IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

3 страниц V   1 2 3 >  
Ответить в данную темуНачать новую тему
Автосигналізація, Яку сигналізацію поставити на Калину
stranger
сообщение 1.3.2010, 9:02
Сообщение #1


Новичок
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Регистрация: 28.2.2010
Из: Львів
Пользователь №: 5.896
Из: Львів
Авто: ВАЗ-11173 універсал

Предупреждения:
(0%) -----


Цього тижня збираюся придбати Калинку універсал, зразу постає питання захисту машину від крадіжок. Серед різноманіття різних фірм виробників і цін, я як новичок абсолютно розгублений. Там, де збираюся купити автомобіль (Лада-Україна) пропонують встановити Шеріф 9-ї серії (2-х сторонній) за 1650 грн, разом з установкою. Може Ви підкажете якість інші варіанти, бо я в цій справі темний. Скільки коштує встановлення сигналізації? Чи втрачається гарагтії, коли не встановлюєш на ГСТО. Зазделегідь вдячний всім за відповідь.


--------------------
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Dobs
сообщение 1.3.2010, 10:20
Сообщение #2


Участник
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 183
Регистрация: 26.12.2008
Пользователь №: 2.397
Из: Киев, Шулявка
Авто: Калина хэч

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата(stranger @ 1.3.2010, 9:02) *
Цього тижня збираюся придбати Калинку універсал, зразу постає питання захисту машину від крадіжок. Серед різноманіття різних фірм виробників і цін, я як новичок абсолютно розгублений. Там, де збираюся купити автомобіль (Лада-Україна) пропонують встановити Шеріф 9-ї серії (2-х сторонній) за 1650 грн, разом з установкою. Може Ви підкажете якість інші варіанти, бо я в цій справі темний. Скільки коштує встановлення сигналізації? Чи втрачається гарагтії, коли не встановлюєш на ГСТО. Зазделегідь вдячний всім за відповідь.

В салоні де купуєте авто краще не ставити сігналізацію. Карще це робити в фірмі, що спеціалізується на установці охоронних систем. Як показує досвід, при установці в салоні це робиться нашвидкуруч, аби "впарити" клієнту сигналізацию подорожче. При цьому вона встановлюється "стандартно", що знижує її "антиугонні якості". З гарантією складніше. Теоретично, якщо спец. фірма має сертифікат, а ще краще авторизована Автовазом, то с гарантією повинно бути все ок. В будь якому випадку, якщо щось станется з електрикою, то гарантійна сто повинна буде довести, що це через встановленну сігналізацію. Але це в "Україні, яка повинна бути", а в тій що ми живемо, думаю що в будь якому випадку все звалять на неякісне встановлення сігналізації, хоч у Вас двигун взорветься. Тому, я особисто, відмовився від встановлення додаткової сигналізації, тільки дооснастив штатку датчиком удару.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
troll
сообщение 1.3.2010, 10:53
Сообщение #3


Новичок
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Регистрация: 13.2.2008
Из: Киев, Троещина
Пользователь №: 426
Из: Киев, Троещина (иногда по выходным Прилуки)
Авто: Vaz 2106 -> 11184-30-114 (104 Калина)

Предупреждения:
(0%) -----


А бо ж до штатної встановити додатковий датчик та пейджер!
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
AlMiGu
сообщение 1.3.2010, 10:58
Сообщение #4


Активный участник
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 1.837
Регистрация: 30.10.2007
Пользователь №: 17
Из: Киев, ул. Градинская, 1 (Троещина)
Авто: Skoda Oktavia А5 MPI

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата(Dobs @ 1.3.2010, 10:20) *
В салоні де купуєте авто краще не ставити сігналізацію. Карще це робити в фірмі, що спеціалізується на установці охоронних систем. Як показує досвід, при установці в салоні це робиться нашвидкуруч, аби "впарити" клієнту сигналізацию подорожче. При цьому вона встановлюється "стандартно", що знижує її "антиугонні якості". З гарантією складніше. Теоретично, якщо спец. фірма має сертифікат, а ще краще авторизована Автовазом, то с гарантією повинно бути все ок. В будь якому випадку, якщо щось станется з електрикою, то гарантійна сто повинна буде довести, що це через встановленну сігналізацію. Але це в "Україні, яка повинна бути", а в тій що ми живемо, думаю що в будь якому випадку все звалять на неякісне встановлення сігналізації, хоч у Вас двигун взорветься. Тому, я особисто, відмовився від встановлення додаткової сигналізації, тільки дооснастив штатку датчиком удару.

Про салон - якщо гарантія, то краще у салоні, або потім на техстанції wink.gif
Про доведення "до ума" - береш нормального електрика і він все виправляе "так, як треба", а не "так, як робилось" wink.gif
І всеж-таки нкраще поставити додаткову сигналізацію, бо вона всеж-таки це краще, ніж прост "завоське".


