IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

6 страниц V  < 1 2 3 4 5 > »   
Ответить в данную темуНачать новую тему
Розхід палива., Блін Бодя достав всіх з своїми 12л/100км(тільки з хорошої точки зору)
blistograd
сообщение 22.2.2009, 12:22
Сообщение #41


Активный участник
***

Группа: Партнер
Сообщений: 2.634
Регистрация: 21.9.2008
Пользователь №: 1.630
Из: Киевская область. возле Бучи
Авто: Trafic 2.0, Zaz Vida 1.4 AT

Предупреждения:
(0%) -----


Я вибачаюсь , що влажу в вашу розмову. Але так для зрівняння. 1,6 8 кл., пр. 10 000 км,Блок Бош, було евро-3 літом-восени, середній розхід 7,2 при середній швидкості 33 км/год. (показував і штатний комп і Штат)
Взимку перешився на евро-2 (незнаю як вона повністю називаеться) Машина почала рвати з місця, гарно їде на низьких обертах.При тій же сереній швидкості ( їзжу на роботу зроботи та тут по місцю, сильно не розженеся) розхід став 7,5 л але це зимою, коли грію і внатяг мотор їде бо слизько.
Я впевнений, що по весні розхід упаде, хай навіть стане такий самий, але машина їде по іншому.
Да, вливаю 95 через раз 92 на Шел.
Свічки рідні і тільки рідні, всякі там боши та нжк вилітають на ура. Ставив не сподобалось. Були перебої запалення поки назад рідні не вкрутив.


--------------------
ТУТ ПРО ВСЕ НАПИСАНО
0984076655 или 0958612403

Отключение ИММобилайзера на машинах с электронной педалью БЕЗ РАЗБОРКИ БЛОКА
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Lan64
сообщение 12.5.2009, 14:20
Сообщение #42


Новичок
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 101
Регистрация: 28.5.2008
Пользователь №: 959
Из: г.Ивано-Франковск (Каскад)
Авто: Лада Калина 1118 седан (1,6)

Предупреждения:
(0%) -----


Вчора встановив для себе своєрідний рекорд економної їзди.
Зробив круг І-Франківськ-Чернівці -Виноградово-І-Франківськ .Загальний шлях 730 км.
Половину шляху прїхав з одним пасажиром вагою +90 та стільки ж багажа.Крім того трохи поїздив по Чернівцях ,І-Франківську та по Хусті.Дорога пролягала через 2 гірських перевали :Торуньський та Вишківський.Колеса рідні(дешеві) всесезон,накачано по паспорту 2,0
Зважаючи на це все середній розхід по БК і по моїх розрахунках палива склав 4,8 л/100км.
За даними GPS-навігатора (що співпало з даними БК) середня швидкісь становила 68 км/год ,максимальна-129 км/год (Невеличка ділянка на мукачівській трасі біля Хуста-12х2 км)
Хочу поділитися своїми спостереженнями з цього приводу.
Маючи досвід водіння іншої машини ,я твердо впевнений, що середній розхід палива цілком залежить від водія,тобто від манери водіння.
В цій темі вже писали про те ,що на заводі там дурні чи не дурні, але ,в інструкції по експлуатації ,хоч і небагато,але є інформація про динамічну характеристику двигуна.
Щоб стало зрозуміло ,додам трошки теорії.Всі ми їздимо на своїх авто завдяки енергії ,що вивільняється внаслідок згоряння палива.Саме ця енергія штовхає поршні в наших двигунах.Вона залежить від багатьох чинників :якості пального, оптимального складу суміші в циліндрі,моменту запалювання,часу за який суміш згорає,кількості кисню в повітрі і т.д. Таким чином ,при оптимізації всіх цих параметрів ,паливо в циліндрі згорить повністю і віддасть всю свою енергію.Цю функцію виконує бортовий контроллер .І лише один з важливих параметрів він не може оптимізувати- час горіння суміші.Він залежить від якості палива(від його хімічного складу,в меншій мірі від октанового числа).Тому хтось придумав такий параметр ,як динамічна характеристика ,яка звязує обороти двигуна з крутящим моментом .Ефективність згоряння палива накладається на неї.
Щоб не вдаватися в нетрі теорії, характеристика бензинового двигуна(стосовно енергії палива) має вигляд , який приблизно показано на рисунку ,тобто має пік в області 3000 об/хв.
Для наших 8 -клапанних двигунів ,саме при цих оборотах найбільш ефективно згоряє паливо нашої посередньої якості ( час повного згоряння палива рівний робочому такту) та розвивається макс.крутящий момент.
З цього випливає декілька порад з власного досвіду
1.Завжди намагаюся підтримувати режим роботи двигуна 2000-3000 об/хв (це відповідає швидкості 90-110 км /год на 5 передачі).Зважаючи на стан доріг нашого регіону ,це не таке вже й обмеження.
2.Населені пункти стараюся проходити ,не порушуючи ПДД (60 км/год),на 5 передачі.
3.На спусках 5 передачу не виключаю .Наші контроллери мають чудову властивість.Аналізуючи параметри датчика швидкості та обороти двигуна при руху вниз , при певному їх значенн контроллер приймає рішення про те,що для прокрутки двигуна достатньо крутящого моменту ,який передається від коліс через коробку передач на колінвал.Внаслідок чого подає сигнал на електроклапан ,який перекриває подачу палива повністю.Це відбувається при руху вниз на швидкості приблизно 80 км/год,що добре видно на БК при включеній функціїї "Миттєвий розхід". БК показує розхід палива 0,0 л/100км .Крім того відбувається гальмування двигуном (менший знос гальмівних колодок ).
4.Завжди їжджу з включеною функцією "Миттєвий розхід" на БК.Приємно бачити там цифри 4,5-5,0.Нога вже автоматично встановлює педаль газу в потрібному положенні.
5.Стараюся різко не гальмувати ,використовую гальмування двигуном (менший знос гальмівних колодок ).
6.Без необхідності різко не розганяюся.
7.Перед підйомом стараюся створити запас по швидкості ,в залежності від умов стараюся підйом проходити на оптимальних оборотах.
Повертаючись до початку мого повідомлення ,неважко підрахувати економію за цю поїздку-10-15 л.
Мелочь!? Но ,приятно! smile.gif
Може у когось ще є якісь спостереження.Цікаво було б почути.
Прикрепленный файл  graf.JPG ( 13.11 килобайт ) Кол-во скачиваний: 12


