Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Чіп-тюнінг у Львові.
Лада Калина Клуб в Украине > Главный форум > Клуб Лада Калина в Украине > Львовская
Страницы: 1, 2, 3
scorpion_vp
Значить суть питання зрозуміла, є можливість перепрошити блок уплавління двигуном. Я говорив з майстром, який займається такою справою. Якщо назбираєм 5 чол., буде зі скидкою. Також тре визначитись з прошивками шо кому: економ, типу стока (але покращена, з виправленнями) ну і типу рейсинг. Ну і ще там прибамбаси всякі типу: змінити температуру включення Карлсона, зняти обмеження макс шв...
Якщо 5 чол., то ціна така, яку озвучував Artk на шашликах., кому тре ціну напишу в личку.
Орієнтовно збираємось їхати на перепрошивку 6.10.08 або 9.10.08 або 10.10.08.
Список хто бере участь:
1-scorpion_vp;
2-Shyma (в роздумах)
Sergiush
Так яка ціна....???
scorpion_vp
Швидш за все збираюсь на 6.10.08. Якщо ніхто не підпишеться поїду сам.
Vr_
Я вже перепрошитий... smile.gif
scorpion_vp
Знаю. В неділю хотіло кілька чол., а зараз морозяться. Не хочу показувати пальцем хто.
Доречі Vr_ опиши коротко що змінилось, що стало краще, що гірше, розхід, динаміка розгону, версія прошивки і тд. і тп., якщо тобі не важко.
Shyma
Я висловив тобі свою думку і свої питання. Олексій готовий , просто тре сказати коли і теж впринципі кілька питань його цікавить, чи є гарантія на роботу (що все буде тіп топ) і чи не треба після тої процедури їхати на якусь діагностику
Vr_
Цитата(scorpion_vp @ 1.10.2008, 16:24) *
Знаю. В неділю хотіло кілька чол., а зараз морозяться. Не хочу показувати пальцем хто.
Доречі Vr_ опиши коротко що змінилось, що стало краще, що гірше, розхід, динаміка розгону, версія прошивки і тд. і тп., якщо тобі не важко.

Прошивка, якщо не помиляюсь, "паулюсовська", остання на момент заливки, яка вже була перевірена на інших авто.
Результат - "підхват" починається з 1 500 обертів, а не з 2 200, як раніше.
На "верхах" - до 4 500 без змін, далі майже не кручу.
Замітно веселіше тягне на 5-ій передачі.
Покращилась динаміка - суб'єктивно швидкість до сотні набирає швидше.
При цьому розхід зменшився - раніше було 7,0 при 120 км/год, тепер навіть при 130-140 - 6,5-6,7 л.
Всі ці покращення самі по собі незначні, щоби відчути зміни потрібно трохи поїздити, але в сукупності їзда стала комфортнішою.
scorpion_vp
5 чоловік назбиралось. Домовився на 6.10.08р. Хто ще надумає дзвонити мені.
scorpion_vp
Три з них прошились. Мені динаміка авта сподобалась, нема провалів на низах і верх відсунувся в більшу сторону. Поки засік розхід. Прошивка L201HL66 ULTRA.
Пропоную лишати тут вігуки перепрошитим biggrin.gif .
Shyma
нажаль я поки не відчув змін , правда їздив лише в режимі міста.
scorpion_vp
Переключись в режим траси значить.
Shyma
Не хочу робити поспішних висновків, та розхід бензину зараз мій бортовий компютер показує 10 - 12 літрів. Раніше я ніколи на ньому не бачив цифри 10. Було 9 - 9,5 л. Через кілька днів поїду по трасі 250 км. , подивлюся що скаже сердній розхід.....
scorpion_vp
То 10, чи 12. Не дави різко на газ і буде показувати 8,5-9.
yurko
а 1,4 прошивають?
Які це прошивки? Паульс?
Shyma
На даний час 11.5 літрів на 100 км. Буду пробувати не давити. Але фішка в тосму що я давив раніше так само і такого не було..... Чекаю на трасу.....
scorpion_vp
Режим звичайної їзди (без різких прискорювань), тільки місто, з 19.00год до 19.45год., 12км шляху (з левандівки через привокзальну, центр на пр. Чорновола), корки, світлофори, 4-та передача втикалась 3 рази короткочасно, розхід 9.3л/100км.

Є і мінуси перепрошивки (скоріше з непривички): коли відпустити педаль газу (гальмування двигуном на передачі, особливо на 1-й та 2-гій) оберти зависають в районі 1400об на приблизно 1с (зроблено, я так розумію, щоб переключити передачу без використання педалі газу) і потім різко (не плавно, як було раніше) перекривається подача бензину, що спричинює різке гальмування авта.

Все решта плюси. До стоку однозначно не вернусь.

