Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Гарантійне обслуговування Калини ТО-1, ТО-2, ...
Лада Калина Клуб в Украине > Главный форум > Клуб Лада Калина в Украине > Львовская
Страницы: 1, 2
R_S
Цитата(Gudinishe @ 17.4.2009, 18:54) *
Специально перерыл весь дом пока надыбал "Гарантійні умови на автомобілі ВАЗ" то там чётко написано 36 месяцов или 50 000!!!! Уроды они даже сами не знают на сколько дают гарантию!!!!!!!

Ну так зачем дело стало? Пусть отрабатывают потраченные тобою деньги. Или, если такие умные, официальный отказ, а тебе далее в суд (но это очень длинный путь smile.gif ).
Gudinishe
smile.gif Да не, они сдались и приняли неизбежность aggressive.gif !!!! Просто меня удивляет какие там чайники работают!!!
R_S
Цитата(Gudinishe @ 18.4.2009, 1:29) *
smile.gif Да не, они сдались и приняли неизбежность aggressive.gif !!!! Просто меня удивляет какие там чайники работают!!!


Какие там чайники, просто сидят дыбилы и умников из себя строят (и так сейчас практически везде в сфере обслуживания).
sanny
Поїхав сьогодні на СТО і поміняв масло в коробці. Залили Тексеко півсинтетика 80W90. Взяли за все 180 гриваків. Почала краще вмикатись 1-ша, менше шуму від коробки (вроді та!). УРРАААА!!!! Alex_01.gif
scorpion_vp
Після стокового масла так воно і є. Коробка працює краще.
dudik
Всім привіт....
Може тут буду писати не по темі, але вважаю, що людям які будуть читати по цій темі треба це знати.
В мене була недавно така ситуація: почав пищати і нагріватись генератор. А і смердіти також. Значить їду я до "ДАУНІВ" на Росавто. При тому звертаюсь безпосередньо до директора Володимира Романовича Бреня. СТО на Лінкольна ,10. Так от..Подивився який чмир і сказав треба міняти..Але можна їздити поки ще їздить..Бо він заряд ще давав. Написав я заяву. Пройшов тиждень думаю треба подзвонити. Подзвонив, а вони лосі кажуть, що заяву не прийняли, бо не пройшов ТО на 30 000 (самі ж мені на ТО-2 сказали приїхати не на 30 000 а на 35 000, я дурак їх послухав)...Ну я наробив там шуму трохи, підняв всіх на ноги. Але ТО таки треба пройти було бо Київ не пропускав такої гарантії..Фіг з ними ОЛЕНЯМИ. Питаю скільки. 480 грн...Бл**** думаю собі. Спитав що робити будуть, розхказали..Фіг з ними..Пригнав машину, зробили ТО, і рівно за 2 тижні дзвонить ХМИР щоб приїхати машину забрати...Але попереджає, що це буде все коштувати 700 з чимось там грн. Мені очі на лоб..Питаю чого так..Ми тут як регулювали клапани щось там якісь гайки купляли...і ремінь генератора...Питаю скільки ремінь в них !!!!!! 200 грн...Бл****...Я офігів...З криком і матами сказав куда вони мають йти з ремнем за 200 грн, і що я зараз приїду зі своїм який вони поставлять...Відмовлялись спочатку, але потім згодились..На базарі дав 50 грн за ремінь. Привіз..Заплатив 508 грн за ТО...
Висновок. Генератор міг сам собі зробити до 100 грн. і три тижні їздити на машині. Нікому не пораджу їхати на то СТО на Лінкольна... Бо то просто жопа там...Вибачте за такі різкі вирази але інших слів не підберу. Робити ніхрена не вміють... Ставлення якби я їм щось винен...ну просто слів нема...Махав я ту гарантію їхню...
sanny
Цитата(dudik @ 19.5.2009, 17:19) *
Всім привіт....
Може тут буду писати не по темі, але вважаю, що людям які будуть читати по цій темі треба це знати.
В мене була недавно така ситуація: почав пищати і нагріватись генератор. А і смердіти також. Значить їду я до "ДАУНІВ" на Росавто. При тому звертаюсь безпосередньо до директора Володимира Романовича Бреня. СТО на Лінкольна ,10. Так от..Подивився який чмир і сказав треба міняти..Але можна їздити поки ще їздить..Бо він заряд ще давав. Написав я заяву. Пройшов тиждень думаю треба подзвонити. Подзвонив, а вони лосі кажуть, що заяву не прийняли, бо не пройшов ТО на 30 000 (самі ж мені на ТО-2 сказали приїхати не на 30 000 а на 35 000, я дурак їх послухав)...Ну я наробив там шуму трохи, підняв всіх на ноги. Але ТО таки треба пройти було бо Київ не пропускав такої гарантії..Фіг з ними ОЛЕНЯМИ. Питаю скільки. 480 грн...Бл**** думаю собі. Спитав що робити будуть, розхказали..Фіг з ними..Пригнав машину, зробили ТО, і рівно за 2 тижні дзвонить ХМИР щоб приїхати машину забрати...Але попереджає, що це буде все коштувати 700 з чимось там грн. Мені очі на лоб..Питаю чого так..Ми тут як регулювали клапани щось там якісь гайки купляли...і ремінь генератора...Питаю скільки ремінь в них !!!!!! 200 грн...Бл****...Я офігів...З криком і матами сказав куда вони мають йти з ремнем за 200 грн, і що я зараз приїду зі своїм який вони поставлять...Відмовлялись спочатку, але потім згодились..На базарі дав 50 грн за ремінь. Привіз..Заплатив 508 грн за ТО...
Висновок. Генератор міг сам собі зробити до 100 грн. і три тижні їздити на машині. Нікому не пораджу їхати на то СТО на Лінкольна... Бо то просто жопа там...Вибачте за такі різкі вирази але інших слів не підберу. Робити ніхрена не вміють... Ставлення якби я їм щось винен...ну просто слів нема...Махав я ту гарантію їхню...