--------------------

Не стоит прогибаться под изменчивый мир,
пусть лучше он прогнется под нас...
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
sanny
сообщение 12.5.2009, 15:18
Сообщение #43


Активный участник
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 1.400
Регистрация: 26.12.2008
Пользователь №: 2.391
Из: Львов, Санта-Барбара
Авто: ВАЗ-11183-114

Предупреждения:
(0%) -----


Згідний з Lan64 з одним "але": 60км/г на 5-й передачі це не добре. Так можна і коробку добити-велике навантаження. Якщо постійно так їздити-загадяться свічки. То шо це класна економія-згідний, але-але. connie_crazyperson.gif


--------------------
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Shyma
сообщение 12.5.2009, 15:28
Сообщение #44


Львівський організатор міроприємств
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 1.414
Регистрация: 10.12.2007
Из: Україна-Львів
Пользователь №: 182
Из: м. Львів (Сихів)(Барбара)
Авто: Lada 11183

Предупреждения:
(0%) -----


їжджу агресивно і дьоргано... Розхід великий - це не подобається. 9-11 л.

Добавлено:
особисто мій мінімум за 300 км. - - 6.8 літра.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
sanny
сообщение 12.5.2009, 15:31
Сообщение #45


Активный участник
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 1.400
Регистрация: 26.12.2008
Пользователь №: 2.391
Из: Львов, Санта-Барбара
Авто: ВАЗ-11183-114

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата(Shyma @ 12.5.2009, 16:28) *
їжджу агресивно і дьоргано... Розхід великий - це не подобається. 9-11 л.

Добавлено:
особисто мій мінімум за 300 км. - - 6.8 літра.

