуть biggrin.gif
Gudinishe
Ага, саме на зустрічі.... rolleyes.gif
Gudinishe
Бачив вчора Shymu на початку чорновола, зупинились, привітались, потринділи 2 хв і поїхали далі smile.gif
Gudinishe
11.05- тоб-то вчора бачив Shymu на кольці городоцької - Бодя мене не бачив (хоч я йому і фа-факав), бо був дуже занятий розгляданням аварії smile.gif
Shyma
а ти впевнений що я там був?? а то щось я не пригадую кільця... )))
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
IPB NULL RU