Мда, на жаль це так... Alvarin_07.gif
scorpion_vp
Тому то я забив на гарантію після другого разу і вже так бачу, що добре зробив. Хоча в мене Дністер.
Vr_
і я забив на гарантію на Лінкольна (РосАвто).
Вже скоро 50 тис, нічо не відлетідло, а що відлетіло - то і по гарантії не поміняли (рік чекаю smile.gif так що не жалію, тільки грошей зекономив і машина в карщому стані, ніж після рук оленів...
dudik
Але ж обдіно якось..Купляєш в них машину, то такі добренькі що атас....А як до гарантії дійшло, то все...РОГИ В ОЛЕНІВ ВИРОСЛИ,,,,,
Santjago
Не зрозумів - ШРУСи незмащували

Проходив ТО-1 і ТО-2 на Галич-Авто, що на Зеленій, там-же ставив протитуманки.
ТО роблять на випередження - при ТО-1 змастили ШРУСи, при ТО-2 замінили ВСІ фільтри - і п о в і т р я н и й. Мже й зайве, але видно що там нехочуть мати справу з гарантійним ремонтом і діють на випередження.
З протитуманками були проблеми, якщо коротко то приїхав на СТО в 9-00 а виїхав о 17-00, притому був першим і відразуж точали установку, але електреків там потрібно весь час підганяти, особливо коли потрібно працювати, а не встановлювати сигналки. При мені приїхав інший Калиновод прокосультуватися про можливість всатновити протитуманки, так йому відмовили.
dudik
Я там же питав за протитуманки..Сказали що геморно, але зроблять за 120 грн.
dudik
Маю питання по ТО. Чи можу я обслуговуватись на іншій СТО, а не на Лінкольна? Хтось в курсі?
scorpion_vp
Цитата(dudik @ 18.6.2009, 17:38) *
Маю питання по ТО. Чи можу я обслуговуватись на іншій СТО, а не на Лінкольна? Хтось в курсі?



Можеш хоть в Києві, хоть в Криму. Якщо ТО має сертифікат на гарантійне обслуговування Калин.
dudik
Сорі..Не правильно напевно висловився. Я не хочу їхати на Лінкольна на ТО...Хочу десь інакше..Чи є у Львові ще якісь СТО які обслуговують машини куплені в Росавто. (На Зеленій сказали що не обслуговують)
scorpion_vp
Написав же ж, МОЖЕШ!!! Хоч ще спитай в Vr_ він свою також на РОСавто купляв. Офф. СТО є ще на Шевченка(перед поворотом на Рясне-2, але зліва) за Хюндай-сервісом.
Santjago
[quote name='dudik' date='18.6.2009, 17:38' post='50712']
Маю питання по ТО. Чи можу я обслуговуватись на іншій СТО, а не на Лінкольна? Хтось в курсі?


Усе залежить від умов гарантії.

Як що на гарантію наср..., спробуй на СТО Львів-Авто що по Нєкрасова.

До речі, клуб Козак, наскільки мені відомо, свої Горбаті обслуговував там. astronomer1.gif
valxp
В сервисной книжке написано, что любой авторизированый ВАЗом сервис может проводить установку допов.
afa14
Может не сюда, но хочу выразить благодарность ГСТО "Днистер-авто" на ул.Шевченко (Рясне).
Без лишних головняков решают все вопросы по гарантии, а также зачетно выполнили кузовной ремонт, да еще в минимальные сроки.
Алла
Я прошла 2-е ТО там же ( ГСТО "Днистер-авто" на ул.Шевченко (Рясне).)
Нормальное отношение, нормальное обслуживание.
Так как машина с кондиционером хотели за ТО 600грн.
Оборудования для проверки кондюков у них нет, возмутилась, дали скидку, взяли 550грн.
afa14
2 Алла.
Фонарь удалось заменить?
ZBODUK
Цитата(dudik @ 18.6.2009, 16:50) *
Сорі..Не правильно напевно висловився. Я не хочу їхати на Лінкольна на ТО...Хочу десь інакше..Чи є у Львові ще якісь СТО які обслуговують машини куплені в Росавто. (На Зеленій сказали що не обслуговують)

Посади жінку і дітей в машину і прогуляйся в Луцьк на вул.Підгаєцьку на ВолиньАвтоМотоСервіс
Там і ТО швидко пройдеш(жінка навіть не встигне каву випити)
волиняки народ прекрасний не то що наші г..ки з Дністера
я сам там ТО1 і ТО2 проходив, по гарантії міняв лівий внутр. кулак, лівий склопідіймач(була проблема моторчика а поміняли весь склопідіймач) кулака не було на складі, але вони за годину з іншого серв.центру притягнули.
за ремонт по гарантії ні копійки не взяли
Sent
Всем привет! Сколько сейчас надо платить на СТО ( Львов, Линкольна) за гарантийное ТО1?
Sent
Цитата(Sent @ 19.10.2010, 4:16) *
Всем привет! Сколько сейчас надо платить на СТО ( Львов, Линкольна) за гарантийное ТО1?

Сам себе ответил - на Линкольна забейте! Делайте все в Рясне.
Sent
Цитата(Sent @ 19.10.2010, 4:16) *
Всем привет! Сколько сейчас надо платить на СТО ( Львов, Линкольна) за гарантийное ТО1?

Сам себе ответил - на Линкольна забейте! Делайте все в Рясне.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
IPB NULL RU