А ти не "дьоргайся" ! Привіт сусідам!!!:friends:


--------------------
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Lan64
сообщение 12.5.2009, 16:28
Сообщение #46


Новичок
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 101
Регистрация: 28.5.2008
Пользователь №: 959
Из: г.Ивано-Франковск (Каскад)
Авто: Лада Калина 1118 седан (1,6)

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата(sanny @ 12.5.2009, 16:18) *
Згідний з Lan64 з одним "але": 60км/г на 5-й передачі це не добре. Так можна і коробку добити-велике навантаження. Якщо постійно так їздити-загадяться свічки. То шо це класна економія-згідний, але-але. connie_crazyperson.gif

Звичайно згідний, їздити на 5 передачі зі швидкістю 60-70 км/год можна без шкоди для двигуна на горизонтальних ділянках.При цьому обороти двигуна 1500-1600 об/хв значно вищі від мінімально допустимих,згідно з паспортом на двигун.
Стосовно коробки, не треба допускати зниження оборотів ,коли починається посилена вібрація.Тоді вже треба переходити на понижену передачу. Це справедливо на будь-якій передачі.Саме вібрація ,що являє собою змінне ударне навантаження,шкідлива для коробки.А ,якщо їхати "в натяжку" , то ніякого додаткового навантаження немає.

Стосовно свічок,не знаю.Хоча , при штатній роботі контроллера,суміш подається в циліндр у відповідності з оборотами, диференц.залежністю навантаження, та положенню дроселя. Якщо все збалансовано , свічкам,ніби,нема чого загаджуватися.
Це моя думка ,може знаючі люди мене поправлять.

Вибачайте,що заліз у Вашу гілку.Тема цікава.


--------------------

Не стоит прогибаться под изменчивый мир,
пусть лучше он прогнется под нас...
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Vr_
сообщение 12.5.2009, 16:28
Сообщение #47


Львівський риболов
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 980
Регистрация: 18.1.2008
Пользователь №: 307
Из: Львів (Рясне)
Авто: 11183 все, крім шкіри :)))))

Предупреждения:
(0%) -----


По Львову - і не дьоргатись - це нереально! smile.gif


--------------------
ГСТО РОСАВТО Львів - ф ТОПКУ!!!
"А там олЕні, Олені..." (с) ТіК

Не ту країну Гондурасом назвали :)
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
scorpion_vp
сообщение 12.5.2009, 17:56
Сообщение #48


Куратор Львовской Области
***

Группа: Совет директоров
Сообщений: 2.523
Регистрация: 27.11.2007
Из: Lemberg
Пользователь №: 104
Из: Галичина
Авто: 1118 1,6 8 кл

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата(Lan64 @ 12.5.2009, 15:20) *
...
Загальний шлях 730 км.
...
Зважаючи на це все середній розхід по БК і по моїх розрахунках палива склав 4,8 л/100км.


Не вішай лапшу на вуха(вибачаюсь що так грубо), але такий розхід для 8-ми клапанника не реальний. Він можливий при ідеальних умовах: безин, опір повітря, маса авто і т. д.
В мене колись Ібіза була з двигуном 0,9см куб. То розхід був мін 6,0л/100км.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
sanny
сообщение 12.5.2009, 19:43
Сообщение #49


Активный участник
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 1.400
Регистрация: 26.12.2008
Пользователь №: 2.391
Из: Львов, Санта-Барбара
Авто: ВАЗ-11183-114

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата(Lan64 @ 12.5.2009, 17:28) *
Звичайно згідний, їздити на 5 передачі зі швидкістю 60-70 км/год можна без шкоди для двигуна на горизонтальних ділянках.При цьому обороти двигуна 1500-1600 об/хв значно вищі від мінімально допустимих,згідно з паспортом на двигун.
Стосовно коробки, не треба допускати зниження оборотів ,коли починається посилена вібрація.Тоді вже треба переходити на понижену передачу. Це справедливо на будь-якій передачі.Саме вібрація ,що являє собою змінне ударне навантаження,шкідлива для коробки.А ,якщо їхати "в натяжку" , то ніякого додаткового навантаження немає.

Стосовно свічок,не знаю.Хоча , при штатній роботі контроллера,суміш подається в циліндр у відповідності з оборотами, диференц.залежністю навантаження, та положенню дроселя. Якщо все збалансовано , свічкам,ніби,нема чого загаджуватися.
Це моя думка ,може знаючі люди мене поправлять.

Вибачайте,що заліз у Вашу гілку.Тема цікава.

