Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Стійки SS-20 на 1118 у Львові
Лада Калина Клуб в Украине > Главный форум > Клуб Лада Калина в Украине > Львовская
scorpion_vp
Бачив на автобазарі на Кульпарківській (у Володі, той, що продає розпорки, Проспорт...), але на 2110. На Калину десь є? Бажано стійки SS-20 1118 Комфорт + опори SS-20 1118 Стандарт.
Shyma
Я , навіть не цікавився.
ArtK
Цитата(scorpion_vp @ 24.8.2008, 19:14) *
Бачив на автобазарі на Кульпарківській (у Володі, той, що продає розпорки, Проспорт...), але на 2110. На Калину десь є? Бажано стійки SS-20 1118 Комфорт + опори SS-20 1118 Стандарт.

Можу привезти з Франківська 1350 грн. була остання ціна, якщо треба пиши поцікавлюсь. Але треба точно знати яка в тебе стоїть пружина (18-а або 19) d_good_luck.gif
scorpion_vp
Стійки в мене 1118. Цікавить які СС-20 опори у вас продають, Калинівські чи 2110? Тобто, щоб кастор залишився заводський, думаю ти розумієш. Якщо стійки СС-20 "Комфорт" або "Шоссе" і опори СС-20 суто для ваз 1118 то я б не проти купити. Пружини залишу старі, пильники + відбійники у Львові знайду. Або можливо стійки в зборі, але без пружин.

Добавлено:
Доречі правильна назва опор для 1118-1119 "Калина х2". Мене цікавлять саме такі.

Добавлено:
Цитата(Shyma @ 24.8.2008, 22:48) *
Я , навіть не цікавився.


В тебе напевне спереду все тихо...
ArtK
Цитата(scorpion_vp @ 26.8.2008, 0:12) *
Стійки в мене 1118. Цікавить які СС-20 опори у вас продають, Калинівські чи 2110? Тобто, щоб кастор залишився заводський, думаю ти розумієш. Якщо стійки СС-20 "Комфорт" або "Шоссе" і опори СС-20 суто для ваз 1118 то я б не проти купити. Пружини залишу старі, пильники + відбійники у Львові знайду. Або можливо стійки в зборі, але без пружин.

Добавлено:
Доречі правильна назва опор для 1118-1119 "Калина х2". Мене цікавлять саме такі.

Добавлено:
В тебе напевне спереду все тихо...

Опор нема, або я не цікавився, тим більше опори не гримлять, весь звук видають передні стійки, при їхній заміні почуваеш себе в авто просто супер, тишина на штатних опорах.
mastergid
на зеленій на авторинку є 6 павільйон у жінки сам тримав у руках 1260 грн. комфорт СС20 1118. а у Володі можна заказати.
scorpion_vp
Там їх і знайшов. Зелена маг№6.
Опор "Калина Х2" поки що немає. Тому залишаю старі з заміною опорних підшипників.
Vr_
Поміняв? Як ефект?
scorpion_vp
Наразі в процесі заміни.
Зад: аморти Фінвал (двосторонні) + пружини на 0,5 мм товстіші + пластини-проставки для відємного кута розвалу задніх коліс.
Перед: стійки СС-20 + заміна опорних підшипників + ремонт рульової рейки + заміна поворотних кулаків + геометрія коліс.
Все решта поки що в доброму стані.
Vr_
Який в тебе пробіг? щось багато по ходовій міняєш...
scorpion_vp
30000км. Хочу щоб не стукало, не грюкало і в поворотах трималась. Бо при теперішній ходовій, це не можливо. Думаю в кожного такі ж проблеми з передком. Зад просто хочу щоб був твердішим, шось посередині між тим що є і табуреточною твердістю. От і все.
scorpion_vp
Нарешті виїхав. Ходова працює добре. Не подобається рульова рейка.
yurko
Цитата(scorpion_vp @ 9.9.2008, 11:01) *
Нарешті виїхав. Ходова працює добре. Не подобається рульова рейка.

