Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Толкова СТО в Чернівцях - для ремонту Калини
Лада Калина Клуб в Украине > Главный форум > Клуб Лада Калина в Украине > Черновицкая
Андрей - С
Привіт, Чернівчани.
Порадьте, будь-ласка, толкову СТО в Чернівцях (і недорогу biggrin.gif ). А то у нас в Снятині (Ів-Франківська обл) толкових майстрів нема, а за комп'ютерну діагностику взагалі береться тільки один майстер, тай то відзиви про його роботу ну зовсім не позитивні.
У нас навіть за регулювання клапанів не хочуть братись, мол там шайби.... dry.gif

Буду вдячний.
Димок
обращайся в личку, подскажу кое-кого
Витек
А что за секреты? Я к примеру в вашем городе гость и хотелось бы пользоваться услугами нормальных спецов.
san-san
Привет!
На НИКО необращайся точно дорого и некачественно, на АИСЕ мне меняли печку по гарантии качеством доволен, правда недавно подїезжал считать ошибку с ЄСУД у них неоказалось оборудования для етого что очень удивило, других пока точек ненаходил
Димок
если надо считать код ошибки - обращайся
san-san
Димок спасибо, я уже сделал себе такую приблуду, и уже считываю тоже
vazuk
Цитата(san-san @ 20.7.2010, 7:50) *
Димок спасибо, я уже сделал себе такую приблуду, и уже считываю тоже

дорого обійшлося і як зробив? поділися будь-ласка
WWF
так є толкові майстри в Чернівцях? Бо купив жінці Калину і ніяк "вилизати" не можу, потрібен моторист та електрик
Tol466
Цитата(WWF @ 5.10.2016, 14:56) *
так є толкові майстри в Чернівцях? Бо купив жінці Калину і ніяк "вилизати" не можу, потрібен моторист та електрик

Тут товариш теж цікавиться майстром, який може"вилизати". cool.gif
WWF
дали координати на пров. Буковинському в кооперативі електик, може заїду гляну що там скажуть
Thyssen
Цитата(WWF @ 5.10.2016, 14:56) *
жінці ніяк "вилизати" не можу

А ты пробовал? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
WWF
Цитата(Thyssen @ 5.10.2016, 22:48) *
Цитата(WWF @ 5.10.2016, 14:56) *
жінці ніяк "вилизати" не можу

А ты пробовал? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


от тільки не потрібно з контексту виривати laugh.gif
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
IPB NULL RU