Шось дуже усьо умно, тільки нафіга така економія-тож не їзда... ignat_02.gif

Добавлено:
Коли тільки взяв Калинку-розхід був і до 14 (по компу). Обкатував акуратно, зараз розхід при активній в міру їзді приблизно від 7 до 9л. Якшо по трасі - трохи менше. Якшо активно по місту - десь 9 до 10. Пробував супер-економити - ота "їзда" на 5-й 60-70км/г виходить по компу 4.6-6 л. Але то не для мене gamer4.gif


--------------------
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Lan64
сообщение 12.5.2009, 19:48
Сообщение #50


Новичок
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 101
Регистрация: 28.5.2008
Пользователь №: 959
Из: г.Ивано-Франковск (Каскад)
Авто: Лада Калина 1118 седан (1,6)

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата(scorpion_vp @ 12.5.2009, 18:56) *
Не вішай лапшу на вуха(вибачаюсь що так грубо), але такий розхід для 8-ми клапанника не реальний. Він можливий при ідеальних умовах: безин, опір повітря, маса авто і т. д.
В мене колись Ібіза була з двигуном 0,9см куб. То розхід був мін 6,0л/100км.

scorpion_vp, поглянь внизу.
Знято сьогодні ,це я вже 42 км по Франківську наїздив,відповідно, середній розхід "поплив" в сторону збільшення.
Чи ,може, ти знаєш як такі параметри на БК можна встановити якось інакше ,або думаєш ,що мені дуже цікаво когось на цьому форумі обманювати? Для чого?
Я на цьому форумі вже майже рік.Ще ніхто мене тут брехуном не обзивав.

Мда-а-а...Вихованнячко у теперішньої молоді! А ще кура-а-а-тор!?..... feminist.gif by
Прикрепленный файл  bk.JPG ( 430.89 килобайт ) Кол-во скачиваний: 46


--------------------

Не стоит прогибаться под изменчивый мир,
пусть лучше он прогнется под нас...
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
ArtK
сообщение 12.5.2009, 20:30
Сообщение #51


Куратор Ів-Франківської області.
***

Группа: Партнер
Сообщений: 448
Регистрация: 31.3.2008
Пользователь №: 633
Из: Івано-Франківська обл, м Калуш
Авто: ВАЗ-11183-Седан

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата(sanny @ 12.5.2009, 15:18) *
Згідний з Lan64 з одним "але": 60км/г на 5-й передачі це не добре. Так можна і коробку добити-велике навантаження. Якщо постійно так їздити-загадяться свічки. То шо це класна економія-згідний, але-але. connie_crazyperson.gif

Коробці нічого небуде, а от колінвал без змаски... d_good_luck.gif

Добавлено:
Цитата(Lan64 @ 12.5.2009, 19:48) *
scorpion_vp, поглянь внизу.
Знято сьогодні ,це я вже 42 км по Франківську наїздив,відповідно, середній розхід "поплив" в сторону збільшення.
Чи ,може, ти знаєш як такі параметри на БК можна встановити якось інакше ,або думаєш ,що мені дуже цікаво когось на цьому форумі обманювати? Для чого?
Я на цьому форумі вже майже рік.Ще ніхто мене тут брехуном не обзивав.

Мда-а-а...Вихованнячко у теперішньої молоді! А ще кура-а-а-тор!?..... feminist.gif by
Прикрепленный файл  bk.JPG ( 430.89 килобайт ) Кол-во скачиваний: 46

сваритися не потрібно, при великому бажанні можна зробити 3,5л/100 середній по бортовику я особисто це перевіряв... d_good_luck.gif


--------------------
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
sanny
сообщение 12.5.2009, 20:35
Сообщение #52


Активный участник
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 1.400
Регистрация: 26.12.2008
Пользователь №: 2.391
Из: Львов, Санта-Барбара
Авто: ВАЗ-11183-114

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата(ArtK @ 12.5.2009, 21:25) *
Коробці нічого небуде, а от колінвал без змаски... d_good_luck.gif

Ти впевнений, шо коробці нічого не буде? Знаю, шо в багатьох тачках буде (пежо, рено)... тай масла має бути точно вище рівня- для 5 передачі (змащується розбризкуванням, а при такій швидкості напевно воно поганеньке)... А чому колінвал без змазки?