--------------------
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Dobs
сообщение 1.3.2010, 11:29
Сообщение #5


Участник
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 183
Регистрация: 26.12.2008
Пользователь №: 2.397
Из: Киев, Шулявка
Авто: Калина хэч

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата(AlMiGu @ 1.3.2010, 10:58) *
І всеж-таки нкраще поставити додаткову сигналізацію, бо вона всеж-таки це краще, ніж прост "завоське".

ну не будь яка, а тим більш буд як встановлена та налаштована краще ніж "заводське", а вот гемор з "кривим встановленням" та конфліктом штатного іммобілайзера та сигналізації з додатковою отримати можна. а заводську теж не складно довести "до ума" - датчик удару+объему, пейджер, автономна серена.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
stranger
сообщение 1.3.2010, 12:22
Сообщение #6


Новичок
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Регистрация: 28.2.2010
Из: Львів
Пользователь №: 5.896
Из: Львів
Авто: ВАЗ-11173 універсал

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата(Dobs @ 1.3.2010, 11:29) *
Цитата(AlMiGu @ 1.3.2010, 10:58) *
І всеж-таки нкраще поставити додаткову сигналізацію, бо вона всеж-таки це краще, ніж прост "завоське".

ну не будь яка, а тим більш буд як встановлена та налаштована краще ніж "заводське", а вот гемор з "кривим встановленням" та конфліктом штатного іммобілайзера та сигналізації з додатковою отримати можна. а заводську теж не складно довести "до ума" - датчик удару+объему, пейджер, автономна серена.

А скільки коштує таке доведення до ума, і хто його може зробити?

Добавлено:
В салоні кажуть, що штатний іммо не треба активовувати, бо він глучний. Наскільки це правда?


--------------------
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Jeka_A
сообщение 1.3.2010, 12:26
Сообщение #7


Активный участник
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 1.274
Регистрация: 19.12.2008
Из: Харьков , Богомольца
Пользователь №: 2.339
Из: Харьков. Новосоеловка,Богомольца.
Авто: седан 1.6, рислинг

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата(stranger @ 1.3.2010, 12:22) *
Цитата(Dobs @ 1.3.2010, 11:29) *
Цитата(AlMiGu @ 1.3.2010, 10:58) *
І всеж-таки нкраще поставити додаткову сигналізацію, бо вона всеж-таки це краще, ніж прост "завоське".

ну не будь яка, а тим більш буд як встановлена та налаштована краще ніж "заводське", а вот гемор з "кривим встановленням" та конфліктом штатного іммобілайзера та сигналізації з додатковою отримати можна. а заводську теж не складно довести "до ума" - датчик удару+объему, пейджер, автономна серена.

А скільки коштує таке доведення до ума, і хто його може зробити?

Добавлено:
В салоні кажуть, що штатний іммо не треба активовувати, бо він глучний. Наскільки це правда?

они всем такое говорят!!!! то у них руки глючные!!!


--------------------
Есть на свете две машины: ВАЗ и прочая фигня!
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Dobs
сообщение 1.3.2010, 13:06
Сообщение #8


Участник
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 183
Регистрация: 26.12.2008
Пользователь №: 2.397
Из: Киев, Шулявка
Авто: Калина хэч

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата(stranger @ 1.3.2010, 12:22) *
В салоні кажуть, що штатний іммо не треба активовувати, бо він глучний. Наскільки це правда?

Ага мені вони теж казали, а ще вимигали щоб я письмово відмовився від претензій в випадку якщо іммо заглючить. (та ж Лада-Україна). А ви ще хочете в них сигналізацію встановлювати, якщо вони не можуть нормально іммо активувати. Вимагайте активування іммо причому в вашій присутності. Це регламентовано Автовазом. В випадку відмови пишить скаргу. Вони звичайно дуже бистро здаються тому що знають, що ваші вимогі законні. До того ж ви платете власні гроші і за іммо і за шатну сигналку і вони повинні бути в робочому стані! Іммо не глючить (є відомості що глючили в перших випусках 4 роки тому (в Україні тоді Калина навіть не продавалася) і його активація надійніше захистить ваш авто ніж додаткова сигналізація.

Щодо доведення штатної сигналки дуже детальна тема є на російському сайті калина клуба. Датчик удару/объему взагалі можно легко встановити самому оскільки в блоці сигналізації присутній розъем для цього. Але щоб не злетіти з гарантії прийдеться це робити в авторизованому Автовазом СТО (і не обовъязково Лада-Україна).
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
mastergid
сообщение 1.3.2010, 14:59
Сообщение #9


Активный участник
***

Группа: Партнер
Сообщений: 929
Регистрация: 4.3.2008
Пользователь №: 508
Из: Lviv
Авто: Chevrolet Aveo

Предупреждения:
(10%) X----


Скажу те шо неварто ставити сигналку на ГСТО. Ті олені криворуку нічого толком незроблять. Та обовязково при прийомці спочатку перевірити все а потім розписуватися. Як я брав свою то вони хотіли навпаки. А іммобілайзер активуй-воно варте того.


