Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: А я тебе бачив...))
Лада Калина Клуб в Украине > Главный форум > Клуб Лада Калина в Украине > Львовская
Страницы: 1, 2
Gudinishe
ЗУб даю ти! Може із датою трошки помилився, але вроде правильно......!!!!!
Shyma
Значиться осліп.... фафа )))
mastergid
ФА-ФА червоній калинці на переїзді в Кам'янка-Бузькій то вроді був таксіст на червоній калині mouse напевне
sanny
ФА-ФА Шимі вчора на Сихові biggrin.gif
Ше бібікнув синій Калині з клубними рамками вчора на Франка і та Калина утікла по Стрийській наверх wink.gif
Shyma
)) і тобі фафаф
Роман
І тобі Sanny ФА-ФА
І нікуди я не втікав rolleyes.gif , вертався до домів.
sanny
Цитата(Роман @ 27.8.2009, 13:48) *
І тобі Sanny ФА-ФА
І нікуди я не втікав rolleyes.gif , вертався до домів.

biggrin.gif
Vr_
Сьогодні бачив Василя (Скорпіон) на левандівському мості. Посигналити не встиг smile.gif
scorpion_vp
Бз-з-з бз-з-з, тобто піп-піп. Напевне ти мене бачив з хвоста.
Vr_
Ні, з "носа" smile.gif
Я зі сторони городоцької їхав - пропускав тебе, так як ти був на головній, повертав наліво вниз до заправки вог wink.gif
scorpion_vp
То був не я...
Роман
Фа-фа scorpion_vp, на світлофорі на Левандівку вчора ~21.00
scorpion_vp
І тобі фа-фа.
Shyma
привіт Скорпіону 15.45 городоцька 165.... ))
scorpion_vp
Не було мене в машині в той час, не бачив я тебе, зато чув по телефону. smile.gif
mastergid
фа-фа scorpion_vp внього вдома biggrin.gif
scorpion_vp
фа-фа
-=Віктор=-
mastergid привіт сьогодні на Куліша близько 19-00. Я почув твоє фа-фа, але не встиг відреагувати- так пролетів smile.gif
mastergid
ФА-ФА -=Віктор=-
Shyma
Фафа Мастергід ! МРЕВ 3 серпня 15.30-16.00
mastergid
Богдан ФА-ФА тобі
-=Віктор=-
Привіт синій каліні з клубною наклейкою на задн. склі сьогодні близько 13-00 на Січ. Стрільців...машина стояла на тротуарі, чия це? smile.gif
Shyma
Вона не синя.. )) Голуба (якщо так можна сказати) ...

Юрій звати !!
-=Віктор=-
Блим-блим Юрі в спину на Кульпарківській, сьогодні близько 18-00. smile.gif перед світлофором smile.gif
scorpion_vp
Юра давненько на форумі не з"являвся.
П.С. _=Віктор=_ просто цікаво, що робить гольфовод на форумі калиноводів? І це твого гольфа(весь в обвісі) я бачив на Виговського на тротуарі(мордою до дороги) майже напроти Південнго десь зо 2-3 тижні тому?
-=Віктор=-
scorpion_vp, тусуюсь,як і всі =)

Це мій невдалий клон....він 5 дверний

а мій такий, і я переважно в центрі, на Шпитальній буваю, хоча по Львову всюди катаюсь
scorpion_vp
То був дійсно 5-тидверний...
Madcap
Пішохідне фа-фа клубній машинкі
Кроныч
Макс, а як ти там опинився? blink.gif
Madcap
У відряджені був biggrin.gif
scorpion_vp
Цитата(Madcap @ 16.3.2011, 12:00) *
Пішохідне фа-фа клубній машинкі

Нашо номер замалював biggrin.gif , всі ітак знають, що то Tsykala біля роботи так машину ставить biggrin.gif .
-=Віктор=-
Привіт синій калині (номера забув) з клубною наклейкою та я так зрозумів з ніком Shyma (наскільки я правильно зрозумів) на тому ж задньому склі. Я на червоному Сітроені пропускав біля обласної мєнтярні на початку Листопадаового чину вчора близько 17-00 smile.gif
Shyma, привіт wink.gif
Shyma
Цитата(-=Віктор=- @ 6.6.2012, 13:40) *
Привіт синій калині (номера забув) з клубною наклейкою та я так зрозумів з ніком Shyma (наскільки я правильно зрозумів) на тому ж задньому склі. Я на червоному Сітроені пропускав біля обласної мєнтярні на початку Листопадаового чину вчора близько 17-00 smile.gif
Shyma, привіт ;)


Точно було!!! Памятаю оскільки Ваша пауза була досить довгою , аж здивувався ))))

Дякую і фафа.

Не погана зміна автівки ... rolleyes.gif
-=Віктор=-
Немає за що smile.gif Стараюсь бути культурним водієм rolleyes.gif

п.с. Дякую! wink.gif
-=Віктор=-
Вчора привіт на Санта-Барбарі wink.gif
scorpion_vp
Sanny...
-=Віктор=-
Ще сьогодні зранку на Сихові....аж до Шувару і сихівського мосту привіт синій калині ..номера забув rolleyes.gif
Shyma
Цитата(-=Віктор=- @ 23.7.2012, 10:09) *
Ще сьогодні зранку на Сихові....аж до Шувару і сихівського мосту привіт синій калині ..номера забув rolleyes.gif


Ага.... то це ти легенько підрізав пижика перелаштувавшись із праволо ряду в лівий ))))) Потім правда вибачився , чи ти привітався зі мною ?? )))

спереду сидів хлопака , позаду дівчина на пижику клубна наклейка сітроену.

Бачив і тобі вітання )
-=Віктор=-
Shyma, так)) і привітався і вибачився)))
п.с. то я з братом і з його співробітницею їхали smile.gif
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
IPB NULL RU