--------------------
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Lan64
сообщение 12.5.2009, 21:26
Сообщение #53


Новичок
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 101
Регистрация: 28.5.2008
Пользователь №: 959
Из: г.Ивано-Франковск (Каскад)
Авто: Лада Калина 1118 седан (1,6)

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата(scorpion_vp @ 12.5.2009, 18:56) *
В мене колись Ібіза була з двигуном 0,9см куб. То розхід був мін 6,0л/100км.

Такого двигуна не може бути


--------------------

Не стоит прогибаться под изменчивый мир,
пусть лучше он прогнется под нас...
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Gudinishe
сообщение 12.5.2009, 21:46
Сообщение #54


Новичок
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 124
Регистрация: 26.1.2009
Пользователь №: 2.711
Из: Львів, Привокзальна
Авто: Kalina 1119

Предупреждения:
(0%) -----


Підтримую Sanny, в нас двіжки люблять 2000-2500 обертів і можна більше але не 1500- там вже недалеко до "масленного голодання" ! Ну і особисто я використовую 5 передачу не раніше 90-100, інколи можу на 80(але дуже рідко)! А на рахунок 4.9 л на 100 км - цілком реально(якщо напрягтися), але чи та "гра коштує свічок" - для калін це не нормальний розхід а значить і не нормальний режим роботи!

Добавлено:
Lan64 без образ (я можу і помилятися), але чому в тебе горить індикатор масла.......?


Добавлено:
Цитата(Lan64 @ 12.5.2009, 17:28) *
Вибачайте,що заліз у Вашу гілку.Тема цікава.

Розписуюсь тільки за себе але думаю що ніхто зовсім не проти!!!! Форуми на то і прудумані щоб спілкуватися і вести дискусії smile.gif
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
scorpion_vp
сообщение 12.5.2009, 22:12
Сообщение #55


Куратор Львовской Области
***

Группа: Совет директоров
Сообщений: 2.523
Регистрация: 27.11.2007
Из: Lemberg
Пользователь №: 104
Из: Галичина
Авто: 1118 1,6 8 кл

Предупреждения:
(0%) -----


Дякую за комплімент, але не такий я вже і молодий.
На рахунок:
Цитата(Lan64 @ 12.5.2009, 20:48) *
...
Мда-а-а...Вихованнячко у теперішньої молоді! А ще кура-а-а-тор!?..... feminist.gif by

написав жеж:
Цитата(scorpion_vp @ 12.5.2009, 18:56) *
...(вибачаюсь що так грубо),...

Можу ще раз вибачитись, що так грубо відповів.

Цитата(Lan64 @ 12.5.2009, 20:48) *
...
Ще ніхто мене тут брехуном не обзивав.

Ну і я також брехуном нікого не назвав!!!!! acute.gif

Цитата(Lan64 @ 12.5.2009, 22:26) *
Такого двигуна не може бути

Ну не тре так категорично, ось тут все написано.
То була моя:
[attachment=4538:ibiza.jpg]

Тепер по темі. Раз є фото-доказ, то я хочу попередити(застерегти), що в недалекому майбутньому ремонт двигуна обійдеться в значно більшу суму грошей від зекономлених на бензині зараз. Це також не треба розцінювати за образу.

Добавлено:
Цитата(Gudinishe @ 12.5.2009, 22:46) *
...
Lan64 без образ (я можу і помилятися), але чому в тебе горить індикатор масла.......?
...


Бо запалення ввімкнуте, а двигун ще не заведений.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Lan64
сообщение 12.5.2009, 23:03
Сообщение #56


Новичок
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 101
Регистрация: 28.5.2008
Пользователь №: 959
Из: г.Ивано-Франковск (Каскад)
Авто: Лада Калина 1118 седан (1,6)

Предупреждения:
(0%) -----


scorpion_vp! Прийнято..Я не злопам'ятний.

Цитата(scorpion_vp @ 12.5.2009, 18:56) *
В мене колись Ібіза була з двигуном 0,9см куб.

Тут я мав на увазі ,що мало бути 0,9 дм.куб або 0,9 л (просто механічна помилка) .Не ображайся.

