Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: СТО, мийки, магазини
Лада Калина Клуб в Украине > Главный форум > Клуб Лада Калина в Украине > Ивано-Франковская
ArtK
Ремонт та тюнінг на будь який смак
тюнінг:
Шумоізаляція від і до...
тюн. двигуна
тюн КПП
тюн гальмівної системи
вихлопної системи
екстереру
інтереру
тюн. акустики

097435234п*ять
099332245п*ять
Андрей - С
А в Ів-Франківську на СТО "Автосалон Шкода" (він же і "Укравтоваз") при в"їзді на вул. Коновальця ОДНОКЛУБНИКИ Є ? Відзовіться? Може знижку якусь можливо замутити smile.gif
ArtK
Цитата(Андрей - С @ 6.2.2009, 9:48) *
А в Ів-Франківську на СТО "Автосалон Шкода" (він же і "Укравтоваз") при в"їзді на вул. Коновальця ОДНОКЛУБНИКИ Є ? Відзовіться? Може знижку якусь можливо замутити smile.gif

Я особисто працюю на СТО
Андрей - С
Цитата(ArtK @ 6.2.2009, 21:08) *
Я особисто працюю на СТО


СТО заді 3-ї школи


Привіт. Так вроді-би на СТО в Калуші? Чи я помиляюсь?
Мені з Снятина в Калуш трохи далековато astronomer1.gif
sania551
місто ІВАНО-ФРАНКІВСЬК ,село Загвіздя, Липова 20а фарбування, ріхтування знижка 10-15% для членів клубу
Андрей - С
Доброго дня всім!
Порадьте в м. Івано-Франківськ або м.Коломия хорошого майстра-електронщика.

В мене виникла проблема з імобілайзером (я так думаю).
Симптоми такі: вставляю ключ в замок запалювання, повертаю, щось клацає в районі відсіка зліва від руля, де знаходяться запобіжники, і на панелі приборів один раз мигає значок імобілайзера (жовта машинка з ключиком) - машина не заводиться. Заводиться тільки після 3-7 включень-виключень запалювання, коли не загорається сигналізатор імобілайзера.
Також інколи погано закривається-відкривається центральний замок з пульта. Батарейку міняв - не помогає.
В мене виникає думка. що це можливо навіть не іммо, а сам пульт глючить.
У нас в Снятині на даний час мені допомогти не може ніхто.

ArtК, я тобі надіслав повідомлення в ЛС, подзвони мені, пліз.
ArtK
Цитата(Андрей - С @ 5.10.2011, 15:59) *
Доброго дня всім!
Порадьте в м. Івано-Франківськ або м.Коломия хорошого майстра-електронщика.

В мене виникла проблема з імобілайзером (я так думаю).
Симптоми такі: вставляю ключ в замок запалювання, повертаю, щось клацає в районі відсіка зліва від руля, де знаходяться запобіжники, і на панелі приборів один раз мигає значок імобілайзера (жовта машинка з ключиком) - машина не заводиться. Заводиться тільки після 3-7 включень-виключень запалювання, коли не загорається сигналізатор імобілайзера.
Також інколи погано закривається-відкривається центральний замок з пульта. Батарейку міняв - не помогає.
В мене виникає думка. що це можливо навіть не іммо, а сам пульт глючить.
У нас в Снятині на даний час мені допомогти не може ніхто.

ArtК, я тобі надіслав повідомлення в ЛС, подзвони мені, пліз.

написав в лічку
olavin
загорілась лампа Check Engine, машина заводиться і їздить нормально, але підозрюю що свічки треба міняти, де у нас в місті можна подивитися код несправності? (недорого).
ArtK
Цитата(olavin @ 18.10.2011, 18:44) *
загорілась лампа Check Engine, машина заводиться і їздить нормально, але підозрюю що свічки треба міняти, де у нас в місті можна подивитися код несправності? (недорого).

097435234п*ять або 099332245п*ять Артем
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
IPB NULL RU