Добавлено:
Цитата(yurko @ 8.10.2008, 13:09) *
а 1,4 прошивають?
Які це прошивки? Паульс?



Перешивають. Відносно прошивок запитаюсь.
ven
Всем приветъ!
Цитата(scorpion_vp @ 8.10.2008, 21:33) *
Режим звичайної їзди (без різких прискорювань), тільки місто, з 19.00год до 19.45год., 12км шляху (з левандівки через привокзальну, центр на пр. Чорновола), корки, світлофори, 4-та передача втикалась 3 рази короткочасно, розхід 9.3л/100км.

Є і мінуси перепрошивки (скоріше з непривички): коли відпустити педаль газу (гальмування двигуном на передачі, особливо на 1-й та 2-гій) оберти зависають в районі 1400об на приблизно 1с (зроблено, я так розумію, щоб переключити передачу без використання педалі газу) і потім різко (не плавно, як було раніше) перекривається подача бензину, що спричинює різке гальмування авта.

Все решта плюси. До стоку однозначно не вернусь.

Добавлено:
Перешивають. Відносно прошивок запитаюсь.

Магем сделать "эластично!!!" Тык шо минусовъ не увидишь. С учетомъ Ваших пожеланий!!!!!!
Удачи!
scorpion_vp
Сенкс Ven, але хочу протестувати все повністю, а тоді зроблю висновок правити чи ні.
dudik
Привіт всім..В мене не прошита і зараз так само гальмує на першій передачі..На другій такого не зустрічав, можливо просто не замітив..Я думав так має бути...Що мені зараз робити?
ddma
а что насчет 1.4 двигателей? перепрошивал ли кто-нибудь? на что? и как результат?
а то у нас местные умельцы перепрошивали, так стали появляться пропуски зажигания в 3 и 4 цилиндрах
scorpion_vp
З клубних Львівських Калин перепрошиті тільки 4, і всі вони 1,6 8-ми клапанні. На рахунок 1.4 16 кл. я не в курсі.
ven
Всем приветъ!
Цитата(ddma @ 13.10.2008, 12:30) *
а что насчет 1.4 двигателей? перепрошивал ли кто-нибудь? на что? и как результат?
а то у нас местные умельцы перепрошивали, так стали появляться пропуски зажигания в 3 и 4 цилиндрах

Ага, тока +++.
Удачи!
mastergid
Я перевірив усі мені відомі Паулюса прошивки на 1.6 8кл. для Января 7.2
scorpion_vp
Shyma, як там автівка з новою прошивкою? Ланцера вже встиг порвати? Бо знайомий має 2110 з аналогічним обємом двигуна, і говорить, що в нього не така гостра, як моя (хоча я не вважаю свою гострою, стрілку спідометра я так і не положив girl_cray2.gif ).
Shyma
)))) валік валік і тільки валік )))))) Та все впринципі гаразд. Я людина спокійна )))) Ну принаймні намагаюсь..... Порвав недавно мазду якусь , стару канєха, ше й чорний дим з неї валив коли розганялась. Але досить не фігово їхав, не знаю як він, та я до 5 тик. крутив...... Було це на персенківці, але страшно було за ментів троха. Думаю ящо стоять десь попереду то попаду я ....... Бо їхали десь 23.30.

Перепрошивки один момент таки мене гнітить, тепер зявилась така фішка що коли просто відпускаєш газ на 2 передачі то дьоргатись починає. Колись такого не було.
mastergid
Кому треба перешити можете писати і 1.4 16кл, і 1,6 8 кл і Бош і Январь 7.2
scorpion_vp
Ціна?
mastergid
По ціні пишіть [email protected]

Добавлено:
Тільки на стандартні не розігнані мотори
yurko
Я пішов іншим шляхом.
Вкрутив свічки Bosch Platin.
Отримав росхід 4,7л при 90 км/час (миттєвий по борт-комп'ютеру, дорого рівна, 5 передача). Гнучкість двигуна- витягує на п'ятій там, де раніше не тягнув. І ще тихішу його роботу.
shaft
А чи можливо, каталізатор нафіг, другий зонд нафіг і перешити, можливо чи ні??? І гарантії які. а то я вже бачив перешиті машини, які жерли бензину нємєрєно і були тупими
двигун 1,4 16кл
scorpion_vp
Можна. Більше того, можна в прошивці подачу бензину запрограмувати відносно відкриття дроселя.
shaft
Цитата(scorpion_vp @ 31.10.2008, 11:04) *
Можна. Більше того, можна в прошивці подачу бензину запрограмувати відносно відкриття дроселя.

а нафіга тоді ДПДЗ???
scorpion_vp
ДПДЗ - це що???
mastergid
відносно відкриття дроселя.

ДПДЗ - датчик положення дросель laugh.gif biggrin.gif ної заслонки.