--------------------
Чіптюнінг ВАЗ,Черрі,Джиллі,Рено,Кіа,Шевроле,Хундай,VAG,ГАЗ,ЗАЗ,ДЕУ,БМВ,МЕРСЕДЕС,МІТСУБІШІ 097 155-30-56
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
stranger
сообщение 1.3.2010, 20:20
Сообщение #10


Новичок
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Регистрация: 28.2.2010
Из: Львів
Пользователь №: 5.896
Из: Львів
Авто: ВАЗ-11173 універсал

Предупреждения:
(0%) -----


А де краще всього встановлювати сигналку, щоб з гарантії не злетіти?


--------------------
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
R_S
сообщение 1.3.2010, 20:48
Сообщение #11


Активный участник
***

Группа: Совет директоров
Сообщений: 6.579
Регистрация: 20.12.2007
Из: Киев, Отрадный
Пользователь №: 216
Из: Киев
Авто: ВАЗ 11183 Совиньон

Предупреждения:
(0%) -----


Мое мнение, что в Калину ставить ничего больше не надо с учетом того, что уже есть. А есть штатная сигнализация и штатный иммобилизатор.
А на следующие заявления:
Цитата(stranger @ 1.3.2010, 12:22) *
В салоні кажуть, що штатний іммо не треба активовувати, бо він глучний. Наскільки це правда?

после предварительного уведомления заявителя о том, что данная информация будет представленная в официальное представительство АВТОВАЗа, рекомендую попросить заявителя все тоже самое изложить в письменном виде, а так же что бы заявитель указал реквизиты салона. Думаю, что такую бумагу Вы никогда не увидите.

На самом деле все намного проще. Они просто рубят бабло.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
mastergid
сообщение 1.3.2010, 20:50
Сообщение #12


Активный участник
***

Группа: Партнер
Сообщений: 929
Регистрация: 4.3.2008
Пользователь №: 508
Из: Lviv
Авто: Chevrolet Aveo

Предупреждения:
(10%) X----


stranger а де машину будете брати? Допустимо я на гарантію плюнув


--------------------
Чіптюнінг ВАЗ,Черрі,Джиллі,Рено,Кіа,Шевроле,Хундай,VAG,ГАЗ,ЗАЗ,ДЕУ,БМВ,МЕРСЕДЕС,МІТСУБІШІ 097 155-30-56
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
stranger
сообщение 1.3.2010, 22:13
Сообщение #13


Новичок
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Регистрация: 28.2.2010
Из: Львів
Пользователь №: 5.896
Из: Львів
Авто: ВАЗ-11173 універсал

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата(mastergid @ 1.3.2010, 20:50) *
stranger а де машину будете брати? Допустимо я на гарантію плюнув

Лада-Україна


--------------------
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
mastergid
сообщение 1.3.2010, 23:50
Сообщение #14


Активный участник
***

Группа: Партнер
Сообщений: 929
Регистрация: 4.3.2008
Пользователь №: 508
Из: Lviv
Авто: Chevrolet Aveo

Предупреждения:
(10%) X----


Варта було б взнати таке чи можна свою сигналку принести мовляв у Вас такої немає а я її хочу.Так в нацить разів дешевше. 1650 грн сигналка з установкою. За такі гроші можна поставити вже діалогову сигналку Старлайн.
Так за такі гроші я сам поставлю.


--------------------
Чіптюнінг ВАЗ,Черрі,Джиллі,Рено,Кіа,Шевроле,Хундай,VAG,ГАЗ,ЗАЗ,ДЕУ,БМВ,МЕРСЕДЕС,МІТСУБІШІ 097 155-30-56
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
stranger
сообщение 2.3.2010, 10:08
Сообщение #15


Новичок
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Регистрация: 28.2.2010
Из: Львів
Пользователь №: 5.896
Из: Львів
Авто: ВАЗ-11173 універсал

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата(mastergid @ 1.3.2010, 23:50) *
Варта було б взнати таке чи можна свою сигналку принести мовляв у Вас такої немає а я її хочу.Так в нацить разів дешевше. 1650 грн сигналка з установкою. За такі гроші можна поставити вже діалогову сигналку Старлайн.
Так за такі гроші я сам поставлю.

Казали, що можна. Думаю поставити Шеріф 950.Встановлення - 650 грн.