Було б цікаво з тобою проїхатися...
Міняв сам чи на сервісі?
Shyma
От як приїде на зустріч , буде Нас катати tongue.gif
scorpion_vp
Заливаєм повний бак і катаємся до упаду biggrin.gif
Ходова реально відпрацьовує наші дороги краще, на швидкості стала стійкішою на поворотах, зате тепер чую що в салоні барабанить biggrin.gif
Shyma
а як вони на розриві ???? є ті удари ????
scorpion_vp
Цитата(Shyma @ 11.9.2008, 17:28) *
а як вони на розриві ???? є ті удари ????


В тому то і сіль, що нема. Ззаду аморти(двоходові) також працюють як треба.
scorpion_vp
Якщо немає більше питань по СС-20, то тему з 6.10.08 буде закрито.
yurko
Цитата(scorpion_vp @ 1.10.2008, 16:58) *
Якщо немає більше питань по СС-20, то тему з 6.10.08 буде закрито.

Думаю рано закривати, бо в тій будці їх вже нема. Коли знову будуть - не відомо. Тому шукаємо інше джерело постачання стійок.
scorpion_vp
Замовити пробував?
yurko
Цитата(yurko @ 2.10.2008, 11:25) *
Думаю рано закривати, бо в тій будці їх вже нема. Коли знову будуть - не відомо. Тому шукаємо інше джерело постачання стійок.

Так, сказали що коли будуть - не відомо.
scorpion_vp
Тре мені туди передзвонити, або заїхати і поговорити.
scorpion_vp
ArtK розказуй на якому етапі заміна ходової? Шось ти десь пропав.
ArtK
Цитата(scorpion_vp @ 8.11.2008, 11:12) *
ArtK розказуй на якому етапі заміна ходової? Шось ти десь пропав.

Зараз я керівник по продажам, тобто повисили, трохи зайнятий, нема вільного часу стойки вже приїхали, твої я порізав, в понеділок заварю гайки і буду пробувати ставити, поки нічого не знаю. оскільки треба все самому контролювати. Ніхто такого раніше не робив(токарі). просто як би не стойки(вклади) які треба сточити на 1,7 см не пошкодивши зеркало на штоку давно би все поставив. Ніхто не хоче за це братись. Але сьогодні вже обточив. Поїду у Львів на розвал, до речі ціна смішна вийшла:
-4-и стойки 850грн,
-токар 40грн,
-зварка-100грн(аргон)
-установка 100грн.
-всього порядка 1200-1300грн
ArtK
Нарешті зібрали все до купи, перші враження просто супер, навіть з розрегульованим розвалом, машина стала жошче, не крониться на поворотах, не клює при різкому гальмуванні. задоволення на мільйон. зараз викладу фото, правда з телефону.

Добавлено:
Дорогу тримає просто супер, по ціні приблизно 1250 грн все крім розвалу.

Добавлено:
рекомендую всім, просто ціна халявна, за 4-и стойки....
Кого цікавить заміна стійок, такого плану, можу допомогти...
scorpion_vp
5000 км на СС-20. Поки, що все добре, працюють і на дорозі з асфальтним покриттям і без нього і взагалі на просто дорогах(якщо їх можна назвати дорогами).
ArtK
де можна купити тарілки під які ставляться шайби(передні стійки)?
scorpion_vp
Старі проварити , а потім обточити, бо я таких не зустрічав. Або з розбитої машини, що не підлягає ремонту.
ArtK
Цитата(scorpion_vp @ 14.12.2008, 0:36) *
Старі проварити , а потім обточити, бо я таких не зустрічав. Або з розбитої машини, що не підлягає ремонту.

ти не зрозумів, маленькі чашки з-під яких ти забрав шайби?
scorpion_vp
Цитата(scorpion_vp @ 13.12.2008, 23:36) *
... я таких не зустрічав. ... з розбитої машини, що не підлягає ремонту.


Зняти.
@Andriy@
skorpion_vp що мiняв по ходовiй?
Водила_32
А чому обов‘язково SS20 ассоми також роблять під калину прикрасні опорні.Хтось пробував поставити на рідні стійки+пружина опорний "ассомі"??? Alvarin_07.gif
scorpion_vp
З львівських ніби ніхто.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
IPB NULL RU