По темі:
Як відомо ,для змащування вузлів двигуна існує система змащування ,яка живиться власним масляним насосом та по маслопроводах передає масло безпосередньо до вузлів.Таким чином основним завданням маслонасоса є створення номінального надлишкового тиску в системі.Привід насоса працює від колінвала,змащувати якого він зобовязаний.
Захищаючи честь інженерів ( бо сам такий) ,що розробляли цей двигун,розрахували необхідний для нормального змащення тиск,розрахували передаточне число привода,розрахували мінімальні обороти двигуна для підтримання тиску ( до речі,датчик тиску масла ,від якого спрацьовує контрольна лампа ,працює в дискретному режимі "так/ні" і настроєний саме на мінімальний тиск,нижче якого двигун експлуатувати небезпечно) хочу сказати,що експлуатація двигуна в межах експлуатаційних норм,встановлених виробником ,абсолютно безпечна.
На підтвердження моїх слів ,звернемося до основних параметрів і характеристик двигуна (фото внизу).Цифри говорять самі за себе.
Прикрепленный файл  tth.JPG ( 77.59 килобайт ) Кол-во скачиваний: 27


--------------------

Не стоит прогибаться под изменчивый мир,
пусть лучше он прогнется под нас...
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
mastergid
сообщение 12.5.2009, 23:40
Сообщение #57


Активный участник
***

Группа: Партнер
Сообщений: 929
Регистрация: 4.3.2008
Пользователь №: 508
Из: Lviv
Авто: Chevrolet Aveo

Предупреждения:
(10%) X----


В мене мінімум був 5.8 л на 100 на двгуні 1.6


--------------------
Чіптюнінг ВАЗ,Черрі,Джиллі,Рено,Кіа,Шевроле,Хундай,VAG,ГАЗ,ЗАЗ,ДЕУ,БМВ,МЕРСЕДЕС,МІТСУБІШІ 097 155-30-56
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Thomas
сообщение 13.5.2009, 0:14
Сообщение #58


Активный участник
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 1.156
Регистрация: 6.1.2008
Пользователь №: 262
Из: .
Авто: жопавозка

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата(Gudinishe @ 12.5.2009, 22:46) *
1500- там вже недалеко до "масленного голодання"


Современный и исправный двигатель обеспечивает не просто достаточное давление масла на любых оборотах, но и избыточное. Можно теоретизировать на темы попыток взобраться на подъем на неподходяще высокой передаче, когда масляный клин может (а может и не может) продавливаться до металла. Но так мало кто ездит. И то, это на подъем, а по ровной поверхности, когда нет большой нагрузки на двигатель можно спокойно ехать на 5ой уже от 60 км/ч, кому оч хочется экономить и некуда спешить. С 70-80 тем более.
Я вот обратил внимание на Volvo XC70 3,2L АКПП, при езде по ровной дороге машина держит оборты 1700-2000 и в Volvo масло-голодомора не боятся.

Термин "масленного голодання" можно применить при пуске двигателя или первых минут работы и то это относительно, нормальное масло оставляет пленку обеспечивая пуск и начальный этап работы.

Лейте текучее масло, быстрее попадет на смазываемые поверхности свежая порция, и не просто текучее, но и качественное, чтобы пленка на поверхностях оставалась после остановки и держалась как можно дольше. Достаточно пленки 0,1 – 0,5 мкм. Все, что толще наоборот только может увеличить коэффициент трения при гидродинамической смазке (последнее, о толщине, для любителей минерального масла).

добавлю, сегодня, 13.05 уже утром как ехал, а не ночью когда писал, обратил внимание тот же Volvo XC70 3,2L АКПП, подъем (с набережной в Салют /парковая аллея/) скорость 60, обороты 1500, так что в Volvo масло-голодомора не боятся.


--------------------

краниосакральная терапия


краниосакральная терапия

Фотосъемка - детская, семейная, мероприятия. Выездная и в студии. При необходимости - стилист и визажист. Пишите в личку. Снимает профифотограф.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Vr_
сообщение 13.5.2009, 8:19
Сообщение #59


Львівський риболов
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 980
Регистрация: 18.1.2008
Пользователь №: 307
Из: Львів (Рясне)
Авто: 11183 все, крім шкіри :)))))

Предупреждения:
(0%) -----


Мій мінімум - 5.8 л на сотню при 90-100 км/год.
Думаю, якщо їхати 80 км/год і особливо не гальмувати, то 5 л це реально, але це вже не їзда, а знущання над психікою водія smile.gif))))
Також звернув увагу, що перекачані колеса до 2.5 атм. дають економію по трасі до 0.5 л на сотню, але не рекомендую це робити - безпека "прєждє всєго!" wink.gif