--------------------
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
AlMiGu
сообщение 2.3.2010, 10:49
Сообщение #16


Активный участник
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 1.837
Регистрация: 30.10.2007
Пользователь №: 17
Из: Киев, ул. Градинская, 1 (Троещина)
Авто: Skoda Oktavia А5 MPI

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата(mastergid @ 1.3.2010, 23:50) *
Варта було б взнати таке чи можна свою сигналку принести мовляв у Вас такої немає а я її хочу.Так в нацить разів дешевше. 1650 грн сигналка з установкою. За такі гроші можна поставити вже діалогову сигналку Старлайн.
Так за такі гроші я сам поставлю.

Приблизно так коштує сигналізація AUTOCAN (1500-2000грн в залежності від модифікації), яку навіть рекомендує ставити VAG (фольксвагенаудігрупп), та і установка коштує близько 1000грн, але нажаль ставиться тільки на авто VAG-a, мерси, та де-які авто GM. Її я-би порадив поставити, тому, що після встановлення вона стає додатковим обладнанням авто, а не додатковою сигналізацією але.....

ПРо про їммо на калині - коли була у мене, то самостійно активував, т.як в салоні цього не зробили, бо теж казали, що глючне, але активувавши не мав з ним ніяких проблем, за виключенням проблем зі схемкою в самому ключі. але це теж дуже просто вирішилось, хоча пошук дефекту виявився досить важким на той час wink.gif


--------------------
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
-Serg-
сообщение 2.3.2010, 18:08
Сообщение #17


Участник
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 184
Регистрация: 29.12.2008
Пользователь №: 2.418
Из: Киевская обл.
Авто: 11193

Предупреждения:
(0%) -----


для защиты лучше гараж купи))
по поводу иммобилайзера, мое мнение что нужно активировать, не зря он там стоит... когда свою брал, так тоже в "лада украина" по ушам ездили мол глючный, оказалось толком никто не умел активировать, или чет не хотели (долго спорили кто будет активировать)... после активации присутствовало некоторое удивление у работников: "мол ух ты, с первого раза..."
еще дам совет: при осмотре машины присмотрись на кузов: что б зазоры ровные были, мятины, царапины, плотность прилягания дверей, капота, багажника и т.п.
как выберешь тачку, не оставляй ее на едине с работниками салона, мало ли...
и на сто для антикора и т.п. лучше самому сесть и проехаться, да и там посмотреть да проконтролировать все...
если что конкретней интересует - пиши в асю , чем смогу помогу...


--------------------
Удача улыбается смелым... а потом долго ржёт над ними))
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
viktor0918
сообщение 7.3.2010, 20:35
Сообщение #18


Новичок
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Регистрация: 7.3.2010
Пользователь №: 5.965
Из: рівне
Авто: ваз 11183 седан

Предупреждения:
(0%) -----


у меня стоит штатная сигнализацыя. При закрывании моргает только фарами. Подскажите как сделать доработку чтобы издавала звуковой сигнал
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
R_S
сообщение 7.3.2010, 21:29
Сообщение #19


Активный участник
***

Группа: Совет директоров
Сообщений: 6.579
Регистрация: 20.12.2007
Из: Киев, Отрадный
Пользователь №: 216
Из: Киев
Авто: ВАЗ 11183 Совиньон

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата(viktor0918 @ 7.3.2010, 20:35) *
у меня стоит штатная сигнализацыя. При закрывании моргает только фарами. Подскажите как сделать доработку чтобы издавала звуковой сигнал


Насчет доработки не знаю, но точно будет издавать звуковой сигнал, если ты отогнешь датчик закрытого положения капота biggrin.gif , который стоит на моторном щите возле бачка с тормозной жидкостью.
Но скажу, что хорошего будет мало, т.к. постоянно будет сигналить и это очень быстро надоест и создаст дискомфорт соседям если ночью под окнами будешь ставить на сигнализацию.

Если ты хочешь чтобы сигналила доп. сирена, то это отдельный разговор...
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Dobs
сообщение 8.3.2010, 11:28
Сообщение #20


Участник
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 183
Регистрация: 26.12.2008
Пользователь №: 2.397
Из: Киев, Шулявка
Авто: Калина хэч

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата(viktor0918 @ 7.3.2010, 20:35) *
у меня стоит штатная сигнализацыя. При закрывании моргает только фарами. Подскажите как сделать доработку чтобы издавала звуковой сигнал

Штатная сигнализация издает звуковой сигнал, когда вы забыли закрыть дверь или капот (выше пост об этом как раз). Зачем переделывать? удобно - все ок - моргнула и ни кого не беспокоишь, сигнал - значить что то не так. Задолбали криворуко и тупоголово настроенные сигналки орущие под окном ночью от малейшего ветра, так и хочется иногда кинуть сверху что-то тяжелое.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение

3 страниц V   1 2 3 >
Ответить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 28.3.2024, 14:57