Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Клубний прапорець
Лада Калина Клуб в Украине > Главный форум > Клубная Символика
Vr_
Розпочали обговорення у Львівській гілці.
http://kalina-club.com.ua/forum/index.php?...ost&p=45781
Вирішив винести на загальне обговорення.

Цитата(Vr_ @ 20.4.2009, 10:42) *
Почитав тему "а я тебе бачив".
Подумав, що незручно "з ходу" визначати, чи назустріч їде одноклубник, так як наклейки лише ззаду.
При зустрічному роз'їздді їх (наклейок) не видно а "в обличчя" ще не всі одноклубники знайомі, та й тонованих багато.
Пропоную замовити партію (20-30 комплектів) прапорців на лобове скло.
Комплект повинен складатись з присоски та двох прапорців - один - національний прапор (Гондурасу чи України на вибір - я б взяв Гондурасу smile.gif), другий - наш клубний прапорець.
Хто що скаже? Хто з виготовленням такої невеликої партії допоможе?

mastergid
Давай зразок щоб усі подивилися.
maxx
Тай я би залюбки собі такий прапорець пришпандьорив би!!!!
Ulenspiegel
Завтра спробую дізнатися (ймовірність успіху 90% smile.gif ) умови, на яких можна виготовити такі прапорці на фірмі, з якою я співпрацюю з питання прапорів - і доповім ситуацію smile.gif
Vr_
У нас чергова львівська зустріч на 03.04 намічається... чи є шанси виготовити першу партію штук 20 до цієї дати?
Розумію, що часу маловато...
Ulenspiegel
На третє квітня? Без варіантів, уже точно не встигнемо... Дуже мало фірм, які працюють на дату у минулому smile.gif

Добавлено:
Кажу наперед, проблема може виникнути з кріпленням - нема зараз присосок.
Vr_
Соррі, на 3 травня smile.gif
Ulenspiegel
Инфо по флажкам:

10шт - по 5грн/шт , а 50шт - по 3грн/шт

Но нет крепежей. Т.е., на выходе просто будут флажки, а на что их цеплять - надо самим придумать.

По поводу срока ничего сказать не могу, но чем раньше сделать заказ - тем раньше возможен результат. Ну и учитываем, что праздники на носу. К тому же, как передать из Киева во Львов надо решить.

Крепежи в перспективе планируются, но когда они будут - неизвестно.
Shyma
Роби замовлення 50 шт. Половину нам, половину Вам! Трубочки і присоски купим у львові.
Vr_
Думаю, варто зачекати на кріплення (присоски).
Ціна за комплект (два прапорці+присоска)? Тоді готовий проплатити 10 шт по 5 грн для львів'ян, хоча думаю, якщо на інші регіони розраховувати, то брати партію 50 шт, "но по 3" biggrin.gif
І на Львів тоді штук 15 для початку wink.gif
Тобто ти пробий на рах присосок і замовляй, я готовий оплатити 10-15 шт, сума не смертельна smile.gif.

Добавлено:
О, ми з Богданом думаємо синхронно smile.gif

Добавлено:
Тільки я набираю довго biggrin.gif
Shyma
)) Олександр зробить замовлення, мають встигнути зробити до свят.
Ulenspiegel
Кріплень не буде найближчим часом. Коли вони надійдуть - невідомо.

Є пропозиція почекати з прапорцями, щоб не робити похапцем. Я пізніше зроблю нормальний макет і надрукуємо, до того часу ще визначимося стосовно потреби для Києва, Львова.
Sashko
Якщо ще цікаво, то можна виготовити з присоскою.
www.heraldyka.com.ua
Shyma
Цікавить.

Ціна , мінімальний тераж... ????

Мені подобається маленький на присосці на шнурику а не напатичку.
Vr_
Угу, і я візьму.
Sashko
Тоді це називається вимпел. Фото пізніше викладу, а в цілях реклами нашого підприємства можна і безкоштовно.
До речі на наступних вихідних буду у Львові на футболі.
scorpion_vp
Я також візьму.
Sashko
Тоді потрібен логотип в кривих. І почнемо робити.
Vr_
Пропоную питання прапорців (вимпелів) обговорити та проголосувати на Львівській зустрічі в п'ятницю, 5 березня.
І призначити Богдана (Shyma) відповдальним за реалізацію проєкту wink.gif
Ulenspiegel
Ну що, хлопці, що вирішилося? Є якісь зсуви у потрібний бік? Я може трохи згодом буду у Львові, міг би пристати, якщо у вас щось цікаве вийшло.
ALEX_XXX
+1 хочу! ))
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
IPB NULL RU