Добавлено:
відносно відкриття дроселя.

ДПДЗ - датчик положення дросельної заслонки. laugh.gif biggrin.gif
scorpion_vp
Да, шото мене заклинило на рахунок ДПДЗ.
scorpion_vp
Привик до нової прошивки. Як не крути, але двигун живіший став. Якщо не давити постійно газ в полік, то навіть економить бензу. Якщо давити газ в полік, то зі світлофора інколи багато автівок залишаються далеко позаду. Перехачі стали довшими (напевне за рахунок більш високої розкрутки мотора, пробував крутити до 6000об. без проблем). Максимальна шв. збільшилась десь на 5км/год (зараз 180 км/год, траса Львів-Стрий, до 150 легко, після 150 тугіше, але до 180, раніше було 170-175 макс).
ArtK
Цитата(scorpion_vp @ 8.11.2008, 11:27) *
Привик до нової прошивки. Як не крути, але двигун живіший став. Якщо не давити постійно газ в полік, то навіть економить бензу. Якщо давити газ в полік, то зі світлофора інколи багато автівок залишаються далеко позаду. Перехачі стали довшими (напевне за рахунок більш високої розкрутки мотора, пробував крутити до 6000об. без проблем). Максимальна шв. збільшилась десь на 5км/год (зараз 180 км/год, траса Львів-Стрий, до 150 легко, після 150 тугіше, але до 180, раніше було 170-175 макс).

Привіт, а ти попробуй на 4-й передачі, до 180 без проблем
mastergid
scorpion_vp а яку прошивку поставив?
scorpion_vp
Отут моя прошивка.
scorpion_vp
З настанням холодів трохи збільшився розхід.
Tsykala
От що збільшилось то збільшилось. Зате час прогріву значно менший ніж був.
Shyma
ага, значить не я один кажу що таки розхід збільшився ..... Юрій Борисович, а зміну в динаміці автомобіля Ви відчули?????7
Tsykala
Зміна винаміці в мене особисто відчулась досить серйозно, особливо прискорення при обгоні.
Shyma
Значить все закономірно - краще їде + краще їсть )))
Alexxx
привт всем!мой знакокый просил узнать,есть кто-то у нас в клубе кт может чиповать VW POLO!если есть то цена вопроса???можно в личьку!
ArtK
Цитата(Shyma @ 27.11.2008, 15:59) *
Значить все закономірно - краще їде + краще їсть )))

Бодя, тебе питали- ти хочеш щоб їхала, чи економила buba_phone.gif . Твоя відповідь- щоб гарно їхала. Для того щоб економила на твоїй прошивці треба нормально їздити, маеться на увазі по старіковськи. хочеш щоб єкономила передай блок зал"єм єконом, при стоковій динаміці може навіть кращій від стоку будеш економити паливо, в мене розхід був-траса5,8;місто-7,5-8,5це максимум. Не наводь на людей страху connie_beatdeadhorse.gif . Поміняй розпредвал, заслонку, вихлоп будеш мати економію на цій прошивці. bobsleigh.gif

Добавлено:
Куратор, поясни...
scorpion_vp
Яка тут паніка! В мене зараз середній розхід 8,3 л. Враховуючи те, що місто/траса - 60/40. При чому стиль їзди далеко не "пенсійний", а "чіста пацанячий", інколи навіть "Я не Шумахер, я його тренер" ignat_02.gif ignat_02.gif ignat_02.gif Во блін розказав. buba.gif А Бодю на мило... KidRock_07.gif
ArtK
Цитата(scorpion_vp @ 1.12.2008, 21:49) *
Яка тут паніка! В мене зараз середній розхід 8,3 л. Враховуючи те, що місто/траса - 60/40. При чому стиль їзди далеко не "пенсійний", а "чіста пацанячий", інколи навіть "Я не Шумахер, я його тренер" ignat_02.gif ignat_02.gif ignat_02.gif Во блін розказав. buba.gif А Бодю на мило... KidRock_07.gif

Не в тому справа пенсійний-помало- а правильно,тобто на крутному моменті, або на "кониках" коли машина їде сама а не "проситься"дай нажчу передачу; не ображайтесь, кого образив. agree.gif
ven
Всем приветъ!
Ест Ультра 66 на базе 58 редакции 10 месяца 2008. Ест желающие поигратсо? Для первого тестера "заинтерессуемЪ. При "нескладухе"все- назадЪ!!!
Удачи!
scorpion_vp
Редакція в чому полягає, тобто це зовсім перероблена прошивка з базової 58, чи вдосконалена стара версія Ультра ...HL66?
Які покращення нової HL66 відносно старішої версії?
До Конотопа далекувато напевне.

Добавлено:
Artk_ і Shyma ви мені тут ше побуяньте трохи acute.gif !
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
IPB NULL RU