--------------------
ГСТО РОСАВТО Львів - ф ТОПКУ!!!
"А там олЕні, Олені..." (с) ТіК

Не ту країну Гондурасом назвали :)
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
scorpion_vp
сообщение 13.5.2009, 9:09
Сообщение #60


Куратор Львовской Области
***

Группа: Совет директоров
Сообщений: 2.523
Регистрация: 27.11.2007
Из: Lemberg
Пользователь №: 104
Из: Галичина
Авто: 1118 1,6 8 кл

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата(Lan64 @ 13.5.2009, 0:03) *
scorpion_vp! Прийнято..Я не злопам'ятний.
Тут я мав на увазі ,що мало бути 0,9 дм.куб або 0,9 л (просто механічна помилка) .Не ображайся.

Мене дуже важко образити. Так, що все нормально. Всі ми тут рівні. Але, не був би я куратором, або хтось інший, був би тут повний бардак, тому дискутуєм далі...
Цитата(Lan64 @ 13.5.2009, 0:03) *
По темі:
Як відомо ,для змащування вузлів двигуна існує система змащування ,яка живиться власним масляним насосом та по маслопроводах передає масло безпосередньо до вузлів. Таким чином основним завданням маслонасоса є створення номінального надлишкового тиску в системі.Привід насоса працює від колінвала,змащувати якого він зобовязаний.
Захищаючи честь інженерів ( бо сам такий) ,що розробляли цей двигун,розрахували необхідний для нормального змащення тиск,розрахували передаточне число привода,розрахували мінімальні обороти двигуна для підтримання тиску ( до речі,датчик тиску масла ,від якого спрацьовує контрольна лампа ,працює в дискретному режимі "так/ні" і настроєний саме на мінімальний тиск,нижче якого двигун експлуатувати небезпечно) хочу сказати,що експлуатація двигуна в межах експлуатаційних норм,встановлених виробником ,абсолютно безпечна.
На підтвердження моїх слів ,звернемося до основних параметрів і характеристик двигуна (фото внизу).Цифри говорять самі за себе.
Прикрепленный файл  tth.JPG ( 77.59 килобайт ) Кол-во скачиваний: 27

Все це вірно написано, але є одне але.
В цій таблиці вказані 2 значення частоти об. кол. вала:
-при макс крутному моменті
-при холостому ходу
Тобто на хол.ходу двигун навантаження ніякого не має, тобто пальці, вкладиші, шийки і т. д. практично розвантажені, ніж під час руху 60км/год на 5-тій пер. Розхід то менший за рахунок кількості обертів кол.вала, але навантаження на рухомі частини двигуна зростає в кілька раз від навантаж на хол ходу.
Ще одне. При такій їзді нагар на клапанах і компресійних кільцях неминучий(тото відсутнє таке явище як "вигорання нагару" під час високих обертів двигуна), а це погіршує в майбутньому роботу двигуна(недозакривання клапанів за рахунок зазору від нагару, плюс залипання(залягання) кілець), і в свою чергу пришвидшує кап ремонт двигуна.
Тут можна багато дискутувати, але, кожен є власником свого авто і кожен вирішує сам, чи економити на бензині, чи на запчастинах, чи їздити на 5-тій 60км/год, чи від 90км/год.
Мій стаж водіння авто 13 р офіційно і ще років зо 5 перед тим тиряв батькову автівку по ночах, щоб покататись ignat_02.gif (але завжди повертав на "базу" цілою).
Я вважаю, що 60 на 5-тій це знущання в першу чергу над двигуном(доречі КПП нічого тут не грозить, головне, щоб авто на передачі смикатись не почало, бо удари по шестернях - то пісєц коробці), а вдругу над собою. Не сприймати за образу, бо то моя думка.
Цитата(mastergid @ 13.5.2009, 0:40) *
В мене мінімум був 5.8 л на 100 на двгуні 1.6


Мій мінімум також був 5,8л , то при такій вже спокійній їзді шо далі нема куди.
Зараз сер.розхід 9л, то по місту.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение

6 страниц V  < 1 2 3 4 5 > » 
Ответить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 28.3.2024, 22:53